Masz pytania o kursy lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@akademiaflirtu.pl
Dziennik

Logo Dziennik.

W weekend uważaj na uwodzicieli w stolicy.

W najbliższy weekend do Warszawy zjadą się uwodziciele z całej Polski. Pojawią się również zagraniczni goście. W dzień będą się szkolić w sztuce uwodzenia, a w nocy – wykorzystywać zdobytą wiedzę w praktyce.
“Polscy mężczyźni są zakompleksieni, od małego wmawia im się, że to oni muszą zdobyć kobietę, ale nie uczy ich się jak to robić skutecznie. My to zmieniamy. Podczas naszych zlotów uczymy mężczyzn nie tylko, jak być uwodzicielami, ale również jak być mężczyznami. Stawiamy na rozwój osobisty” – mówi DZIENNIKOWI Krzysztof Kucharski z Akademii Uwodzenia, współorganizator zlotu P.E.N.I.S. 2009a. Skąd taka nazwa zlotu? To skrót od Pierwszy Elitarny Nietuzinkowy Interaktywny Spot. Pierwsze słowo trochę się zdezaktualizowało, bo 12 czerwca rozpocznie się piąty zlot.
 
 
Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.