Masz pytania o kursy lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@akademiaflirtu.pl

Kurs Uwodzenia

Zmęczony brakiem efektów z kobietami?

Oto jak możesz w ciągu 30 dni nauczyć się skutecznie podrywać i spotykać się z kobietami!

.
.

Pozwól, że zadam Ci bezpośrednie pytanie…

 • Czy masz już dość samotności i porażek w relacjach z kobietami?
 • Czy masz już dość braku randek i ciągłej frustracji?
 • Czy masz już dość odrzucenia i pozostawania tylko przyjacielem?
 • Czy masz już dość stresowania się i spinania, przez co blokujesz się i nie podejmujesz działania.
 • Czy masz już dość zniechęcenia, utraty motywacji i wiary w samego siebie?
 • Czy masz już dość interakcji, z których nic nie wychodzi, rozmowa się nie klei, a ona nie jest zainteresowana?
 • Czy masz już dość sytuacji, w których kobieta mówi Ci tylko “zostańmy przyjaciółmi”?
 • Czy masz już dość bycia odrzucanym, gdy próbujesz wprowadzić seksualność, dotykać lub pocałować?

 

Czy chciałbyś wreszcie…

 • Zbudować pewność siebie, aby bez stresu i na luzie przełamać blokady, aby poznawać najatrakcyjniejsze kobiety?
 • Przełamać nieśmiałość, aby być zmotywowanym i mieć kontrolę w relacjach?
 • Pokonać lęk i nauczyć się podchodzić oraz skutecznie zagadywać do kobiet, gdziekolwiek je poznasz?
 • Umieć ciekawie prowadzić rozmowę, aby nie tylko sama się angażowała, ale także była Tobą zainteresowana?
 • Zbudować swoją atrakcyjność w jej oczach jako potencjalnego kochanka lub partnera?
 • Flirtować tak, aby chciała być dotykana i widziała w Tobie seksualnie pociągającego mężczyznę?
 • Dotykać, całować i budować napięcie seksualne między Wami, aby sama chciała więcej?
 • Prowadzić relację tak, aby seks i związek był naturalną konsekwencją Waszej znajomości?
 • Spotykać się z takimi kobietami, które naprawdę Ci się podobają, a nie liczyć na łut szczęścia?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś “TAK”, to mam dla Ciebie rozwiązanie wszystkich Twoich dotychczasowych kłopotów!

Nie jesteś sam… i to nie Twoja wina!

 

To ogólnospołeczny trend: coraz to więcej mężczyzn (ale i kobiet!) pozostają singlami.

Wszyscy czują się nieco zagubieni.

Ale to stwarza także szansę, bo wolnych kobiet jest więcej niż kiedykolwiek wcześniej!

Po prostu tradycyjne podejście już nie działa, a Ciebie nikt nie nauczył czego kobiety dzisiaj pragną i jak właściwie z nimi postępować

Mężczyznom dzisiaj jest tak ciężko z 3 powodów:

1. Zmiany społeczne.

Zmieniły się relacje społeczne, więcej pracujemy, mniej czasu spędzamy z ludźmi. Nawet dbanie o przyjaźnie wymaga od nas aktywnego wysiłku, co dopiero znalezienie partnerki i zbudowanie relacji.

2. Zmiany kulturowe.

W naszym społeczeństwie nie ma już takiego ciśnienia na ślub i założenie rodziny. Kobiety już nie są straszone „zostaniesz starą panną, znajdź sobie kogoś”. Dają sobie czas i próbują znaleźć dobrego partnera, a nie po prostu kogokolwiek, aby tylko mieć męża. „Byle nie pił i nie bił” już nie wystarcza. My też mamy większe wymagania niż tylko po prostu „mieć żonę”. Jeśli dodamy do tego social media, to naturalnie ciężko nam się odnaleźć w tej nowej rzeczywistości. Nikt nas tego nie nauczył!

3. Aplikacje randkowe.

 • Na Tinderze 78.1% stanowią mężczyźni. [Źródło: TechReport]
 • Średnio tylko 1.63%   przesunięć w prawo kończy się sparowaniem. [Źródło: The Atlantic]
 • W przypadku mężczyzn jest to tylko 0.87% ! [Źródło: Medium]
 • A to dlatego, że mężczyźni dają serduszko 46% kobiet, a kobiety tylko 14%. Co więcej, kobiety rzadziej przesuwają w prawo, bo częściej mają pary. [Źródło: New York Times]
 • W wyniku tego 80% mężczyzn na skali atrakcyjności konkuruje o dolne 22% kobiet, a 78% najatrakcyjniejszych dziewczyn o topowe 20% mężczyzn. [Źródło: Medium]
 • To oznacza, że kobiety mają 20-krotną przewagę nad mężczyznami! [Źródło: Medium]
 • W efekcie 52% mężczyzn ma mniej niż 1 parę dziennie, a aż 13% mniej niż jedną tygodniowo ! [Źródło: Roast.Dating]

Jeśli więc korzystasz z aplikacji randkowych to pewnie sam zauważyłeś, że z wartą miliardy korporacją nie da się wygrać!

 

Dlatego właśnie chcę zaprosić Ciebie na praktyczne szkolenie z flirtu i podrywania pod moim okiem!

Kim jestem i dlaczego powinieneś się ode mnie uczyć?

 

Sam kiedyś byłem nieśmiały i nie miałem kompletnie żadnych umiejętności społecznych. Od 2006 roku dokonałem niezwykłej przemiany, więc rozumiem Cię i wiem jak to zrobić w praktyce! Spójrz sam na moją przemianę:

2004 rok

Teraz

Aby sam siebie przełamać spędziłem dosłownie tysiące godzin na przerabianiu różnych materiałów, studiowaniu psychologii i komunikacji.

Moja wiedza jest efektem testowania wszystkiego na własnej skórze, wychodząc dzień w dzień przez jakieś 1,5 roku, aby zagadywać do kobiet i nabrać doświadczenia. W tym czasie zagadałem do jakichś 10.000 kobiet!

Szkoleniami zajmuję się od 2004 roku, a tematyką relacji od 2006.

W efekcie zacząłem pomagać innym mężczyznom. Stałem się trenerem flirtu i podrywania, co robię od 2006 roku.

Stworzyłem kanał na YouTube, który ma blisko milion odtworzeń, wydałem 12 e-booków i 25 kursów wideo, łącznie tysiące stron tekstu oraz 450 godzin filmów.

Dzisiaj jestem trenerem i przeszkoliłem ok. 4.000 kursantów, a także jestem zapraszany do różnych mediów, gdzie jako ekspert udzieliłem ponad 30 wywiadów.

A mówię o tym nie po to, aby się pochwalić (no, może troszeczkę 😉 ), ale przede wszystkim żebyś po prostu wiedział, od kogo będziesz się uczył.

Od 2006 w branży

Zadowolonych kursantów

Wydanych ebooków

Wydanych kursów

Odtworzeń na YouTube

Wywiadów w mediach

Godzin kursów video

Subskrybentów newslettera

Jak przebiega szkolenie na żywo?

 

Praktyczny kurs podrywania przebiega następująco:

KROK 1: Rozmowa Telefoniczna.

Gdy zgłosisz się klikając w przycisk na tej stronie i wypełniając formularz, zadzwonię do Ciebie, abym lepiej mógł poznać Twoje wyzwania i cele. Dzieki temu będziemy wiedzieli nad czym trzeba popracować, a także czego to od Ciebie będzie wymagało, abyś miał pełną jasność. Ty też się upewnisz, że to jest dla Ciebie, a ja, że chcę z Tobą współpracować.

KROK 2: Ankieta Przedszkoleniowa.

Jest w niej 50 precyzyjnych pytań, abyśmy dokładniej mogli przeanalizować Twoje problemy i znaleźć takie, których nie jesteś do końca świadom. Dzięki temu będę mógł dać Ci gotowe odpowiedzi i precyzyjnie skrojone pod Ciebie rozwiązania.

KROK 3: Skrypt Przedszkoleniwy.

Jest on po to, abyś mógł się mentalnie przygotować do szkolenia i było dla Ciebie nie tylko łatwe, ale i przyjemne.

KROK 4: Szkolenie.

Samo szkolenie odbywa się zazwyczaj w weekend, trwa 1-3 dni i jest podzielone na 2 części: dzienną i wieczorną. Przebieg godzinowy zależy od wybranej opcji szkolenia. Opowiem Ci na przykładzie szkolenia grupowego.

Dzień 1: Piątek

Część dzienna:

12:00-14:00 – Omówienie Ankiety – omawiamy Ankietę Przedszkoleniową, ustalamy konkretny planu działania i rozwiązania widocznych problemów.

14:00-17:00 – Nastawienie Mentalne – poruszamy temat stresu, nieśmiałości, a także blokad powstrzymujących przed działaniem, abyś mógł do praktyki podejść we właściwy sposób, na luzie i z pełną pewnością siebie.

17:00-20:00 – Zagadanie i Pierwsze Minuty Rozmowy – poznasz techniczne i praktyczne aspekty rozpoczynania rozmowy i takiego jej prowadzenia, żeby udało Ci się wzbudzić i utrzymać zainteresowanie kobiety Tobą.

Część wieczorna:

23:00-3:00 –Praktyka w pubach/klubach. Działasz krok po kroku, a ja obserwuję i daję ci wskazówki. Dzięki temu, że kobiet dookoła jest dużo i nigdzie się nie spieszą, możesz dłużej porozmawiać i poćwiczyć dalsze etapy. 

Obserwuję każde Twoje podejście, wspólnie omawiamy szczegóły co się stało i co zrobiłeś dobrze, a co możesz zrobić lepiej. Pokazuję Ci również jak ja działam, żebyś mógł się zainspirować i zrozumiał jak to powinno wyglądać. Dzięki temu złapiesz flow i złączysz wszystkie techniki w jedną, skuteczną całość. Na koniec podsumowujemy wnioski.

Dzień 2: Sobota

Część dzienna:

12:00-14:00 – Omówienie Praktyki – omawiamy co się działo dzień wcześniej wieczorem, wyzwania na które się natknąłeś, a także rozwiązania tych trudności.

14:00-17:00 – Rozmowa i Randkowanie – dowiesz się w jaki sposób rozmawiać dłużej, ale także jak budować atrakcyjność i pociąg seksualny.

17:00-20:00 – Praktyka na Ulicy/w Galeriach – ćwiczymy poznawanie kobiet w sytuacjach codziennych pod moim okiem, abyś mógł zagadywać w dowolnej sytuacji i zainteresować sobą kobietę.

Część wieczorna:

23:00-3:00 –Praktyka w pubach/klubach. Drugiego dnia koncentrujemy się bardziej na dalszych etapach rozmowy i flirtu. Przetrenujesz pod moim okiem budowanie atrakcyjności oraz flirt, aby interakcja prowadziła do relacji bardziej seksualnej. 

Podobnie wygląda plan szkolenia indywidualnego, ale ponieważ jestem w jego trakcie w 100% dla Ciebie, to ramy godzinowe możemy dowolnie przesunąć, zwiększyć i wydłużyć praktykę, a także sam przebieg szkolenia i tematyka zostaną dopasowane idealnie pod Ciebie.

Dodatkowo, przy szkoleniach indywidualnych, można także wydłużyć szkolenie na niedzielę za dnia, aby jeszcze poćwiczyć za dnia albo dowiedzieć się więcej.

KROK 5: Dalszy rozwój.

Po szkoleniu dostajesz ode mnie spersonalizowany plan dalszego rozwoju umiejętności i podnoszenia kompetencji, a także dodatkowe materiały, ale o tym za chwilę.

 

Podsumowując..

 

dostajesz weekend pełny konkretnej wiedzy, spersonalizowanych wskazówek, a także mnóstwo doświadczenia. Uczysz się także w jaki sposób analizować sytuacje i wyciągać z nich wnioski. Będziesz wiedział nad czym powinieneś jeszcze popracować, ale największe rzeczy zrobisz już na szkoleniu.

Dostajesz także wszelką niezbędną wiedzę, ale tak, abyś nie był nią przytłoczony, co jest częstym problemem. Stawiam przede wszystkim na to, abyś:

 • Wiedział dokładnie co robić.
 • Dostał doświadczenie, które da Ci zrozumienie jak to powinno W RZECZYWISTOŚCI wyglądać.
 • Stał się pewny siebie i przełamał blokady.
 • A także miał praktyczne umiejętności i doświadczenie.

Całościowo, w zależności od opcji, którą wybierzesz, w sumie pracujemy przez 10 do 24 godzin, z czego około połowy to praktyka.

Jak więc widzisz, od razu stawiam na faktyczne umiejętności, abyś jak najszybciej osiągnął rezultaty! Dzięki temu nie tylko szybciej się uczysz, ale też pozostajesz zmotywowany!

Opcje Uczestnictwa

 

Ile osób?
Ile dni?
Ile godzin?
.
.
Skrypt Przedszkoleniowy
Praktyka pod moim okiem
.
Spersonalizowane wskazówki
.
Dostęp do Społeczności VIP
Dostęp do osób z Twojej okolicy
Dostęp do zjazdów i wydarzeń
Dostęp do Tajnej Grupy na Facebooku
Skrypt Po Szkoleniu
.
Opieka poszkoleniowa
.
Bonusy
.
.
.
.
Wartość prezentów
Cena
.
.
Szkolenie Grupowe
SILVER
Ile osób?
3-5 osób
Ile dni?
2 dni
Ile godzin?
24 godziny (13 godz. teorii + 11 godz. praktyki)
Skrypt Przedszkoleniowy
TAK
.
Praktyka pod moim okiem
TAK, równo dzielona między kursantów
Spersonalizowane wskazówki
TAK, równo dzielone między kursantów
Dostęp do Społeczności VIP
TAK
.
.
Dostęp do osób z Twojej okolicy
TAK
.
Dostęp do organizowanych zjazdów i wydarzeń
TAK
.
.
Dostęp do Tajnej Grupy na Facebooku
TAK
.
.
Skrypt Po Szkoleniu
83 str.
(o wartości 197 zł.)
Opieka poszkoleniowa
90 dni
(o wartości min. 600 zł.)
Bonusy
3 kursy
(o wartości 1.008 zł.)
.
.
Wartość prezentów
1.805
.
Cena
1.997 (wczesna wpłata)
2.477
Szkolenie Indywidualne
GOLD
Ile osób?
Tylko Ty
Ile dni?
1-3 dni
Ile godzin?
10-26 godzin (szczegóły do ustalenia)
Skrypt Przedszkoleniowy
TAK
.
Praktyka pod moim okiem
TAK
w 100% pod Ciebie
Spersonalizowane wskazówki
TAK
w 100% pod Ciebie
Dostęp do Społeczności VIP
TAK
.
.
Dostęp do osób z Twojej okolicy
TAK
.
Dostęp do organizowanych zjazdów i wydarzeń
TAK
.
.
Dostęp do Tajnej Grupy na Facebooku
TAK
.
.
Skrypt Po Szkoleniu
164 str.
(o wartości 297 zł.)
Opieka poszkoleniowa
90 dni
(o wartości min. 600 zł.)
Bonusy
3 kursy
(o wartości 1.008 zł.)
.
.
Wartość prezentów
1.905
.
Cena
1 dzień – 1.977
2 dni – 3.577
3 dni – 4.477
Szkolenie Indywidualne
PLATINUM
Ile osób?
Tylko Ty
Ile dni?
1-3 dni
Ile godzin?
10-26 godzin (szczegóły do ustalenia)
Skrypt Przedszkoleniowy
TAK
.
Praktyka pod moim okiem
TAK
w 100% pod Ciebie
Spersonalizowane wskazówki
TAK
w 100% pod Ciebie
Dostęp do Społeczności VIP
TAK
.
.
Dostęp do osób z Twojej okolicy
TAK
.
Dostęp do organizowanych zjazdów i wydarzeń
TAK
.
.
Dostęp do Tajnej Grupy na Facebooku
TAK
.
.
Skrypt Po Szkoleniu
164 str.
(o wartości 297 zł.)
Opieka poszkoleniowa
180 dni
(o wartości min. 1.200 zł.)
Bonusy
Wszystkie kursy poza Akademią Flirtu
(o wartości 3.744 zł.)
Wartość prezentów
5.241
.
Cena
1 dzień – 2.977
2 dni – 4.577
3 dni – 5.477
Szkolenie Indywidualne
DIAMOND
Ile osób?
Tylko Ty
Ile dni?
1-3 dni
Ile godzin?
10-26 godzin (szczegóły do ustalenia)
Skrypt Przedszkoleniowy
TAK
.
Praktyka pod moim okiem
TAK
w 100% pod Ciebie
Spersonalizowane wskazówki
TAK
w 100% pod Ciebie
Dostęp do Społeczności VIP
TAK
.
.
Dostęp do osób z Twojej okolicy
TAK
.
Dostęp do organizowanych zjazdów i wydarzeń
TAK
.
.
Dostęp do Tajnej Grupy na Facebooku
TAK
.
.
Skrypt Po Szkoleniu
164 str.
(o wartości 297 zł.)
Opieka poszkoleniowa
365 dni
(o wartości min. 2.400 zł.)
Bonusy
Wszystkie kursy włącznie z Akademią Flirtu
(o wartości 9.714 zł.)
Wartość prezentów
12.411
.
Cena
1 dzień – 4.477
2 dni – 5.977
3 dni – 6.977
Pamiętaj, że istnieje możliwość płatności ratalnej!

.
.

Gdzie i kiedy?

 

Aktualnie dostępne terminy szkoleń grupowych to 19-20 kwietnia i 17-18 kwietnia 2024, szkolenie odbędzie się we Wrocławiu.

W przypadku szkoleń indywidualnych terminy są do ustalenia. Preferuję Wrocław, ponieważ znam tu wszystkie miejsca, w których warto działać i są dobre pod praktykę.

System Zniżek

 

Przygotowałem z myślą o Tobie także system zniżek.

 • Dla towarzyskich! Jeśli przyjedziesz z kolegą, to obaj dostaniecie: szkolenie grupowe -500 zł., szkolenie indywidualne -25%.
 • Dla odważnych! Jeśli zgodzisz się na nagranie relacji ze szkolenia: szkolenie grupowe -300 zł., szkolenie indywidualne -10%.
 • Dla szybkich i wściekłych! Jeśli szybko podejmiesz decyzję i dokonasz wpłaty: szkolenie grupowe -300 zł., szkolenie indywidualne -10%.
 • Dla starych znajomych! Jeśli kiedyś uczestniczyłeś w moich szkoleniach lub zakupiłeś Akademię Flirtu, to zniżkę ustalimy indywidualnie w trakcie rozmowy.

Zniżki mogą się łączyć, ale ostateczną kwotę zniżek ustalimy w zależności od wartości szkolenia.

Bonusowe Kursy za Darmo!

W Pakiecie SILVER i GOLD:

BONUS

1

Kompendium Otwierania™ – e-book z 222 tekstami na zagadanie, dla każdego, w każdej sytuacji. Wartość: 87 zł.

kompendium otwierania - ebook jak zagadać do dziewczyny

BONUS

2

Kompendium Otwierania™ Video – wywiad z kobietą oraz nagrania z ukrytej kamery moich zagadań do kobiet wraz z objaśnieniem. Wartość: 197 zł.

 

BONUS

3

Gładka Gadka™ 2.0 – kurs, dzięki któremu nabędziesz umiejętności ciekawej, towarzyskiej rozmowy, budowania atrakcyjności przez flirt oraz napięcia seksualnego. Wartość: 557 zł.

gladka gadka - jak rozmawiać z dziewczyną

BONUS

4

50 Technik na Randkę™ – zestaw wyjątkowych trików i narzędzie do zastosowania na randce, aby była niezapomniana. Wartość: 147 zł.

 

BONUS

5

System Niezawodnej Randki™ – dwuczęściowy film pokazujący mój bezbłędny schemat od umówienia się na randkę, przez spotkanie, zabranie do siebie, po grę wstępną i wylądowanie w łóżku. Wartość: 153 zł.

 

BONUS

6

Hipnotyczny Subliminal™ – hipnotyczne nagranie wpływająca na Twoją podświadomość, abyś szybciej osiągnął swoje cele. Wartość: 47 zł.

BONUS

7

Zakazane Techniki NLP™ – raport zawierający najskuteczniejsze narzędzia Neuro-Lingwistycznego Programowania. Wartość: 47 zł.

Zakazane Techniki Nlp

BONUS

8

Pokonaj Nieśmiałość i Bądź Pewny Siebie™ – jedna z najpopularniejszych książek zawierających ćwiczenia dotyczące pokonania nieśmiałości i rozwinięcia łatwości w kontaktch. Wartość: 47 zł.

Pokonaj Niesmialosc

BONUS

9

Jak Się Uczyć Uwodzenia™ – praktyczny przewodnik, który pomoże Ci uczyć się i rozwijać kompetencje efektywniej unikając pułapek. Wartość: 39 zł.

Jak Sie Uczyc Podrywania

BONUS

10

Ćwiczenia na Wymowę™ – video i e-book prezentujące techniki poprawiające wymowę i ton głosu, aby był bardziej pociągający. Wartość: 104 zł.

 

Uwodzicielski Glos

BONUS

11

Szkoła Uwodzicieli™ 2.0 On-line – podstawowy kurs opisujący cały model podrywania od początku do końca, doskonały do odświeżenia podstaw. Wartość: 1.080 zł.

szkola uwodzicieli - kurs uwodzenia

Dodatkowo w Pakiecie PLATINUM i DIAMOND:

BONUS

12

Uwodzenie Poza Słowami™ – unikalny na skalę świata kurs z zakresu gestów zdradzających zaiteresowanie z jej strony Twoją osobą oraz budowania własnego wizerunku. Wartość: 647 zł.

uwodzenie poza slowami - mowa ciała

BONUS

13

Uwodzenie NLP™ – potężny kurs dotyczących wykorzystania neurolingwistyki w podrywaniu i budzeniu konkretnych emocji w kobiecie. Wartość: 1.473 zł.

BONUS

14

Klucz Do Szczęścia™ – kurs samorozwojowy, abyś nie tylko stał się lepszy w relacjach z kobietami, ale także w życiu zawodowym i osiągnął dowolne cele tak szybko, jak tylko chcesz. Wartość: 2.274 zł.

Klucz Do Szczescia

BONUS

15

Nuklearna Pewność Siebie™ 1.0 – dzięki niemu przełamiesz blokady i powstrzymujące Cię przekonania. Wartość: 790 zł.

nuklearna pewnosc siebie 1

BONUS

16

Nuklearna Pewność Siebie™ 2.0 – poznasz mentalność osoby pewnej siebie i odnoszącej sukcesy. Wartość: 1.109 zł.

BONUS

17

Rozwiązanie 7 Największych Problemów!™ – 3 nagrania z webinarów, w których pomagam rozwiązać najczęściej występujące problemy. Wartość: 147 zł.

BONUS

18

Zbuduj Pewność Siebie!™ – 3 wykłady, które dają narzędzia błyskawicznie podnoszące pewność siebie i asertywność. Wartość: 167 zł.

BONUS

19

Stalowy Charakter™ – zestaw 21 nagrań, które wykorzystują przekaz podprogowy i techniki hipnotyczne, który pomogą Ci w takich rzeczach jak pewność sobie, stres, motywacja, blokady i inne. Wartość: 327 zł.

BONUS

20

Sekret Pewności Siebie™ – 327 stron z potężnymi narzędziami do budowy pewności siebie. Wartość: 87 zł.

sekret pewnosci siebie

BONUS

21

Postaw Swoje Cele!™ – wyjątkowa książka, która pomoże Ci zaplanować Twoje cele i sposób ich osiągnięcia. Wartość: 47 zł.

BONUS

22

Toksyczne Związki™ – dowiedz się jakich kobiet powinieneś unikać i w jaki sposób radzić sobie z toksycznymi relacjami. Wartość: 37 zł.

Toksyczne Zwiazki

BONUS

23

7 Błędów na Randce™ – dzięki niemu unikniesz błędów na randkach (napisane z pomocą kobiety). Wartość: 37 zł.

BONUS

24

Jak Pokonać Lęk™ – konkretne narzędzia, dzięki którym przestaniesz się stresować zagadując lub rozmawiając z kobietą, która Ci się bardzo podoba. Wartość: 47 zł.

BONUS

25

The Best of Forum™ cz. 1 – zbiór najlepszych artykułów z naszego legendarnego forum. Wartość: 47 zł.

BONUS

26

The Best of Forum™ cz. 2 – bardzo fajny zestaw zaawansowanej wiedzy stworzony przez moich Przyjaciół. Wartość: 47 zł.

BONUS

27

Psychika Kobiet™ – materiał tłumaczący różnice w myśleniu mężczyzn i kobiet wynikające z psychologii i socjologii, abyś zrozumiał ich sposób działania. Wartość: 147 zł.

 

Psychika Kobiet

BONUS

28

Nuklearny Umysł™ – jaką mieć mentalność, aby stać się osobą atrakcyjną i magnetyczną dla kobiet. Wartość: 97 zł.

 

BONUS

29

Wykłady ze Zlotów – komplet 84 wykładów 34 różnych trenerów z 11 konferencji. Prawdziwa bomba wiedzy, na każdy temat, aż 122 godziny i 51 minut! Wartość: 5.467 zł.

 

Dodatkowo Tylko w Pakiecie PLATINUM:

BONUS

30

Akademia Flirtu™ – komplementarny, 90-dniowy kurs z absolutnie wszystkim, co możesz potrzebować! To największy tego typu kurs na świecie, w którym znajdziesz także na każdy dzień praktyczne ćwiczenia, aby krok po kroku rozwijać się w relacjach! Wartość: 5.477 zł.

 

Dlatego jeśli chcesz przestać kręcić się w kółko i poruszać w sferze teorii…

Nie chcesz już więcej się złościć, frustrować i czuć samotny…

Jeśli chcesz naprawdę szybko i maksymalnie skutecznie osiągnąć swoje cele w relacjach…

To kliknij w przycisk poniżej i wyślij formularz wstępnej rezerwacji miejsca!

.
.

Gwarancja Sukcesów!

 

Jeśli nie jesteś jeszcze w 100% pewny, to pamiętaj, że wypełnienie formularza nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami. Decyzję podejmiesz dopiero wtedy, gdy porozmawiamy, abyś był pewien co Cię czeka.

Pamiętaj też, że dostaniesz ode mnie te dodatkowe kursy, abyś na pewno osiągnął sukces.

Dostaniesz też dostęp do mojej Społeczności Kursantów, żebyś poznał osoby ze swojej okolicy i miał z kim działać w praktyce! To niesamowicie cenne i wiadomo, że właściwe towarzystwo nas motywuje i gwarantuje sukces. Wspólne wyjścia, wymiana doświadczeń, wzajemne motywowanie się i wspieranie w trudnych chwilach potrafi zdziałać cuda!

Dlatego mogę powiedzieć śmiało, że gwarantuję Ci efekty! Wystarczy, że zastosujesz się do moich wskazówek i zaczniesz stosować tę wiedzę, a zobaczysz, że efekty przyjdą szybciej niż się spodziewasz!

Muszę jeszcze wspomnieć o innym gwarancie rezultatów, a mianowicie wsparciu poszkoleniowym, które ode mnie otrzymujesz. Dokładnie tak!, po szkoleniu dostaniesz ode mnie nawet rok opieki, abyś mógł do mnie zwrócić się ze wszystkimi pytaniami czy problemami.

Coś będzie niejasne? Jakieś wątpliwości? Jakiś problem, którego sam nie rozwiążesz? Dam Ci mój prywatny numer i będziesz mógł do mnie zadzwonić i uzyskać odpowiedź na każde pytanie. Jestem tutaj dla Ciebie!

Jak więc sam widzisz, to wszystko razem wzięte daje Ci gwarancję sukcesu!

Zobacz, jak moi Kursanci działają!

 

A oto, co sami Kursanci mówią:

 

Adam K.
o Akademii Flirtu

Artur P.
o Akademii Flirtu (2017)

Artur P.
o Akademii Flirtu (2019)

Różni Kursanci
o Kursach Uwodzenia

Grzesiek
o Kursie Uwodzenia

Dawid
o Kursie Uwodzenia

Krzysiek – Wywiad
o Kursie Uwodzenia

Piotrek – Wywiad
10 Miesięcy po Kursie

Widziałeś rezultaty moich kursantów. Widzisz, że to działa, a to co Ci daję, to najwyższa jakość i wszystko, czego potrzebujesz.

Wiesz także, że mam prawie 2 dekady doświadczenia, a za sobą tysiące kursantów.

Więc najwyższy czas podjąć działanie i wykonać pierwszy krok w kierunku nowego, lepszego życia! Kliknij przycisk na poniżej, aby zacząć swoją przemianę teraz!

.
.

UWAGA!
Promocja ograniczona czasowo i ilością miejsc!

 

Muszę Cię jeszcze ostrzec, że ta propozycja wygasa w piątek 15 grudnia o 23:00! Podobnie, ilość miejsc jest mocno ograniczona.

Spodziewam się, że szybko się one skończą, więc musisz się pospieszyć!

POZOSTAŁO MIEJSC:
 • szkolenie indywidualne: ostatnie 3 terminy/miejsca
 • szkolenie grupowe 12-13 stycznia 2024: ostatnie 1 miejsce
 • szkolenie grupowe 26-27 stycznia 2024:ostatnie 2 miejsca

Nie chciałbym, żebyś wciąż popełniał te same błędy, bo nic mnie bardziej nie smuci niż słuchać jak długo ktoś zwlekał i stracił miesiące, a nawet lata popełniając błędy, których nawet nie był świadom. Z pustego w próżne i Salomon nie naleje, więc nie czekaj więcej! Nic się samo nie zmieni…

Szkoda przecież zmarnowanych okazji, czasu bezpowrotnie straconego, nieustannych frustracji… Nie można żyć tylko na pół gwizdka!
Dlatego skorzystaj z mojej pomocy, póki są jeszcze miejsca!

Zapisy dobiegają końca, więc to Twoja ostatnia szansa, aby skorzystać z tej okazji.

Na co więc czekasz? Kliknij w poniższy przycisk, wypełnij formularz, a do Ciebie zadzwonię niezobowiązująco, odpowiem na wszystkie pytania i ustalimy szczegóły.

Te 60 sekund, które poświęcisz na wypełnienie formularza może sprawić, że dzisiaj będzie pierwszym dniem reszty Twojego nowego, pełnego sukcesów życia! Kliknij w przycisk zanim będzie za późno. 

.
.

Do usłyszenia!

P.S.: Postanowiłem jeszcze dodać na koniec odpowiedzi na najczęstsze pytania i wątpliwości, abyś wiedział absolutnie wszystko zanim się zgłosisz.

Czy nie jestem za stary/młody, wysoki/niski, niedostatecznie przystojny, za gruby...

Nie, absolutnie! Najmłodsi moi Kursanci mają po 19 lat, najstarsi są już po 60. Są wśród nich i ćwiczący na siłowni, i mający parę dodatkowych kilogramów. Różnią się także zawodem, niektórzy pracują na produkcji albo za granicą na budowach, ale są też lekarze, prawnicy, handlowcy czy inwestorzy. Miałem także kursantów z niepełnosprawnościami!

To nie ma aż tak wielkiego znaczenia, jak się większości wydaje. Przecież ludzie z różnych grup tworzą szczęśliwe związki, a o męskości świadczy charakter i sposób bycia! Te rzeczy mogą nieco pomóc, ale one nic nie załatwią!

Trochę to kosztuje...

Będę bezpośredni: ile jest warte Twoje życie i szczęście? Ile wydałeś już na randki, imprezy i próbowanie samemu?

Ile kosztuje prawo jazdy? 3-4.000. Roczny kurs angielskiego to podobna kwota. Siłownia rocznie to 1.500 albo więcej! To taka sama inwestycja w samego siebie, swoje dobre samopoczucie i szczęście!

Z chęcią wydasz na konsolę, a przecież spełnienie w relacjach jest o wiele głębsze! Po miesiącu konsola pójdzie w odstawkę, auto za kilkadziesiąt tysięcy będzie drenować kieszeń i straci na wartości za kilka lat. A te umiejętności nie znikną, za to będziesz naprawdę szczęśliwym człowiekiem!

Ile to potrwa, zanim osiągnę rezultaty?

Wielu kursantów już przed szkleniem zaczyna dostrzegać swoje problemy, ale na szkoleniu uzyskasz prawdziwe dopalenie i wszystko ułoży Ci się w głowie. Zdarza się, że już na szkoleniu kursanci lądują w łóżku!

Możesz spodziewać się, że w ciągu 2-3 tygodni rezultaty staną się powtarzalne. Będziesz czuł się już znacznie swobodniej w interakcjach z kobietami, a i Twoje umiejętności staną się znacząco lepsze. W tym czasie będziesz jeszcze utrwalał i wzmacniał zmianę. Dlatego mówię, że w ciągu 30 dni będziesz bez problemu poznawał i randkował z kobietami!

Oczywiście rozwój nigdy się nie kończy i gdy będziesz działał, to będziesz stawał się coraz to lepszy i lepszy. Jeśli chcesz dojść do poziomu mistrzowskiego, to kwestia 3-6 miesięcy. Jeśli więc masz naprawdę duże ambicje, to wystarczy praktykować i zbierać doświadczenie, bawiąc się tymi wszystkimi interakcjami.

To wydaje się być trudne...

Trudne to jest ruszyć samemu. Nie ma kursantów, których nie byłbym w stanie tego nauczyć! (Tylko nie staraj się być wyjątkowy… 😉 )

Na pewno są elementy, które będą dla Ciebie nieco trudniejsze. Ale właśnie po to jestem, aby pomóc Ci się przełamać i zacząć robić to z przyjemnością! Gdy będziesz działał pod moim okiem, pomogę Ci się przełamać, zmotywować, pokażę Ci jak to działa.

Krok po kroku dojdziesz do sukcesu!

Okay, ale najpierw schudnę, wyprostuję zęby, kupię samochód, itp...

Po 1, nie czekaj aż wszystko będzie idealnie, bo nigdy nie będzie! Nie czekaj, aż wszystkie światła na drodze będą zielone…

Po 2, przecież to nie jest tak, że jak się odchudzasz czy nosisz aparat, to nie możesz w tym czasie poznawać kobiet! Wręcz przeciwnie, możesz w tym czasie pracować nad kilkoma obszarami w swoim życiu. Możesz i chodzić na siłownię, i poznawać kobiety.

Po 3, nie szukaj wymówek, żeby nie podejmować działania. Wiem, że to wymaga odwagi, ale nie utrudniaj sobie życia…

Czy to dla mnie zadziała?

Tak! Nie ma kursanta, któremu bym nie pomógł. Jedyne czego od Ciebie wymagam, to szczerości i współpracy. Ważne jest to, żebyś chciał, a przecież tak jest.

Nawet jeśli bardzo się spinasz, to pamiętaj, że dostosowuję do Ciebie tempo i praktykę. Dzięki temu idziesz kawałek po kawałku. Trochę jak z siłownią: jeden może zacząć od większych ciężarów, drugi od mniejszych, ale ćwicząc obaj mogą osiągnąć fenomenalną sylwetkę.

A może zrobię to sam?

Możesz próbować, jak do tej pory próbowałeś. Ale pomyśl ile już odkładasz na później i próbujesz się zebrać w sobie?  Lata lecą, szkoda czasu!

Pomyśl tak: jak by to wyglądało, gdybyś uczył się sam jazdy samochodem? Nie za dobrze… Uczenie się metodą prób i błędów jazdy samochodem skończyłoby się zatartym silnikiem, stłuczkami, stresem, a więc kosztowałoby Cię dużo czasu, pieniędzy i nerwów. Pewnie byś się w pewnym momencie poddał.

Dlatego lepiej wziąć instruktora jazdy, który ma ogromne doświadczenie i nauczy Cię stosować zasady ruchu drogowego w praktyce, podpowie Ci jak operować samochodem, ochroni przed tragicznymi błędami i dzięki jego wielkiej wiedzy i doświadczeniu błyskawicznie się tego nauczysz. To jest właśnie potęga uczenia się od eksperta.

Mam dla Ciebie gotowe rozwiązania i doświadczenie, które Ci przekażę. Dzięki temu nie tylko przełamiesz się i ruszysz z działaniem, szybciej osiągniesz rezultaty, ale i będzie to dla Ciebie tańsze oraz znacznie przyjemniejsze!

Nie chcę podrywać, chcę znaleźć żonę.

To masz cel dokładnie taki, jak 99,5% moich Kursantów. Większość myśli tak: “najpierw się trochę pobawię, skorzystam z życia, poznam trochę kobiet, a następnie z nich wybiorę taką, z którą się zwiążę na stałe i zbuduję fajną relację. A potem może założę rodzinę?”

Pamiętaj, że aby stworzyć relację i ją utrzymać, trzeba nie tylko poznać odpowiednią ilość kobiet, aby nie władować się w jakiś toksyczny związek, ale także trzeba umieć ciągle dbać o atrakcyjność i bliskość w relacji. Kobiety ciągle trzeba podrywać, a te umiejętności szczególnie są ważne w związku!

Czy mogę Ci zaufać?

Krótka odpowiedź: możesz!

Widziałeś moje osiągnięcia na tej stronie, widziałeś sukcesy tysięcy moich Kursantów, wiesz, że to dla nich działa. Wiesz, że działam w tej branży od 2006 roku i mam blisko 2 dekady doświadczenia. Czy trzeba coś jeszcze dodawać?

Pamiętaj też, że gwarantuję Ci pełną dyskrecję.

Ale jeśli chcesz na 100% się przekonać, to najlepiej będzie porozmawiać niezobowiązująco. Wystarczy, że klikniesz w przycisk “Tak! Rezerwuję miejsce!”, a zadzwonię do Ciebie i wtedy zobaczysz, czy się dogadujemy.

Jak się zapisać?

Dla przypomnienia:

 1. Kliknij w poniższy przycisk i wypełnij formularz.
 2. Zadzwonię do Ciebie i porozmawiamy niezobowiązująco.
 3. Jeśli stwierdzimy, że się dogadujemy, to rozpocznie się Twoja przygoda!

.
.

Gratuluję Słusznej Decyzji!

Cieszę się, że zdecydowałeś się na przemianę w swoim życiu! Wypełnij poniższy formularz, aby mieć pewność swojego miejsca.

Pamiętaj, że nie jest to jeszcze zobowiązujące i decyzję podejmiesz dopiero po rozmowie wstępnej, więc możesz śmiało wysłać formularz.

  Szkolenie grupowe 19-21 kwietnia 2024Szkolenie grupowe 17-19 stycznia 2024Szkolenie indywidualne (termin do ustalenia)Jeszcze nie wiem

  Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych celem realizacji usługi oraz kontaktu handlowego za pośrednictwem e-mail. Akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności
  i Informację o Przetwarzaniu Danych Osobowych.

  Tak, akceptuję (wymagane)  Kliknij w powyższy przycisk, aby wysłać formularz i zarezerwować swoje miejsce!
  Zapewniam pełną anonimowość.