Masz pytania o kursy lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@akademiaflirtu.pl

NaTemat.pl – Jak nie zepsuć Walentynek?

NaTemat.pl – Jak nie zepsuć Walentynek?

Jak nie zepsuć walentynek – radzi ekspert od uwodzenia

 

Romantyczny nastrój walentynkowego wieczoru nie zawsze gwarantuje sukces. Aby randka 14 lutego nie była ostatnią, nie wystarczy dziś pójść do kina na romantyczną komedię. Zrobienie dobrego wrażenia nie wymaga też milionowych inwestycji i udawania kogoś kim się nie jest. Jak odnieść sukces w walentynki oraz jak uniknąć typowych błędów doradza Maciej “Merlin” Moroz – specjalista od uwodzenia.
Podstawą jest własne, pozytywne nastawienie
Aby wieczór walentynkowy utrwalił się w pamięci naszej wybranki, a nie stał się jedynie nic nieznacząca adnotacją w jej starym kalendarzu, musimy podejść do tematu kreatywnie. Kluczem do sukcesu czyli do zadowolenia drugiej strony jest nasze pozytywnie nastawienie. 
Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.