Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@akademiaflirtu.pl

Kurs Uwodzenia

 

Czy Chcesz w Końcu
Przestać Czytać o Uwodzeniu,

a Zacząć Sypiać z Pięknymi Kobietami?

Za chwilę dowiesz się, jak 2.292 mężczyzn
kompletnie odmieniło swoje życie.
Przekuli swoją wiedzę w realne rezultaty,
zaczęli randkować, uwodzić kobiety,
a nawet pozakładali rodziny!
Czytaj dalej, bo to coś zupełnie innego niż to,
do czego byłeś do tej pory przyzwyczajony…
 
 

foto do sl szerokieNa wstępie dziękuję, że zdecydowałeś się wejść na tę stronę i zapoznać z poniższym opisem. Oznacza to bowiem, że jesteś mężczyzną, który chcesz nauczyć się uwodzenia kobiet i szuka sposobu na poprawę swoich umiejętności uwodzenia, a właśnie dla takich przygotowałem tę stronę.

Przeczytaj tę treść w całości ponieważ zawiera bardzo ważne dla Ciebie informacje.

Wygląda na to również, że znalazłeś się w idealnym miejscu o idealnej porze ponieważ poniżej udostępnię Ci nowatorskie rozwiązania, które pozwoliły mi:

 
 

1) Przemienić się z nieśmiałego i zakompleksionego chłopaka w odważną duszę towarzystwa, dzięki czemu poznałem tysiące kobiet w klubach, kawiarniach, pubach, galeriach handlowych, parkach, na ulicach i mogę w nich przebierać… Zupełnie bez stresu, wahania i nerwów.

Nie wiedziałem jak poderwać dziewczynę Uwodzenie kobiety było dla mnie tajemnicą Zanim zacząłem prowadzić kursy podrywania

 
 

2) Przespać się ze swoją pierwszą kobietą, choć zaczynałem jako 22-letni prawiczek. Potem przerodziło się to w masę swobodnych romansów w koleżankami z pracy, przyjaciółkami, tancerkami go-go, słodką 19-letnią blond Ukrainką, paroma MILF-ami, ekspedientkami, kelnerkami, poznanymi na wakacjach, na portalach randkowych… A wszystko bez spięcia, zabiegania o ich względy, randkowania tygodniami, ale naturalnie i z ich inicjatywą.

Kurs uwodzenia Szkolenie z uwodzenia Kurs podrywania kobiet

 
 

3) Z faceta, który każdy wieczór spędzał przy komputerze programując w Linuxie stałem się gościem, który ma 3-4 randki tygodniowo, z których najpóźniej 2-ga lub 3-cia kończy się u mnie w domu. 😉 A dzisiaj jestem trenerem uwodzenia i prowadzę kursy dla tysięcy facetów takich jak Ty, którym pomagać sukcesy, jakich pragną.

Kurs uwodzenia kobiet Trener uwodzenia kobiet Szkolenie uwodzenia

 
 

A to i tak niewielki fragment osiągnięć w porównaniu do sukcesów 2.292 moich Kursantów.

Nie czytasz jednak tej treści ze względu na mnie czy moje wyniki. Jeśli obserwujesz mnie od 2, 3 czy nawet 12 lat mojej działalności, to wiesz: jak, kiedy i czego dokładnie dokonałem.

Jesteś tutaj przede wszystkim ze względu na siebie i kobiety jakie chcesz zdobywać. Zanim przejdziemy dalej ustalmy bardzo ważną kwestię….

 
 

Sprawdźmy czy rozwiązanie,
które przygotowałem jest w ogóle dla Ciebie?!

 

Widzisz, regularnie robię ankiety wśród moich Czytelników i analizuję komentarze pod materiałami wideo, które wysyłam Ci za darmo. Zauważyłem bardzo często powtarzające się kwestie. Sprawdź ile z nich dotyczy Ciebie.

Po 1: Większość moich słuchaczy ma problem z ruszeniem do działania i złożeniem wiedzy do kupy. Zgłaszają, że dużo już wiedzą, ale wciąż czują jakieś blokady, albo efekty są nie do końca zadowalające.

Po 2: Chcieliby zacząć randkować z kobietami, jednak ilość pracy i czasu uniemożliwia im zdobycie doświadczenia i przejście na wyższy poziom. Często nie mają ochoty czytać i słuchać, wolą rozwiązania podane na srebrnej tacy.

Po 3: Gdy już im się uda ruszyć i zacząć randkować z kobietami, pojawiają się kolejne problemy. Gdy nie ma się niezbędnego doświadczenia, to człowiek zastanawia się, czy robi dobrze, czy tak to powinno wyglądać i jak złożyć w praktyce techniki uwodzenia do kupy. Przykładowo, widzą oznaki zainteresowania, ale nie są ich absolutnie pewni.

 
 

Gdy już garstka z nich przejdzie dalej,
efekty uwodzenia nie są zbyt zadawalające.

 

Są wystarczająco wytrwali, aby osiągnąć jakiś względny sukces. Zdobywają numery, umawiają się na randki, ale do niczego konkretnego to nie prowadzi. Znasz to może?

W wyniku tego, często się zniechęcają i zaczynają wątpić, przez co wracają do starego, nieefektywnego sposobu działania. To powoduje, że się frustrują, gdy widzą, że dziewczyna, która im się podobała, znajduje sobie kogoś innego. Pewnie to znasz.

Nawet, jeśli mały procent z tej grupy zacznie sobie radzić całkiem nieźle, to docierają do poziomu „szklanego sufitu”, która długo stopuje ich stałe efekty na dotychczasowym poziomie.

Mówię o tym ponieważ doskonale znam te problemy

Jeśli obserwujesz mnie od dłuższego czasu, to wiesz, że kiedyś bardzo mocno koncentrowałem się na technikach. Czyli dawałem dokładne informacje co, jak i kiedy robić, aby skutecznie zagadać, zainteresować sobą i skutecznie uwieść kobietę.

I choć dostawałem mnóstwo historii sukcesu i pozytywnych wpisów w komentarzach, jak choćby z dziewczyną, z którą zawsze się chciało być raptem dwa dni po szkoleniu, czy też budowa stałego związku, z którego zradzają się potomkowie. 🙂

Zrzut ekranu 2017-02-14 o 05.38.44

… to pomimo tego, że w moich szkoleniach uczestniczyły tysiące facetów i ciągle zgłaszali się nowi, to miałem wrażenie, że gdzieś tam jest jakaś niewidzialna bariera.

Usiadłem na spokojnie i pomyślałem.

 
 

Co mogę zrobić, aby moi kursanci
nie musieli wkładać tyle pracy
w doskonalenie uwodzenia
i zaczęli mieć rezultaty o wiele szybciej?

 

Przeanalizowałem wszystkie swoje notatki z konsultacji i historie kursantów po szkoleniu. Doszedłem do prostego rozwiązania. Zrozumiałem, że rozdźwięk między moimi efektami, a efektami moich kursantów brał się z ich braku tak bogatego doświadczenia, jak miałem ja.

I tak, w przez ostatnie dwa lata nie prowadziłem żadnego szkolenia grupowe, doszlifowując nową metodologię na elitarnych szkoleniach indywidualnych.

Stworzyłem metodę, która za ułamek włożonego wysiłku oferuje zrozumienie i umiejętności na poziomie doświadczonego uwodziciela. Zamiast przekazywać coraz to więcej technik, skoncentrowałem na umożliwieniu zrozumienia zachowań kobiety i niuansów, których samemu się nie dostrzeże.

Zasada działania jest prosta. Przede wszystkim zaczynasz rozumieć, o co chodzi w uwodzeniu. Uświadamiasz sobie, czego kobiety pragną. Wdrażasz zasady uwodzenia. To z tego wszystkiego płyną techniki.

Zacząłem więc uczyć nie konkretnych tekstów, ale stosować je jako przykład. Dzięki temu moi kursanci stają się bardziej świadomi całej „gry” zwanej uwodzeniem, są naturalniejsi i podświadome wyczucie kobiet. Z pewnością zgodzisz się ze mną, że lepiej jest dać wędkę zamiast ryby.

Co więcej, udoskonaliłem techniki, aby lepiej pasowały do modelu nauczania.

Pomińmy teraz kwestie techniczne, o nich będę mówił później, w ramach tego, co dla Ciebie przygotowałem.

W efekcie do dnia dzisiejszego, prawie 2.300 moich kursantów zaczęło osiągać spektakularne sukcesy jeszcze szybciej po szkoleniu, zupełnie tak, jak Karol (ważne: do tej pory te metody były dostępne tylko na najdroższych szkoleniach indywidualnych):

Zrzut ekranu 2017-02-13 o 15.42.12

Tak naprawdę nie jest to wszystko, ponieważ takich wypowiedzi jest mnóstwo, ale na pewno nie raz już je widziałeś, ot choćby na mojej stronie.

Jak widzisz, gdy moi kursanci stosują się do moich uwag i wskazówek, to osiągają pożądane rezultaty do około miesiąca po szkoleniu. Jest to ZNACZNIE SZYBCIEJ, niż gdy ja sam to wszystko testowałem przez rok na własnej skórze.

 
 

I wiesz co jest najciekawsze? …, że to nie koniec,
ponieważ rezultaty zostają na stałe.
To jest jak jazda na rowerze, gdy zaczynasz
rozumieć i czuć uwodzenie kobiet,
to staje się dla Ciebie zupełnie naturalne.

 

A ponieważ efekty u moich kursantów pojawiają się tak szybko, to mają motywację do dalszego doskonalenia i zaczynają bawić się relacjami z kobietami, bez spięcia. Nic nie dodaje pewności siebie jak szybkie, konkretne rezultaty.

Wyobraź sobie, jak by to było, gdybyś potrafił podejść do podobającej Ci się dziewczyny, zagadać do niej i zaintrygować, wziąć numer… A następnie umówić się na randkę, która skończy się u Ciebie w domu, to czy czułbyś się szczęśliwy i chciał korzystać z pełni życia?

Moi kursanci, dzięki takiemu zastrzykowi pewności siebie, zaczynają obracać się w towarzystwie kobiet, dzięki czemu mogą zacząć wybierać spośród nich, a nie liczyć, że jakimś fartem trafi się ślepej kurze ziarno. To, co zainwestowali w szkolenie zwraca się z nawiązką, bo oszczędzają czas i pieniądze na bieganiu za dziewczyną, kupowaniu prezentów czy stawianiu kolacji i drinków. Zamiast tego oboje świetnie się bawią i gładko, naturalnie mają na siebie ochotę.

I tak dochodzimy do miejsca w którym jesteśmy teraz.

Nadszedł czas abym poprowadził Nowe Szkolenie. Jakby nie spojrzeć ostatnie weekendowe szkolenia (właśnie przez pracę nad tą nową metodologią), przeprowadziłem już jakiś czas temu, a ostatnia reaktywacja spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem.

Dlatego podjąłem decyzję.

 
 

Oto, co postanowiłem:

Ponieważ ostatnie szkolenie eksperymentalnie zostało bardzo dobrze przyjęte, to postanowiłem powtórzyć to wydarzenie! W ramach eksperymentu poprowadzę 1 szkolenie Szkoły Uwodzicieli 4.0 dla niewielkiej, zamkniętej grupy 3-5 osób, podczas którego pomogę Ci:

tick-circle-32 Przełamać swoje wymówki, blokady i strach przed podejściem do dziewczyny, dzięki czemu pokonasz nieśmiałość. Rozprawimy się z Twoimi negatywnymi przekonaniami i programowaniem społecznym. Staniesz się asertywny, pewny siebie, dzięki czemu będziesz zmotywowany.
tick-circle-32 Zmienić swój wizerunek, poprzez porady odnośnie ubioru i stylizacji, ale także mowy ciała i sposobu zachowania, abyś w jej oczach był seksualnie atrakcyjny i męski.
tick-circle-32 Zacząć podchodzić i zagadywać, ale przede wszystkim jak rozmawiać i flirtować, a także prowadzić randki. Dzięki temu dotyk będzie absolutnie naturalny, bo będziesz widział jej zainteresowanie. To z kolei zaprowadzi Cię do gry wstępnej i seksu, aby chciał wrócić po jeszcze więcej. 🙂

 

Kiedy i jak się spotkamy?

Oczywiście nie wymieniłem wszystkiego, więcej szczegółów poznasz za chwilę, tak jak wszystkie techniki, czy metody, bo zajmie to trochę czasu. Jak widzisz, to całkiem sporo tematów do przepracowania, dlatego plan szkolenia jest bardzo napięty.

Widzimy się we Wrocławiu, a aktualna data jest widoczna w formularzu zgłoszeniowym poniżej.

Szkolenie startuje w piątek, o godzinie 16. Spotykać się będziemy w centrum miasta. Przez pierwsze 4 godziny szkolenia omówimy podstawy, abyś już tego dnia mógł zacząć działać! Od 20 do 23 zrobimy przerwę, abyś mógł się ogarnąć przed wyjściem do klubu, a potem będziemy działać przez 4 godziny, do 3 w nocy, w klubie. Będę cały czas do Twojej dyspozycji, czekał na wszelkie pytania i obserwował dyskretnie, co robisz, aby móc Ci doradzić nie teoretycznie, ale praktycznie. Skoncentrujemy się głównie na zagadaniu do dziewczyny i pierwszych fazach rozmowy.

W sobotę spotkamy się o 12. To będzie intensywny dzień, pełen wiedzy i werwy. Tutaj będziemy mówić o bardziej zaawansowanych rzeczach, ale także podsumowywać i wyciągać wnioski z dnia poprzedniego. Gdzieś w trakcie zrobimy przerwę obiadową, jak już porządnie zgłodniejemy. Wyskoczymy gdzieś niedaleko na szybki obiad. Wieczorem znowu się spotkamy, aby pracować nad dalszymi etapami uwodzenia.

W niedzielę spotkamy się też o 12. Zjemy wspólnie lunch, doszlifujemy teorię, podsumujemy sobotni wieczór. Przekażę Ci wskazówki odnośnie uwodzenia w dzień i ruszymy do galerii handlowej, abyś mógł w praktyce nauczyć się uwodzenia w dzień. Szkolenie zakończymy koło 18, tuż po tym, jak dam Ci ostatnie wskazówki i ukierunkuję Cię na tory dalszego sukcesu.

Jak widzisz, plan szkolenia jest bardzo intensywny, więc nie będę mógł przyjąć każdego, a grupa jest mocno limitowana (szczegóły poniżej).

 

Łącznie, podczas 3 dni
intensywnego szkolenia weekendowego:

tick-circle-32 Będziesz wiedział, jak myślą i czują kobiety. Dzięki temu zrozumiesz, dlaczego dziewczyny postępują tak, a nie inaczej i jak z nimi postępować
tick-circle-32 Rozwalimy Twoje blokady i wymówki, którymi do tej pory się karmiłeś. Pozbędziesz się stresu przed zagadaniem i staniesz pewnym siebie facetem, który sięga po to, czego naprawdę pragnie.
tick-circle-32 Pokonamy nieśmiałość i rozwalimy te wszystkie głupie przekonania, jakie nam wmawia społeczeństwo, które tkwią u każdego gdzieś głęboko w podświadomości. Zbudujesz potężną pewność siebie.
tick-circle-32 Będziesz potrafił podejść i zagadać w dowolnej sytuacji, poznasz także sposoby na przejście od zagadania do rozmowy.
tick-circle-32 Nauczysz się rozmawiać z kobietą tak, aby ją sobą zainteresować i zaintrygować. Dzięki temu łatwością weźmiesz numer telefonu i umówisz na randkę.
tick-circle-32 Będziesz wiedział, jak flirtować przez telefon, a także zachowywać się na randce, gdzie warto ją zabrać, aby wyróżnić się spośród wszystkich innych gości. Twoja rozmowa z nią będzie flirtem, który skutecznie nakręci ją na Ciebie. Dam Ci gotowy schemat na randki i różne scenariusze.
tick-circle-32 Bez problemu będziesz ją dotykał, w odpowiednie miejsca w odpowiednim czasie, aby poczuła przy Tobie komfort. Pocałujesz ją tak, aby chciała więcej. Zdradzę Ci moje triki, aby do tego doprowadzić, a także jak wylądować z nią w łóżku, aby wróciła po jeszcze. 😉
tick-circle-32 Oprócz tego popracujemy nad Twoim wyglądem, ciuchami i mową ciała. Dowiesz się, co możesz niskim wysiłkiem poprawić od razu, aby osiągnąć piorunujące efekty, abyś natychmiast był postrzegany nie jak kolega, ale atrakcyjny mężczyzna i potencjalny kochanek.
tick-circle-32 Poznasz także sposoby na uwodzenie kobiet w grupach, jak działać w zespole z kolegą, a także jak ją „wabić”, aby zaczęła się wkręcać i sama Ciebie podrywała.
tick-circle-32 Staniesz się duszą towarzystwa i będziesz wiedział, jak rozpracować każdy krąg społeczny, czy grupkę ludzi, aby błyskawicznie Cię zaakceptowali i polubili.
tick-circle-32 Ponadto, będziesz doskonale wiedział, jak tworzyć i dbać o związki.
tick-circle-32 A na koniec ustalimy zindywidualizowany plan gry i dam Ci ćwiczenia, dzięki którym osiągniesz efekty nie tylko na szkoleniu, ale zmocnisz rezultaty i w ciągu następnych 30 dni jeszcze szybciej pójdziesz do przodu!

 

 
 

Odnośnie planu działania, to prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę, że choć wszyscy mamy bardzo podobne problemy, to każdy potrzebuje doszlifować nieco inne aspekty.

Jak myślisz, o ile poziomów skoczyłaby Twoja skuteczność w uwodzeniu, gdybyś dostał spersonalizowane wskazówki, co powinieneś poprawić i gotowy plan działania dostosowany do Ciebie? 🙂

Całą tę wiedzę przekażę Ci podczas wspomnianego szkolenia, którego szczegóły poznasz już za chwilę.

UWAGA! Co prawda miałem tę niespodziankę odkryć dopiero podczas naszego spotkania natomiast…

 
 

Każdy Kursant otrzyma ode mnie
dostęp do 4 dodatkowych Kursów
o wartości 2.516 zł.

 

Uwaga! Te bonusy obowiązują wyłącznie do wyczerpania zapasów!

To taki wyraz uznania w ramach podziękowania za to, że poświęcisz swój czas i pojawisz się na szkoleniu.

A co dostaniesz?

Dla każdego kursanta przygotowałem zestaw moich Kursów, dzięki któremu poszerzą Twoje umiejętności i kompetencje. Zestaw prezentów dla Ciebie obejmuje…

PREZENT 1: Kompendium Otwierania z Video – wartości 77 zł. + video o wartości 150 zł. (w sumie 227 zł.). Dzięki temu materiałowi zobaczysz nagrania z ukrytej kamery jak podchodzę do dziewczyn w różnych miejscach i zagaduję. To, co jest dodatkowo wartościowe, to omówienie na bierząco co robię, jak reagują, co mówią i jak cała interakcja przebiega. Dodatkowo, otrzymasz masę wskazówek i aż 222 gotowe teksty na zagadanie!

PREZENT 2: Gładka Gadka 2.0 – o wartości 357 zł. z 7 bonusami o wartości 626 zł. (w sumie 983 zł.). Po to, abyś dostał jeszcze więcej trików i sztuczek odnośnie prowadzenia flirtu i randkowania. Jak się zapewne domyślasz, to jedne z najważniejszych rzeczy, bo dzięki temu ją na siebie nakręcisz. To mój sztandarowy kurs, bo uderza najmocniej w problemy większości facetów, czyli o czym i jak rozmawiać z dziewczyną na randce?

PREZENT 3: Uwodzenie Poza Słowami – zestaw 4 kursów o wartości 397 zł.. Dzięki temu kursowi poprawisz swoją mowę ciała na bardziej męską i dominującą, aby przykuwać uwagę kobiet. Nauczysz się rozpoznawać sygnały zainteresowania, które wysyła Ci kobieta, a także jak dotykać podczas rozmowy lub tańca. Będziesz się wyróżniał z tłumu i od razu namierzysz dziewczyny, które na Ciebie lecą, aby nie przegapić żadnej okazji!

PREZENT 4: Nuklearna Pewność Siebie 2.0 – o wartości 297 zł. z 7 bonusami o wartości 612 zł. (w sumie 909 zł.).

…chyba, że masz już część tych Kursów lub będziesz chciał wymienić na inne, to będziesz mógł zdobyć także:

Uwodzenie NLP. Czyli kurs uwodzenia przy użyciu technik NLP, które wpływają bezpośrednio na podświadomość kobiety i jej emocje

Klucz Do Szczęścia. Czyli komplementarny program, dzięki któremu osiągniesz jeszcze większe sukcesy, w każdej dziedzinie życia.

Szkoła Uwodzicieli On-Line. Czyli rozszerzona teoria względem szkolenia. Znajdziesz tam jeszcze więcej sztuczek i trików.

Komplet DVD ze Zlotów z lat 2007-2015. Czyli 84 wykłady najlepszych trenerów z kraju i zza granicy na przeróżne tematy, z różnych perspektyw.


To taki prezent, aby podziękować Ci za uczestnictwo w szkoleniu i jeszcze bardziej Ci pomóc!

 
 

8 dodatkowych powodów,
dla których obecność jest OBOWIĄZKOWA

 

1. Jak widzisz, to Szkolenie to nowa forma i nowy materiał, który do tej pory nie był powszechnie dostępny.
2. Część metod była do tej pory dostępna wyłącznie dla uczestników Szkoleń Indywidualnych w cenie 5.500.
3. Na razie nie planuję kolejnych edycji tego Szkolenia.
4. To szkolenie jest PRAKTYCZNE, po to, abyś szybko osiągnął konkretne efekty.
5. Chcę pomóc Ci indywidualnie pokonać swoje blokady.
6. Nie ma lepszego sposobu na ruszenie z działaniem, niż przełamać się na szkoleniu.
7. W szkoleniu weźmie udział kobieta-trenerka, od której otrzymasz odpowiedzi na swoje pytania z kobiecej perspektywy.
8. I co najważniejsze…

W ramach dodatkowego bonusu…

 
 

Osoby, które zapiszą się na to szkolenie
otrzymają kilka kolejnych bonusów
o wartości co najmniej 444 zł.

 

Tak naprawdę mam olbrzymi problem z wyceną tego drugiego pakietu dodatków, ale o tym za chwilę.

Jeśli widziałeś moje wcześniejsze kursy i materiały, to doskonale wiesz, że lubię się dzielić informacjami i dawać więcej, niż obiecywałem. To już taka tradycja, że z reguły jeszcze bardziej osładzam propozycje, które dla Ciebie przygotowuję.

Dostaniesz więc jeszcze dodatkowo:

1. Skrypt Szkoła Uwodzicieli™ 3.0 o objętości 96 str. (o wartości 97 zł.)
Dzięki temu materiałowi będziesz mógł swobodnie przypominać sobie ćwiczenia i techniki, których nauczysz się na szkoleniu. Będziesz mógł wrócić do kluczowych wskazówek, idei i narzędzi, łatwo i przyjemnie. Kiedy tylko zapragniesz!

2. Zestaw Ćwiczeń (o wartości 147 zł.)
Dzięki niemu będziesz mógł utrwalić swoje rezultaty. Pomyślałem, że jeśli z jakiegoś powodu potrzebował się jeszcze bardziej uruchomić i zwiększyć pewność siebie, to takie ćwiczenia będą idealne. Wiem też, że zdarza się, że np. po długim związku nieco „rdzewiejemy”, więc jeśli szybko znajdziesz dziewczynę, ale potem stwierdzisz, że szukasz czegoś innego – będziesz mógł już samodzielnie wrócić na właściwe tory!

3. Nielimitowane konsultacje przez rok! (o wartości 150 zł. za godzinę)
Teraz już wiesz, dlaczego mam taki olbrzymi problem z wyceną tego bonusu. Daję prawo do dzwonienia do mnie i zadawania wszelkich pytań, jaki tylko nasuną Ci się na myśl. Powyżej założyłem, że skorzystasz w sumie tylko z 1 godziny porad, jako członek mojego elitarnego Klubu Kursantów. Ale tak po prawdzie, gdybyś co tydzień zadzwonił do mnie i poprosił o tylko 15-minutową poradę, to dostałbyś około 12 godzin porad… Resztę oblicz sobie sam. 😉

Jest jeszcze jeden bardzo ważny powód:

Materiał, który przygotowałem jest autorski. To są najskuteczniejsze techniki doszlifowane do perfekcji, więc wiele z nich jest nowatorskich. Choć ostatnio dostrzegłem, że niektórzy próbują mnie kopiować (nie będę wskazywał palcem 😉 ).

Nie ma po prostu drugiego takiego Systemu Szkoleniowego, który by łączy w sobie tak dobrze techniki i naturalność.

Kiedyś sam nawet myślałem, że tego się nie da stworzyć, że to dwa różne światy.

Cóż, niech twierdzą tak dalej, będziesz miał mniejszą konkurencję. 😉

Przechodząc już do najważniejszej kwestii, czyli rezerwacji Twojego miejsca, jak wspomniałem wcześniej – moje Szkolenia Indywidualne są w cenie 5.500 zł. Dlatego też tym bardziej warto pojawić się na tym Szkoleniu, gdyż wtedy otrzymasz to za ułamek wartości.

Ale zanim przejdziemy dalej…

 
 

WAŻNE! Dla kogo jest to Szkolenie?

1. Dla mężczyzn, którzy szczerze chcą zacząć uwodzić. Którzy mają już dość dotychczasowego marazmu i pragną zacząć poznawać piękne kobiety. Chcących przełamać swoje blokady. Dla tych, którzy pragną sukcesu towarzyskiego i osobistego. Takich, którzy mają choć trochę odwagi, żeby powiedzieć: „no dobra, raz kozie śmierć!” Realnie rzecz biorąc, to oni najlepiej wykorzystają moją wiedzę i techniki, aby osiągnąć rezultaty. To dla mnie bardzo ważne, bo jak mówiłem, ilość miejsc jest bardzo ograniczona, więc chcę, aby mój wysiłek przełożył się na realne efekty kursantów.

2. Dla facetów otwartych na wiedzę i nowe umiejętności, lubiących testować nowe rozwiązania

3. Dla takich, którzy mimo swoich blokad i trudności, chcą włożyć w to swoje serce (to chyba najważniejsze)

4. Dla pozytywnie nastawionych, aby efektywniej nam się pracowało

5. Dla gotowych na włożenie wysiłku i działanie, bo nawet żeby w ryj dostać, to trzeba się postarać 😉

 
 

Jeszcze ważniejsze! Dla kogo NIE JEST?

Dla osób oczekujących szybkich rezultatów bez pracy.

Nie ma wyników bez pracy. Jeśli zamierzasz przyjść, siąść w kącie i chrapać, to nie jest właściwe miejsce. Samo siedzenie w tym samym pomieszczeniu co ja, nie uczyni z Ciebie uwodziciela. Jeśli jednak wdrożysz wiedzę w praktykę, będziesz starał się, to osiągniesz efekty. Chcę abyś miał tego świadomość zanim się zapiszesz.

(!!!) Dla osób oczekujących magicznych pigułek.

Nie uczę jak wyrywać zdesperowane „lachony”, ani jak zaliczać puste laski. Nie interesuje mnie „rwanie dupeczek” przy użyciu portfela, czy metodą „na biceps”. Ja nauczę Cię konkretnych, sprawdzonych metod, które działają diabelnie efektywnie. Pokażę Ci techniki, które działają, ale trzeba je umiejętnie stosować.

Kiedyś dostałem maila od gościa, który prosił, abym napisał mu wzorzec NLP, który sprawi, że jak go wyrecytuje z pamięci, to każda modelka dosłownie się na niego rzuci rozchylając nogi. Jeśli szukasz takich nierealnych cudów, to niestety, ale zawiodę Cię. Nie otrzymasz tego, bo uwodzenie to suma różnych składników.

UWAGA! Powtórzę jeszcze raz. To nie jest szkolenie z wyrywania łatwych i pijanych lasek bez wkładania wysiłku. Pokażę Ci także sposoby na budowę dłuższych relacji, np. luźnych układów, czy stałych związków. Kobieta nie zaczyna się i nie kończy między nogami. Również te najskuteczniejsze techniki, których Cię nauczę, będą wymagały włożenia minimalnego wysiłku.

Pamiętaj też, że sukces wymaga nieco czasu. Tuż po szkoleniu zauważysz pierwsze, poważne zmiany. Kobiety zaczną na Ciebie zwracać uwagę, a Ty będziesz miał łatwość w nawiązywaniu relacji. Ale nie spodziewaj się, że od razu nazajutrz poderwiesz Miss Polski zagadując na Facebooku. 😉 (Choć paru moich kursantów chodzi z zawodowymi modelkami. 😉 )

Dla delikatnych facetów o wrażliwych uszach.

Staram się być subtelny, ale czasami pewne rzeczy trzeba powiedzieć wprost. Mam taki styl, że jestem serdecznie bezpośredni i powiem Ci wprost, co spieprzyłeś. Traktujmy się jak najlepsi Przyjaciele, którzy są tutaj dla siebie nawzajem.

Dla gości które oczekują szkolenia z manipulacji.

Na szkoleniu będę mówił o technikach, strategiach i metodach. Będę się też zagłębiał w tajniki kobiecej duszy, serca i umysłu. Opowiem Ci, jak działa mózg kobiet. Ale jestem totalnym przeciwnikiem perfidnej manipulacji. Owszem, każdy z nas np. stara się dobrze wypaść w towarzystwie i to jest naturalne. Czym innym jest jednak okłamywanie, oszukiwanie i udawanie kogoś, kim się nie jest. Niektóre techniki są bardzo mocne, więc proszę Cię, abyś wykorzystywał je w sposób etyczny, z poszanowaniem kobiety.

Dla osób roszczeniowych i zgorzkniałych.

Wiesz, chcę każdemu pomóc najlepiej, jak to możliwe. Połowę roboty robi pozytywna atmosfera, jaka się między nami pojawia. Jeśli więc zamierzasz z góry krytykować, zamiast dopytać, albo lubisz pokazywać innym uczestnikom, gdzie jest ich miejsce – to lubię Cię, ale lepiej zostań w domu. 🙂

 
 

A tak wyglądają szkolenia:

 
 

Kurs uwodzenia kobiet Trener uwodzenia kobiet Szkolenie uwodzenia

Kurs uwodzenia kobiet Trener uwodzenia kobiet Szkolenie uwodzenia

Kurs uwodzenia kobiet Trener uwodzenia kobiet Szkolenie uwodzenia

Kurs uwodzenia kobiet Trener uwodzenia kobiet Szkolenie uwodzenia

 
 

Dlaczego to robię?

 

Odkryłem, że wielu moich Klientów czasem nie wie, jak wdrożyć wiedzę w praktykę. Wielu jest bardzo zadowolonych z moich Kursów, ale jest grono, które prosi mnie o konsultacje, albo o Szkolenia Indywidualne. Zależy im na tym, abym pomógł im przełamać się, czy doszlifować umiejętności w praktyce. Czasami też potrzebują takiego drobnego kopa motywacyjnego. 😉

Ponieważ moje Szkolenia Indywidualne nie są tanie, bo wyceniam je na 5.500 zł., przez co wiele osób nie może wziąć w nich udziału. Bez ogródek, dla wielu jest to kwota zaporowa, a ja lubię pomagać ludziom.

W ciągu ostatnich blisko 3 lat, nie prowadziłem grupowych szkoleń weekendowych, ponieważ byłem skoncentrowany na szkoleniach indywidualnych i promocji Akademii Flirtu. Postanowiłem więc reaktywować na jakiś czas szkolenia grupowe, aby sprawdzić, jakie będzie zainteresowanie i jak zostanie przyjęte. Nie wiem, czy kiedyś je jeszcze będę prowadził, bo wdrażam właśnie nowy projekt. Reakcje były bardzo pozytywne, więc postanowiłem zrobić powtórkę. 🙂

Mam też ukryty motyw. 😉 Ponieważ od dawna nie prosiłem o opinie po szkoleniu, będę miał do Ciebie prośbę, abyś napisał mi po wszystkim w kilku zdaniach, co o tym szkoleniu sądzisz i co było dla Ciebie najbardziej pomocne. Pomoże mi to jeszcze bardziej je udoskonalić.

Jak więc widzisz, zależy mi na Twoim sukcesie, abyśmy razem osiągnęli najwyższą skuteczność i wartość. Tym bardziej, że sporo moich Kursantów trafia do mnie z polecenia swoich kolegów.

 
 

Ile to szkolenie jest warte?

 

Jak już wiesz, szkolenia indywidualne u mnie są dostępne za 5.500 zł. Ale to nie ta kwota.

Jeśli podliczysz bonusy, to w sumie 4 dodatkowe kursy są warte 2.516 zł., a 3 dodatkowe bonusy są o wartości 444 zł. W sumie więc dostajesz gratisy o wartości 2.960 zł. Ale nie wezmę od Ciebie za nie nawet złamanego grosza.

Chociaż materiał jest nowy, a to szkolenie to ulepszona, już 3-cia wersja Szkoły Uwodzicieli, to postanowiłem NIE podnosić uczestnictwa, choć wiadomo, wszystko idzie w górę. A wręcz przeciwnie, postanowiłem ją utrzymać na starym poziomie. 🙂

W sumie więc otrzymujesz gratisy warte 2.960 zł., a szkolenie wyceniam na 2.570 zł., daje nam w sumie wartość szkolenia w wysokości 5.530, ale to NIE jest ostateczna opcja!

Ale mam dla Ciebie o wiele lepszą propozycję. Zaoszczędzisz dokładnie 3.760, bo cały pakiet wraz 7 Bonusami zagarniesz… za 1.770! Czyli aż o -68% taniej!

Na pewno się zgodzisz, że to dobra opcja, tym bardziej, że przygotowałem dla Ciebie…

 
 

System zniżek!

 

Postanowiłem zachować także z lat poprzednich system zniżek, który obowiązywał na moje szkolenia. Możesz zrobić jeszcze lepszy deal, bo zniżki łączą się! 🙂

100 zł. – dla uczących się! Jeśli jeszcze jesteś na studiach – możesz śmiało skorzystać z tej zniżki!

100 zł. – dla starych znajomych! Jeśli kiedykolwiek byłeś na Zlocie lub zakupiłeś któreś moje materiały – dam Ci zniżkę po znajomości!

150 zł. – dla szybkich i wściekłych! Jeśli chcesz zaoszczędzić tę kwotę wystarczy, że rozliczymy się od razu po telefonicznym potwierdzeniu udziału w szkoleniu.

150 zł. – dla pewnych siebie! Jeśli zgodzisz się na nagranie filmu po szkoleniu z Twoimi wrażeniami – wynagrodzę Twój wysiłek!

Jednym słowem, możesz teraz zaoszczędzić jeszcze dodatkowe 500.

 
 

Jak możesz zaklepać swoje miejsce?

 

Sprawa jest banalna:

1. Poniżej znajdziesz duży, pomarańczowy przycisk. Kliknij w niego.

2. Wyskoczy Ci okienko w formularzem, który proszę, abyś wypełnił. Te dane są oczywiście tylko do mojej dyspozycji, abym mógł się z Tobą skontaktować.

3. Niezwłocznie zadzwonię do Ciebie i odpowiem na wszelkie pytania, jeśli jeszcze jakieś będziesz miał. Wtedy ustalimy zaliczkę, żebym wiedział, że jesteś zdecydowany.

4. Wyślę Ci następnie maila z wszystkimi szczegółami szkolenia i tym, jak się przygotować. Dostaniesz ode mnie Ankietę Przedszkoleniową, która pomoże mi zorientować się w Twoich problemach i wyzwaniach, a także tym, co chcesz osiągnąć.

5. Dam Ci także unikalny Skrypt Przedszkoleniowy, który pomoże Ci przygotować się do szkolenia. Znajdziesz w nim szereg ćwiczeń do spisania, dzięki czemu proces szkolenia zacznie się praktycznie od razu po decyzji. W ten sposób przyspieszam i zwielokrotniam Twoje rezultaty.

6. No i widzimy się na szkoleniu! 🙂

 
 

Niestety, mam też złą wiadomość…

 

Otóż jak wspominałem, chcę, aby to szkolenie było maksymalnie efektywne. Zależy mi na konkretnych i solidnych efektach moich kursantów, więc muszę mocno ograniczyć ilość miejsc. Nie wszystkim uda się załapać.

Mam dosłownie 5 MIEJSC.

Oznacza to, że na szkolenie mogę przyjąć maksymalnie tylko tyle osób. Ostatnio miałem pełen komplet, więc podejrzewam, że i tym razem miejsca się rozejdą błyskawicznie.

 
 

Czas na podjęcie decyzji

 

Jak się domyślasz duża wartość przyciąga duże ilości zainteresowanych osób. Niedawno po szkoleniu wysłałem maila z zapytaniem, kto byłby chętny na taki kurs na żywo.

Odpowiedziało pozytywnie 7 osób + właśnie wysłałem mailing do całej listy ponad 14.000 Czytelników, więc spodziewam się, że zapełnimy obie grupy.

Niestety, może więc zabraknąć miejsc. Dlatego też moja propozycja jest technicznie ograniczona ilością 5 kursantów.

 
 

Jeśli uznasz, że potrzebujesz
jeszcze więcej wiedzy to, możesz skorzystać
ze 100% Gwarancji Satysfakcji

 

Tak! Gwarancja jak najbardziej obowiązuje i przy tym szkoleniu. Ale uwaga! Ostatnio zaczęliśmy udzielać nie tylko jednej 90-dniowej gwarancji, ale aż trzech różnych!

Gwarancja Satysfakcji!Po pierwsze: Jeżeli przez 90 dni po szkoleniu Twoje życie nie zmieni się możesz zażądać sesji uzupełniającej. Telefonicznie, przez Skype lub osobiście pomogę Ci doszlifować jeszcze bardziej teorię oraz Twoje umiejętności praktyczne. Wszystkie detale uzgadniam z zainteresowanym indywidualnie.

Po drugie: Dostajesz ode mnie aż rok bezpłatnych konsultacji! Jeśli będziesz miał jakieś konkretne pytania – bierzesz telefon w dłoń i dzwonisz!

Po trzecie: Otrzymujesz ode mnie prawo do ponownego uczestnictwa w szkoleniu przez rok – za symboliczną połowę wartości!

Trochę to szalone z mojej strony dawać tak potężne gwarancje, ale wiem, że to co robię, to naprawdę dobra robota, dlatego mogę sobie na to pozwolić (w ciągu 11 lat bycia trenerem zwróciłem pieniądze tylko JEDNEMU kursantowi – i to z mojej własnej woli).

Dlatego kliknij teraz w poniższy przycisk, następnie podaj swoje dane kontaktowe i zarezerwuj, zanim inni zajmą wszystkie miejsca (obowiązuje kolejność ”kto pierwszy ten lepszy”).

No i oczywiście pamiętaj o tych 7 Bonusach.

 
 

.

Ilość miejsc ograniczona!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a zadzwonię niezobowiązująco
i odpowiem na wszystkie Twoje pytania!  Tak!

  Chcę odmienić swoje relacje z kobietami!

  Wiem, że moja decyzja jest absolutnie bezpieczna
  dzięki 100% Gwarancji Satysfakcji!

  Imię i nazwisko:*   
  Adres email:*   
  Numer telefonu:*   
  Wybieram szkolenie:*   
  Uwagi:   
  Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych celem realizacji usługi oraz kontaktu handlowego. Akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Informację o Przetwarzaniu Danych.*
  * - pole wymagane

  Wypełnij powyższy formularz i kliknij przycisk,
  aby zarezerwować swoje miejsce!

  .

   
   

  Dlaczego warto uczyć się od Macieja?

  Na pewno się ze mną zgodzisz,
  że miarą skuteczności są suche fakty i liczby, prawda?
  Oto kilka z nich:

  1. Szkoleniami zajmuję się od 13 lat, od 2004 roku
  2. Od 2005 roku zajmuje się uwodzeniem
  3. Od 2006 roku prowadzę szkolenia z uwodzenia
  4. Od 2008 z sukcesem zajmuję się wyłącznie nauczaniem podrywania.
  5. Poprowadziłem ponad 170 szkoleń grupowych i indywidualnych
  6. W moich szkoleniach wzięło udział 2.264 osób
  7. 2.859 osób zakupiło moje produkty
  8. 14.528 facetów subskrybuje moje porady na e-mail
  9. Byłem zapraszany jako wykładowca na Uniwersytet Wrocławski, prestiżowe SGH, czy też Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
  10. Zorganizowałem 12 ogólnopolskich konferencji, w których wzięło udział 1.100 osób
  11. Udzieliłem wywiadów do 23 różnych mediów, m.in. TVN, TVP, Superstacja, Dziennik Gazeta Prawna, Dzień Dobry TVN, Rozmowy w Toku, Eska, Onet, RMF FM, Super Express, Na Temat, WP…
  12. Moi goście zostawili 2,994 komentarze na stronie
  13. W sumie stworzyłem aż 214 godzin 27 minut materiałów szkoleniowych
  14. Moje filmy na YouTube zostały odtworzone 616.844 razy przez w sumie ponad 303.000 osób
  15. W sumie oglądano je łącznie 1.734.902 minut (1.204 dni, 3 lata i 4 miesiące!)
  16. Moje strony w tym czasie odwiedziło w sumie ponad 330.000 unikalnych użytkowników
  17. Sam odniosłem sukces dokonując przemiany, miewałem zarówno po 3 kochanki równocześnie, jak i 7-letni związek. 🙂

  Szkolenie uwodzenia w telewizji Kurs uwodzenia na sali zlot uwodzicieli - chodzenie po węglach

  Kurs podrywania - zdjęcie grupowe szkolenie uwodzenia kobiet - Merlin Największy kurs uwodzenia dla mężczyzn

  Merlin szkoli z uwodzenia Merlin na scenie kurs podrywu

   

   
   

  Pomyśl w ten sposób…

   

  Masz w tej chwili dwie drogi przed sobą.

  Droga 1. Nie skorzystasz z tej propozycji, nie poznasz tych gotowych rozwiązań, ani nie sprawdzisz ich w praktyce. Zapewne Twoje rezultaty z kobietami się nie zmienią. Jeśli masz dość porażek i odrzucenia, to… zapewne będziesz miał ich coraz więcej. Za pół roku, może za rok, znowu będziesz pluł sobie w brodę, że nie tylko nic się nie zmieniło, ale nawet nie spróbowałeś. Będziesz tkwił w tym samym miejscu.

  Droga 2. Podejmiesz rozsądną decyzję i odbierzesz dostęp do pełnej wersji Kursu. Otrzymasz dodatkowo aż 7 gratisów i już dzisiaj zaczniesz zmieniać swoje myślenie oraz rozwijać umiejętności. Niedługo się spotkamy osobiście i pokażę Ci dokładnie co i jak powinieneś robić. Pomogę Ci pozbyć się Twoich blokad i problemów i będziesz wiedział, jak zastosować to w praktyce. Zaczniesz umawiać się z kobietami i coraz więcej randek będzie kończyło się sukcesem. A gdy będziesz potrzebował pomocy, zadzwonisz do mnie i skorzystasz z konsultacji, które Ci daję. I być może, za miesiąc, albo dwa, wyślesz mi SMS-a chwaląc się sukcesami, tak jak to robią moi kursanci.

  Jak myślisz, która droga daje Ci większą szansę na pozytywną zmianę? Znasz przecież odpowiedź. Podejmij dla siebie najlepszą decyzję i klikniknij w poniższy przycisk, aby zaklepać swoje miejsce:

   
   

  .

  Ilość miejsc ograniczona!

  Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a zadzwonię niezobowiązująco
  i odpowiem na wszystkie Twoje pytania!   Tak!

   Chcę odmienić swoje relacje z kobietami!

   Wiem, że moja decyzja jest absolutnie bezpieczna
   dzięki 100% Gwarancji Satysfakcji!

   Imię i nazwisko:*   
   Adres email:*   
   Numer telefonu:*   
   Wybieram szkolenie:*   
   Uwagi:   
   Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych celem realizacji usługi oraz kontaktu handlowego. Akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Informację o Przetwarzaniu Danych.*
   * - pole wymagane

   Wypełnij powyższy formularz i kliknij przycisk,
   aby zarezerwować swoje miejsce!

   .

    
    

   Jeśli jednak masz jeszcze pytania,

   oto odpowiedź na 9 najczęściej zadawanych:

    

   Czy to dla mnie zadziała? Jestem za stary/młody, gruby/chudy…
   Oczywiście! Wiesz doskonale, że przeszkoliłem 3.000 kursantów. Ich wiek wahał się między 19 a 52 lata. Widzisz, kobieta ulega urokowi mężczyzny przez emocje, jakie on w niej wyzwala. Dlatego tak często widać piękne kobiety z mało przystojnymi facetami, albo młode i inteligentne dziewczyny ze starszymi facetami z brzuszkiem, choć widać, że on wybitnie bogaty nie jest.

   Jestem nieśmiały, ciężko mi się przełamać…
   Żaden kłopot. Szkolenie jest stworzone tak, abyś uczył się nowych umiejętności krok po kroku. Możesz robić to tak, jak czujesz się komfortowo. Będziemy działać w Twoim tempie, bo wiadomo, że każdy jest inny. Jeden musi popracować nad swoją mową ciała, a inny przełamać nieśmiałość. Właśnie dlatego szkolenie jest w małej grupie, aby nikogo nie „uśredniać”, lecz można było dostosować się także do Ciebie.

   Nie mam zbyt dużo wolnego czasu, rzadko imprezuję
   Nie ma problemu. Możesz tych technik uczyć się w swoim tempie, tak, jak jest Ci wygodnie. Nie musisz chodzić na imprezy, możesz podrywać dziewczyny w pracy, autobusie, czy codziennych sytuacjach. Chociaż oczywiście, im szybciej podejmiesz działanie, to tym szybciej osiągniesz rezultaty.

   Czy to zadziała na każdą kobietę?
   Muszę być z Tobą szczery – kobiety też mają swój mózg. 🙂 Tak jak są kobiety, które choć są fajne, to jednak Cię nie kręcą, to tak samo jest z mężczyznami. Ja też nie mam 100% skuteczności, bo to nie jest możliwe. Nie masz pełnej kontroli nad umysłem kobiety, ale możesz nauczyć się na niego wpływać i budować swoją atrakcyjność. Jeśli jest zakochana bez pamięci w swoim facecie, silnie wierzącą zakonnicą, albo zadeklarowaną lesbijką, to nic z tego nie wyjdzie. 😉 Ale bazując na statystykach moich szkoleń uważam, że ⅓-¼ kobiet jest do poderwania bez większego wysiłku.

   Czy ona się nie zorientuje? Nie chcę brzmieć nienaturalnie…
   Nie, nie zorientuje się. Sam się kiedyś tego obawiałem. 🙂 Jak już wspominałem, chodzi o to, abyś stał się naturalnie atrakcyjnym facetem. W trakcie szkolenia będziemy dostosowywać Twój sposób działania, aby pasował do Ciebie. Lubię mówić, że kursanci są jak nieoszlifowany diament, z którego trzeba wyciągnąć jego piękno. 😉 Choć faktycznie, ona może stwierdzić, że jesteś inny niż wszyscy, ale przecież o to chodzi, aby być dla niej wyjątkowym, prawda?

   Czy mogę liczyć na dyskrecję?
   Zdecydowanie! Zapewniamy pełną anonimowość, Twoje dane są nam potrzebne tylko do celów realizacji rezerwacji oraz zrozumienia Twoim potrzeb. Nikt inny nie będzie miał dostępu do Twoich danych, ani ankiety. Inni kursanci poznają tylko Twoje imię, chyba, że sam zdecydujesz się na większą otwartość.

   Jak zarezerwować miejsce?
   Wystarczy, że klikniesz jeden z pomarańczowych przycisków. Otworzy Ci się wtedy formularz rejestracji, gdzie musisz podać podstawowe dane, a następnie wybierzesz termin i miejsce szkolenia, a także zniżki, z których chcesz skorzystać. Niezwłocznie do Ciebie oddzwonię, odpowiem na wszystkie pytania i ustalimy szczegóły.

   Kiedy dostanę pierwsze materiały?
   Praktycznie od razu! Gdy tylko potwierdzę rezerwację, dostaniesz ankietę i Skrypt Przedszkoleniowy wraz z danymi do przelewu zaliczki. Gdy będziemy w pełni rozliczeni, dostaniesz ode mnie wszystkie bonusy i będziesz mógł zacząć przygotowywać się do szkolenia jeszcze przed naszym spotkaniem!

   Czy jest jakaś gwarancja?
   Oczywiście! Jak już wspominałem, możesz liczyć na moją pomoc i porady przez rok po szkoleniu. Jeśli będziesz chciał o coś dopytać, to możemy porozmawiać przez Skype lub przy piwie. Ponadto, gdy będę organizował w przyszłości szkolenia grupowe, to będziesz mógł powtarzać szkolenie dowolną ilość razy za symboliczną połowę jego wartości!

   Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to śmiało, napisz do mnie:
   biuro@akademiaflirtu.pl
   lub zadzwoń:
   502 56 86 26,
   a odpowiem Ci na każde z nich. 🙂
    
    

   Poznaj opinie moich kursantów:

    
    

   Kurs uwodzenia Kurs uwodzenia Kurs uwodzenia

   Szkoła podrywu Szkoła podrywu Szkoła podrywu

   Kurs podrywu Kurs podrywu Kurs podrywu

   Kurs uwodzenia kobiet Kurs uwodzenia kobiet Kurs uwodzenia kobiet

         

    
    

   Bądź ze sobą szczery…

    

   Wiem, że jesteś tutaj, bo chcesz naprawdę dokonać przemiany w swoim życiu. Wiem, że masz marzenia i pragnienia, aby wreszcie być pewnym siebie, asertywnym i silnym facetem. Chcesz być atrakcyjny w oczach kobiet, sypiać z najpiękniejszymi z nich, a być może nawet znaleźć na stałe wspaniałą dziewczynę o złotym sercu.

   Nie chcesz juz więcej być odrzucany, samotny, czy doświadczać porażek. Nie chcesz, być tylko kolegą. Masz dosyć stania z boku, gdy ludzie dookoła Ciebie korzystają z życia. Nie chcesz już przyglądać się kolegom i słuchać tych wszystkich historii. Chcesz sam tego doświadczać!

   Doskonale wiesz, że ci, którzy skorzystali z moich materiałów i kursów, osiągnęli sukces i są zadowoleni z życia. Zdajesz sobie z tego sprawę, że uwodzenia można się nauczyć dokładnie tak, jak wystąpień publicznych, czy sprzedaży. I rozumiesz, że łatwiej to zrobić dostając precyzyjne wskazówki od A do Z, pod moim okiem, aniżeli metodą prób i błędów…

   Zrobiłem wszystko, aby ta propozycja była nie do odrzucenia, aby osłodzić Ci ją maksymalnie. Włożyłem cały możliwy wysiłek w to, aby Ci pomóc i dać gotowe rozwiązanie. Jeśli jesteś więc gościem, który nie podejmie teraz decyzji, to… zapewne będziesz pluł sobie w brodę i miał wyrzuty sumienia, że nie zrobiłeś tego. Sam sobie pokażesz, że nie jesteś na tyle poważny, aby wziąć życie w swoje ręce i zacząć poznawać atrakcyjne kobiety. Bo nawet już nie mówmy o totalnej rewolucji, ale… Co by było, gdyby Twoje relacje poprawiły się choć minimalnie? Gdybyś udawało Ci się poderwać tylko 10% kobiet? Co, jeśli tylko raz w miesiącu udałoby Ci się wylądować w łóżku z nową dziewczyną? Czy Twoje życie wyglądałoby inaczej?

   Jeśli nie chcesz więc tracić więcej czasu, nie chcesz więcej tracić życia, które do tej pory przeciekało Ci między palcami, to zrób to teraz! Zdobądź swoją wejściówkę teraz, jak na prawdziwego mężczyznę przystało! 🙂

    
    

   .

   Ilość miejsc ograniczona!

   Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a zadzwonię niezobowiązująco
   i odpowiem na wszystkie Twoje pytania!    Tak!

    Chcę odmienić swoje relacje z kobietami!

    Wiem, że moja decyzja jest absolutnie bezpieczna
    dzięki 100% Gwarancji Satysfakcji!

    Imię i nazwisko:*   
    Adres email:*   
    Numer telefonu:*   
    Wybieram szkolenie:*   
    Uwagi:   
    Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych celem realizacji usługi oraz kontaktu handlowego. Akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Informację o Przetwarzaniu Danych.*
    * - pole wymagane

    Wypełnij powyższy formularz i kliknij przycisk,
    aby zarezerwować swoje miejsce!

    .

     
     

    Do zobaczenia na szkoleniu,
    Maciej “Merlin” Moroz