Masz pytania o kursy lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@akademiaflirtu.pl

Konsultacje Telefoniczne/Skype

Konsultacje u Merlina!
Skorzystaj z Indywidualnych Konsultacji
i nabierz rozpędu w uwodzeniu!
Istnieje tylko TU i TERAZ!

 

Jeśli masz jakieś pytania lub nurtujące Cię wątpliwości, to jest to opcja specjalnie dla Ciebie. Jeśli przeszkadzają Ci jakieś blokady lub nie wiesz do końca jak używać konkretnych technik, to konsultacje indywidualne są idealną opcją! Pomogę Ci rozwiązać problemy zarówno z uwodzeniem, ze zdobyciem konkretnej dziewczyny, czy też z problemami w związku. Jeśli przyjedziesz do Wrocławia – spotkam się z Tobą osobiście, jeśli nie – zadzwonię do Ciebie lub porozmawiamy na Skype. Możesz liczyć na moje pełne wsparcie i odpowiedzi na wszystkie pytania. Zastanów się – czego chcesz się ode mnie nauczyć? Jakich potrzebujesz ode mnie rozwiązań? W czym Ci mogę pomóc?

 

O mnie.

Jeśli decydujesz się na konsultacje u mnie, to najprawdopodobniej wiesz, kim jestem. Pozwól jednak, że opowiem Ci w skrócie moją historię.

Nazywam się Maciek i zawsze byłem “Maciusiem”. Byłem niski, nosiłem okulary i miałem swój świat. Miałem swoje zajawki, czytałem o kosmitach i interesowałem się komputerami. Nic dziwnego, że przez całą podstawówkę byłem wybierany do gry w piłkę jako ostatni i nie miałem zbyt wielu kolegów. Byłem po prostu bardzo zakompleksiony i mało towarzyski. A moją skrytość potęgowały jeszcze bardziej moje porażki z dziewczynami.

W liceum wierzylem, że jak będę bogaty, to będę miał mnóstwo dziewczyn. Moja mama wychowała mnie na grzecznego chłopaka, który będzie miły, sympatyczny i uprzejmy. Chciała dobrze, ale niestety czasy się zmieniły i bycie grzecznym nie jest już tak cenione. A na pewno nie jest jedną z tych cech, które promuje Hollywood i sprawia dziewczyny wzdychają robiąc maślane oczka. Przez całe liceum byłem wyrzutkiem i byłem na jednej tylko randce (założę się, że ona do tej pory nie wie, że to była randka). 😉 Nie całowałem się z żadną dziewczyną, z żadną nie wylądowałem w łóżku.

Na studiach zaczęły nadchodzić zmiany. Zacząłem pracować jako agent neiruchomości, organizowałem zespoły ludzi i ich szkoliłem. Udało mi się nawet chodzić z dwoma dziewczynami. Z jedną byłem tydzień, a z drugą zerwałem po 2 miesiącach emocjonalnych jazd, które mi urządzała. Trafiłem jednak na odpowiednich ludzi i to jest najważniejsze. Takich, którzy zaszczepili we mnie nieco więcej pewności siebie i wskazali mi kierunek, w którym powinienem podążać. Oczywiście z własnymi demonami musiałem sam walczyć. To do mnie należał trud wykonania pracy, abym w siebie uwierzył i stał się bardziej pewny siebie. Nikt nie był w stanie nauczyć mnie asertywności poza mną samym.

Bardzo dużo pomogło mi wsparcie mojego dobrego przyjaciela – Andrzeja. Jest on właścicielem jednego z najlepszych w kraju ośrodków szybkiego czytania i technik pamięciowych, Andande.pl i od razu się zaprzyjaźniliśmy. Wszedł w rolę trochę mojego starszego brata, może trochę mentora. Zawsze mi podpowiadał, co powinienem zrobić, służył dobrą radą i wspierał na ścieżce samorozwoju. Odpowiednie środowisko i wsparcie bardzo dużo pomaga. Dobrze jest mieć kogoś, kto w Ciebie wierzy i pomaga Ci poradzić sobie z przeciwnościami losu. Trochę żałuję, że nie miałem kogoś, kto by się znał na uwodzeniu i wziął mnie pod swoje skrzydła. Jakkolwiek mój przyjaciel dużo mnie wspierał, to ja sam musiałem wszystko testować, próbować, kombinować na własną rękę. Niestety, nie miałem nikogo, kto by mi powiedział co źle robię, a co powinienem poprawić.

Gdy więc w 2005 roku usłyszałem o uwodzeniu i zacząłem bardziej interesować się tym tematem, ruszyłem do boju. Zacząłem zagadywać nieznajome kobiety, bardzo często testowałem na własnym tyłku techniki. Przez rok wychodziłem dzień w dzień, podchodziłem, poznawałem, zagadywałem, robiłem wszystko, aby jeszcze bardziej poprzełamywać wszystkie blokady i uodpornić się na strach, odrzucenie, czy inne zatrzymujące mnie uczucia. Nauczyłem się podchodzić, zagadywać, brać numer, zainteresować sobą kobietę, flirtować, umawiać się na randki… A gdy moje sukcesy zaczęły być wyraźne, to szybko okazało się, że nie tylko ja chcę mieć lepsze relacje z kobietami. W 2006 roku założyłem tę stronę, a w 2007 zacząłem prowadzić pierwsze szkolenia.

Dzięki wsparciu wielu osób, które doradzały mi jak dotrzeć do facetów z problemami takimi jak ja miałem, jak z nimi pracować i rozwiązywać problemy, a także jak rozwijać dalej samego siebie – stałem się szanowanym w całym kraju trenerem uwodzenia. Na mojej liście są tysiące osób, które czerpią z mojej wiedzy, przeszkoliłem ponad 200 osób, a na różnych konferencjach – ponad 2000. Udzielałem także wywiadów do takich mediów jak TVP, SuperStacja, TVN, RMF, czy też Dziennik i Gazeta Wyborcza. A prywatnie cieszę się stanem kawalerskim mając aktualnie… 3 kochanki. 😉

Dzisiaj chcę wyciągnąć pomocną dłoń do Ciebie. Wiem, że nie każdy może liczyć na takie wsparcie. Wielu takich jak ty, dopiero zaczynających swoją przygodę z uwodzeniem, nie wie w którym kierunku pójść. Nie znają nikogo doświadczonego w tym temacie, kto byłby dla nich niekwestionowanym autorytetem. I muszę sami próbować i kombinować. Czasami trafiamy na takie problemy, czy wyzwania, że sami nie do końca potrafimy je zrozumieć i rozwiązać. I tutaj jest moja rola – swoim doświadczeniem pomóc Ci pokonać ograniczające Cię blokady, rozwiązać problematyczne sytuacje i wskazać kierunek dalszego samorozwoju!

 

Czym są Konsultacje Indywidualne?

Konsultacje Indywidualne to jedyna w swoim rodzaju szansa na uzyskanie precyzyjnych odpowiedzi na frapujące Cię pytania. Czy coś zaprząta Twoją głowę? Czy czymś się martwisz? Czy jest coś, co nie do końca wychodzi Ci z kobietami? A może masz jakieś pytania, na które nie możesz znaleźć odpowiedzi? Za dużo się naczytałeś i masz mętlik w głowie? A może jakiś problem w związku? W trakcie Konsultacji Indywidualnych odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Możesz skorzystać także z konsultacji u moich trenerów. Jako kobieta będzie w stanie doskonale doradzić Ci co myślą kobiety i co z tym możesz zrobić.

Nie ograniczam tego, czego chcesz się dowiedzieć. Możesz dowiedzieć się ode mnie dosłownie wszystkiego. Począwszy od podejścia i zagadania, przez flirt, dotyk, pocałunek, wzięcie numeru, randkowanie, po zabranie dziewczyny do siebie, Grę Wstępną i seks. Pomogę Ci rozwiązać problemy z konkretną dziewczyną. Pokażę Ci, co schrzaniłeś w związku i jak możesz ją odzyskać. Dostaniesz ode mnie sposób na rozwalenie wewnętrznych blokad i metody, aby stać się pewniejszym siebie.

To od Ciebie zależy, o czym będziemy rozmawiać. Chcesz się upewnić, że dam Ci rozwiązanie Twojego problemu? Wypełnij poniższy formularz, a zadzwonię do Ciebie i wszystko omówimy!

 

Co mówią o mnie moi kursanci?

Nie zamierzam długo myśleć i dużo mówić na temat tych konsultacji. Co z nimi zrobisz to Twoja decyzja. To Twoje życie i Twoje rezultaty. Chcę Ci pomóc, ale w gruncie rzeczy ta decyzja najbardziej wpłynie na Twoje życie, nie moje.

Z tego też powodu pozwolę sobie nic nie pisać, a zamiast tego pozwól, że przedstawię kilka wypowiedzi moich kursantów, którzy już zmienili swoje życie.

 

Rekomendacja Piotra
Oto powiększenie wiadomości:
Rekomendacja Piotra

Rekomendacja SMSRekomendacja SMS
Rekomendacja SMSRekomendacja SMS

 

 

Ucz się od wiodących trenerów!

Dokładnie tak. A oto dodatkowe szczegóły o oficjalnych trenerach:

MerlinMerlin – Twórca SeduceYourLife.com, hipnotyzer, trener rozwoju osobistego, uwodzenia i NLP. W Społeczności od 8 lat. Osobiście wierzy, że uwodzenie zaczyna się od Inner Game i każdy z nas może być idealnym podrywaczem. Jako jeden z pierwszych zaczął rozwijać Grę poza sam techniczny sposób zaciągnięcia kobiety do łóżka również w kierunku umiejętności budowania długoterminowych relacji i ogólnej towarzyskości, co zasadniczo różni się od klasycznego podrywu.
SeduceYourLife.com, Forum.SeduceYourLife.com, Merlin na YouTube

.

.

Czego możesz się dowiedzieć?

Konsultacje są dla Ciebie i przygotowane specjalnie po to, aby Tobie pomóc. Dostaniesz ode mnie to, czego chcesz się dowiedzieć, a także pomogę Ci dostosować uwodzenie do Ciebie. Pomogę Ci znaleźć przyczyny Twoich głównych bolączek i razem je pokonamy. Jeśli będziesz chciał dowiedzieć się czegoś konkretnego, poszerzyć swoją wiedzę na dany temat – również możesz na mnie liczyć. Pamiętaj, że dzięki tym informacjom, setki mężczyzn znalazły swoje wymarzone kobiety. A na co możesz m.in. liczyć?

Pozbędziesz się nieśmiałości, podniesiesz swoje poczucie własnej wartości i pewność siebie. Zaczniesz emanować swoimi pozytywnymi cechami i zwracać na siebie uwagę nawet obcych kobiet.
Pomogę Ci zrozumieć proces uwodzenia i to, co dzieje się w umyśle kobiety. Dowiesz się co robić i czego nie robić, aby kobieta podświadomie Cię nie skreśliła. Nauczysz się odpowiedniej mowy ciała. Będziesz wiedział jak zagadać do kobiety, jak przejść do rozmowy i uczynić ja ciekawą. Dowiesz się także, co możesz zrobić, aby stać się dla kobiety seksualnie atrakcyjnym mężczyzną. Dowiesz się jak wziąć jej numer telefonu, umówić się na randkę, pocałować i wylądować z nią w łóżku.

Dowiesz się także, jak sprawić, aby za Tobą goniła. Poznasz zasady stylizacji, a także budowania związków. Będziesz wiedział jak wyciągnąć dziewczynę z grona znajomych, nawet jeśli jest z mężczyznami!

.

.

Kiedy zobaczę pierwsze efekty?

Praktycznie od razu! W większości przypadków pierwsze efekty są prawie natychmiastowe. Wystarczy, że zapamiętasz kilka kluczowych wskazówek, a dostrzeżesz spory krok do przodu. Oczywiście ja jestem tylko trenerem, a nie cudotwórcą i dużo zależy od Twojego zaangażowania. Wystarczy, że podejmiesz decyzję i będziesz trzymał się tego, czego Cię nauczę, a Twój problem zostanie rozwiązany. To jest tak proste! Dostajesz gotowy przepis na sukces – musisz tylko podążać krok za krokiem!

 

Czy masz jakieś pytania? Dzwoń do mnie: 502 56 86 26!

  Tak!

  Chcę odmienić swoje relacje
  z kobietami!

  Wiem, że moja decyzja jest absolutnie bezpieczna dzięki 100% Gwarancji Satysfakcji!

  Imię i nazwisko: *    

  Adres email: *    

  Numer telefonu: *    

  Opisz pokrótce swój problem * :   

  *

   - pole wymagane

  Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych celem realizacji usługi oraz kontaktu handlowego za pośrednictwem e-mail. Akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Informację o Przetwarzaniu Danych.

  Akceptuję

  Regulamin i Politykę Prywatności.

  .

  .

  Co jeszcze ode mnie dostaniesz?

  Od lat prowadzę konsultacje wg sprawdzonego modelu, który jest niezwykle skuteczny i efektywny. Oto co daję w ramach konsultacji poza moją wiedzą:

  1. Ankieta.
  Dzięki profesjonalnie skonstruowanej ankiecie sam zaczniesz poznawać swoje słabe strony i to, co Cię blokuje. Wielu moich kursantów już na tym etapie doznaje olśnienia, a to dzięki temu, że ankieta jest przygotowana przez psychologa.

  2. Analiza.
  Możesz liczyć także na moją wszelką pomoc w zakresie analizy wyników ankiety. Dzięki temu wskażę Ci Twoje słabe punkty, których jeszcze sam nie dostrzegłeś. Wskażę Ci, nad czym mówisz popracować i co masz do poprawy.

  3. Opracowanie planu działania.
  Wspólnie opracujemy sposób realizacji Twoich celów i likwidacji blokad. Wskażę Ci ćwiczenia, które powinieneś wykonywać i dam Ci kopa motywacyjnego. Dam Ci plan działania, który wcielając samodzielnie w życie odmieni Twoją mentalność i rezultaty z kobietami.

  4. Gwarancja.
  Jak mogłoby zabraknąć gwarancji! Pewnie wiesz, że wszystkie moje produkty i szkolenia są nią otoczone. Osobiście gwarantuję Ci, że będziesz zadowolony z konsultacji u mnie. W jaki sposób? Przeczytasz o tym poniżej…

  5. Dodatkowe materiały.
  Bardzo często daję również moim podopiecznym dodatkowe materiały. W zależności od natury problemu dorzucam za friko hipnotyczne nagrania, e-booki, nagrania video, raporty, a także fragmenty różnych skryptów szkoleniowych. To, co wymaga osobistego poruszenia przekazuję sam w trakcie konsultacji, ale bardzo często dobrze jest jeszcze wesprzeć zmianę dodatkowymi materiałami. Dlatego też dostaniesz ode mnie maksymalny możliwy pakiet wiedzy!

   

  Czy masz jakieś pytania? Dzwoń do mnie: 502 56 86 26!

   Tak!

   Chcę odmienić swoje relacje
   z kobietami!

   Wiem, że moja decyzja jest absolutnie bezpieczna dzięki 100% Gwarancji Satysfakcji!

   Imię i nazwisko: *    

   Adres email: *    

   Numer telefonu: *    

   Opisz pokrótce swój problem * :   

   *

    - pole wymagane

   Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych celem realizacji usługi oraz kontaktu handlowego za pośrednictwem e-mail. Akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Informację o Przetwarzaniu Danych.

   Akceptuję

   Regulamin i Politykę Prywatności.

   .

   .

   Gwarancja?

   Tak! Gwarancja jak najbardziej obowiązuje i przy tym szkoleniu. Twoja decyzja jest chroniona przez aż 30 dni! To unikalny sposób, aby zapewnić Ci pewność pozytywnych efektów. Czegoś podobnego w Polsce nie ma!

   Jeśli więc w ciągu miesiąca od zakończenia konsultacji stwierdzisz, że nie jesteś w pełni zadowolony z jego efektów – możesz zażądać ode mnie dodatkowych bezpłatnych konsultacji! Zgadza się, w zależności od wybranej opcji konsultacji pomogę Ci znaleźć rozwiązanie i ostatecznie uporać się ze wszystkimi swoimi wątpliwościami czy to przez konsultacje e-mail, czy też za pośrednictwem telefonu lub Skype. Wystarczy, że do mnie zadzwonisz lub napiszesz!

   Do tej pory nie dawałem takiej Gwarancji Satysfakcji, ale wobec tego, że miażdżąca większość kursantów jest bardzo zadowolona – stwierdziłem, że dla mnie to żadne ryzyko, a dla Ciebie dodatkowe bezpieczeństwo. Jestem tak pewny jakości mojej wiedzy i mojej skuteczności, że mogę sobie na to pozwolić (w ciągu 6 lat bycia trenerem zwróciłem pieniądze tylko JEDNEMU kursantowi – i to z mojej własnej inicjatywy).

   Pomyśl: czy słyszałeś, żeby ktokolwiek dawał swoim kursantom taką opiekę po konsultacjach?

   .

   .

   Zapisy?

   Procedura zapisów jest bardzo prosta.

   1. Wypełnij poniższy formularz i podaj wszystkie niezbędne dane. Szczególnie ważny jest Twój numer telefonu, bo wolę z rozmowy dowiedzieć się jaka jest natura Twojego problemu. Opisz proszę także pokrótce swoją sytuację i co chcesz osiągnąć.
   2. Zadzwonię do Ciebie i ustalimy wszelkie szczegóły konsultacji – zarówno jej przedmiot, jak i ilość godzin oraz wartość. Poproszę Cię o wypełnienie obszernej ankiety, a także o wskazanie problemów i trudności, które Cię trapią. Jeśli będę miał  jakieś pytania, to przedzwonię do Ciebie, aby dopytać się czegoś więcej. Przedstawię Ci także w ogólnym zarysie koncepcję konsultacji.
   3. Gdy dokonasz wpłaty – ustalimy konkretny dzień i godzinę. Jeśli telefon masz w Polsce, mogę do Ciebie zadzwonić, bo specjalnie na takie okazje mam nielimitowaną taryfę. Jeśli jednak wolisz – porozmawiamy przez Skype i będziemy mogli zrobić sobie wideokonferencję.
   4. W trakcie konsultacji i po nich chciałbym, abyś brał aktywny udział. Często rozbijam konsultacje na 2-3 sesje, oczekuję więc, że w trakcie konsultacji będziesz się udzielał i wejdziesz ze mną w dialog. Mam tylko jeden warunek – Twoje zaufanie i wypełnianie zadanych przeze mnie ćwiczeń i zaleceń.

    

   Czy masz jakieś pytania? Dzwoń do mnie: 502 56 86 26!

    Tak!

    Chcę odmienić swoje relacje
    z kobietami!

    Wiem, że moja decyzja jest absolutnie bezpieczna dzięki 100% Gwarancji Satysfakcji!

    Imię i nazwisko: *    

    Adres email: *    

    Numer telefonu: *    

    Opisz pokrótce swój problem * :   

    *

     - pole wymagane

    Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych celem realizacji usługi oraz kontaktu handlowego za pośrednictwem e-mail. Akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Informację o Przetwarzaniu Danych.

    Akceptuję

    Regulamin i Politykę Prywatności.

    Odrzuć wszelkie wymówki!

    NIE POZWÓL, ABY ŻYCIE UCIEKAŁO CI MIĘDZY PALCAMI!!!

    Do usłyszenia!
    Maciej „Merlin” Moroz

    P.S.: W razie jakichkolwiek pytań możesz do mnie śmiało dzwonić (502 56 86 26) lub pisać maila (biuro@seduceyourlife.com). Odpowiem na wszystkie Twoje pytania! 🙂

    0 komentarzy

    Zostaw odpowiedź

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    *

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.