Masz pytania o kursy lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@akademiaflirtu.pl

Kursy Uwodzenia

Kursy Uwodzenia

Stań się lepszy z kobietami ucząc się kiedykolwiek i gdziekolwiek zapragniesz.
Z komórki, z komputera, z tabletu. Bez abonamentu!

Gwarancja 100% Satysfakcji!

gwarancja satysfakcji Pamiętaj, że wszystkie moje kursy, ebooki i materiały audio są objęte 30-dniową Gwarancją 100% Satysfakcji. Oznacza to, że jeśli w ciągu 30 dni od dnia zakupu dojdziesz do wniosku, że jednak ten kurs nie jest dla Ciebie, będziesz mógł wymienić go na inny albo poprosić o zwrot gotówki!

Jednym słowem możesz być absolutnie pewny swojej decyzji. Po prostu, albo jesteś zadowolony i jest to inwestycja w Twoje relacje, albo otrzymujesz zwrot gotówki. (A możesz być pewien mojego słowa, ponieważ działam w branży od 2006 roku i mój wizerunek jest dla mnie bezcenny. 🙂 )

Poniżej znajdziesz opisy kursów wraz z krótką informacja, w czym każdy z nich Ci pomoże. Kliknij w przycisk lub miniaturkę, a otworzy się nowa zakładka z pełnym opisem.

akademia flirtu - pełny kurs uwodzenia

Akademia Flirtu™

Twój Sukces w Relacjach!

Absolutnie najlepszy, najbardziej komplementarny kurs dotyczący relacji, jaki kiedykolwiek powstał!
Akademia Flirtu to 90 dni kurs on-line, w ramach którego codziennie dostajesz lekcję w formie wideo, ale także dziennik w formie pisemnej. Dzięki temu każdego dnia, stopniowo, rozwijasz swoje umiejętności i kompetencje. Kurs jest stworzony tak, abyś już w ciągu tygodnia zaczął poznawać kobiety i stopniowo dodawał nowe elementy układanki. W ramach kursu jest także mnóstwo ćwiczeń praktycznych, dzięki czemu wiedza nie pozostanie w sferze teorii. Dodatkowo, dostajesz dostęp do wyjątkowej Społeczności VIP Absolwentów Akademii Flirtu, konsultacji oraz wszystkich moich kursów, jakie kiedykolwiek wydałem!
Jeśli więc zadawałeś sobie kiedyś pytanie: "od czego zacząć, jak połączyć to wszystko w jedną całość i przekuć w praktykę", to Akademia Flirtu jest dokładnie tym, czego potrzebujesz!

Załóż Bezpłatne Konto i Wypróbuj!

Poniższe Kursy Uwodzenia są Niedostępne

Opisy pozostawione w celach archiwalnych.
Zapraszam do skorzystania z Akademii Flirtu™!

kompendium otwierania - ebook jak zagadać do dziewczyny

Kompendium Otwierania

222 Niezawodne Sposoby na Zagadanie!

Dzięki tej książce, która zawiera aż 222 teksty na zagadanie, będziesz wiedział jak zagadać w każdej sytuacji, czy to w autobusie, na siłowni, w sklepie, czy... na basenie lub saunie! Przeróżne style, od zabawnych i głupich, po bezpośrednie lub zachowawcze.
Znajdziesz tu również mnóstwo informacji JAK zastosować teksty, dzięki czemu wyjdzie to naturalnie i łatwo przejdziesz do dalszej konwersacji robiąc dobre wrażenie.
Jeśli to wciąż mało, to po zakupie książki będziesz mógł dobrać m.in. nagrania moich zagadań z ukrytej kamery, dzięki czemu będziesz wiedział jak robić to w praktyce!

Kurs Archiwalny - Niedostępny

gladka gadka - jak rozmawiać z dziewczyną

Gładka Gadka™

Ekscytująca Rozmowa i Podniecający Flirt!

Mój bestsellerowy kurs rozmowy, który pomoże Ci tak prowadzić interakcje z kobietami, aby były Tobą zafascynowane i nigdy nie miały dość!
Kurs ten składa się z 3 modułów. Pierwszy pomoże Ci przykuć uwagę i rozmawiać w interesujący sposób. Drugi w sprytny sposób sprawi, że pokażesz jej swoje atrakcyjne cechy i będzie postrzegać Cię jako męskiego, bez tandetnego przechwalania się. Trzeci z kolei służy nakręceniu jej na Ciebie i budowie napięcia poprzez flirt z klasą!
Dodatkowo ćwiczenia na silny, męski głos i inne dodatki! I pamiętaj, że ten kurs pomoże Ci zdobyć przychylność także w pracy i sytuacjach towarzyskich!

Kurs Archiwalny - Niedostępny

uwodzenie poza slowami - mowa ciała

Uwodzenie Poza Słowami™

Opanuj Mowę Ciała i Naucz Się Czytać w Jej Myślach!

Czy wiesz, że masz tylko 4 sekundy, aby wywrzeć dobre wrażenie na nowo poznanej kobiecie? To naukowo udowodniony fakt - jeśli w ciągu kilku pierwszych sekund nie uda Ci się zrobić dobrego wrażenia, to potem będzie bardzo trudno to odkręcić.
Uwodzenie Poza Słowami nauczy Cię więc w jaki sposób swoim sposobem bycia, zachowaniem i mową ciała pokazać się jako silny i pewny siebie mężczyzna. Wyeliminujesz popełniane błędy, ale też nauczysz się rozpoznawać zainteresowanie ze strony kobiet. Dzięki temu będziesz wiedział dokładnie kiedy przejść "do działania", aby nie zostać odrzuconym.
Kurs uzupełniają także wskazówki dotyczące tego kiedy i jak przyzwyczajać kobietę do dotyku i bliskości fizycznej, a także jak rozpoznać kłamstwo, dlatego to jeden z najchętniej kupowanych kursów!

Kurs Archiwalny - Niedostępny

nuklearna pewnosc siebie 1

Nuklearna Pewność Siebie™ 1.0

Stań Się Pewny Siebie i Pokonaj Wszelkie Blokady!

Ten kurs służy budowie pewności siebie, poczucia własnej wartości, ale też rozwojowi asertywności oraz właściwej mentalności. Znajdziesz w nim ćwiczenia, które pomogą Ci nabrać dystansu do negatywnych emocji, ale też wesprą Cię we wprowadzaniu zmian.
Dzięki temu nie tylko łatwiej będzie Ci ruszyć do działania, ponieważ będziesz czuł się bardziej wyluzowany, ale też staniesz się atrakcyjniejszy dla kobiet z racji większej pewności. Przestaniesz także idealizować kobiety i zbyt szybko się angażować, ponieważ w tym kursie obalam także szkodliwe przekonania przekazywane nam kulturowo przez społeczeństwo i media.
Wisienką na torcie są też moduły, które pomogą Ci np. podnieść poziom motywacji, energii i asertywności, ale także pozbyć się negatywnych przekonań,  kompleksów i uwolnić wreszcie od opinii innych ludzi!

Kurs Archiwalny - Niedostępny

Nuklearna Pewność Siebie™ 2.0

Jeszcze Silniejszy, Jeszcze Pewniejszy, Jeszcze Atrakcyjniejszy!

Ta druga część stanowi rozwinięcie pierwszej części Nuklearnej Pewności Siebie, ale jest też kursem samodzielnym. Dzięki temu będziesz mógł jeszcze głębiej wniknąć we własny umysł i zmusić go do działania na Twoją korzyść!
Dowiesz się jak działa Twój umysł, skąd się biorą obawy i lęki, a także jak je łatwo pokonać. Będziesz potrafił przekuć stres na swoją korzyść, aby Cię motywował i napędzał. Zbudujesz potężną motywację oraz zdrową pewność siebie, ponieważ zaczniesz dostrzegać u doceniać pozytywne aspekty . Będziesz potrafił zmieniać swoje przekonania, wartości, reguły oraz nawyki, ponieważ to one właśnie kształtują wszystkie Twoje działania.
Kurs dopełniają wskazówki i zasady, dzięki którym będziesz rozwijał się w sposób zrównoważony i zdrowy, aby uniknąć pułapek i szybciej osiągać trwałą przemianę!

Kurs Archiwalny - Niedostępny

Uwodzenie NLP™

Zawładnij Swoim i Jej Umysłem!

Neurolingwistyczne Programowanie, czyli NLP, to zestaw narzędzi, dzięki którym staniesz się pewniejszy siebie, rozwiniesz większą asertywności i pozbędziesz wszelkich blokad, ponieważ zrozumiesz jak działa umysł.
Ponadto, te narzędzia umożliwiają rozmowę i komunikację w taki sposób, aby wpływać intensywnie na emocje przekazywane w rozmowie, sugerować i wpływać na podświadomość kobiety. Dzięki temu rozmowa z Tobą będzie magnetycznie przyciągać uwagę, a ona będzie pragnęła więcej i więcej!
Do kompletu dostaniesz jeszcze 8 różnych prezentów, w tym m.in. o poczuciu humoru, gotowe tzw. "wzorce" oraz ich demonstracje. Z tego powodu to najbardziej kontrowersyjny, ale i jeden z najmocniejszych kursów mojego autorstwa.

Kurs Archiwalny - Niedostępny

szkola uwodzicieli - kurs uwodzenia

Szkoła Uwodzicieli™ 2.0

Przyspieszony Kurs Skutecznego Podrywania!

Jeśli chcesz szybko opanować podstawy z zakresu każdego obszaru relacji damsko-męskich, to jest to idealny kurs dla Ciebie!
Dzięki temu szkoleniu w 15 lekcjach nauczysz się praktycznych aspektów podrywania. Pomijając poważniejsze i bardziej zaawansowane elementy, będziesz mógł szybko przekuć wiedzę na realne rezultaty. Od pewności siebie i zagadania, przez rozmowę i wzięcie numeru, po randkę, seksualności i związek.
Ten kurs pomoże Ci więc nie tylko uporządkować wiedzę i uzupełnić luki, ale także szybko sobie przypomnieć, gdy czegoś zapomnisz. Konkretna pigułka wiedzy!

Kurs Archiwalny - Niedostępny

Klucz do Szczęścia™

Osiągnij Sukces i Stwórz Szczęśliwe Życie!

Jedyny taki kurs, którego celem jest nie tylko pomóc Ci realizować swoje marzenia (w dowolnej dziedzinie życia), ale przede wszystkim odnaleźć głęboki spokój i szczęście płynące z wewnątrz!
Dzięki temu kursowi lepiej zrozumiesz dlaczego myślisz i działasz tak jak to robisz. Dowiesz się jak w praktyce pracować nad sobą, jak się motywować, zorganizować swój czas czy osiągnąć sukces finansowy. Poza "twardymi" tematami takimi jak te, dostaniesz także narzędzia i wiedzę, które pomogą Ci w rozwiązywaniu problemów w życiu, czerpaniu z niego szczęścia i radości, a także praktycznym rozwoju w każdej dziedzinie życia.
No i na koniec, mnóstwo wiedzy o udanych relacjach z ludźmi, przywództwie oraz związkach damsko-męskich!

Kurs Archiwalny - Niedostępny

Komplet DVD z Konferencji

84 Wykłady, 34 Najlepszych Trenerów, 123 Godziny Wiedzy!

Ten komplet wykładów powstał w latach 2007-2015 w trakcie organizowanych przeze mnie Konferencji. Ta legendarna impreza zgromadziła tysiące uczestników i dziesiątki trenerów, spośród których większość dzisiaj już przeszła na "emeryturę". Jednym słowem, to jedyna szansa, abyś uczył się od legend polskiej sceny uwodzenia!
Każdy trener prezentuje nieco inny styl i podejście. Tematy, jakie znajdziesz to od pewności siebie, zagadania, przez taniec, podrywanie w klubie, na ulicy czy też szybki seks oraz jak emanować męskością. Bezcenna wiedza, olbrzymia ilość informacji i narzędzi!
Nie da się w tych kilku zdaniach opisać, co znajdziesz, więc kliknij w poniższy przycisk, aby dowiedzieć się więcej!

Kurs Archiwalny - Niedostępny

sekret pewnosci siebie

Sekret Pewności Siebie™

Rozwal Blokady i Stań Się Pewny Siebie!

Ta książka ma aż 396 stron i 26 rozdziałów! Każdy z nich jest poświęcony innemu zagadnieniu związanemu z nieśmiałością i pewnością siebie.
Dzięki niej, a przede wszystkim zawartym w niej ćwiczeniom, rozwiniesz swoją osobowość i pokonasz takie problemy jak wymówki, lęk i kompleksy. Pozbędziesz się obciążającego wpływu wychowania, toksycznych związków i dotychczasowych porażek. Zlikwidujesz negatywne emocje, szkodliwe przekonania i obawy. A to wszystko zrobisz w zdrowy, rozsady sposób, bez wpadania w pułapkę zaprzeczenia problemom, zbytnio pozytywne myślenie lub narcyzm.
Jeśli więc chcesz dokonać przemiany w swoim życiu i stać się pewnym siebie, szczęśliwym i odnoszącym sukcesy z kobietami mężczyzną, to jest to coś w sam raz dla Ciebie!

Kurs Archiwalny - Niedostępny

Stalowy Charakter™

Wykorzystaj Hipnozę i Podświadomość na Własną Korzyść!

Stalowy Charakter to zestaw w sumie 21 nagrań działających na podświadomość, aby bez wysiłku z Twojej strony wpłynąć na Twój umysł i dokonać przemiany.
Każdy z tych 3 zestawów po 7 nagrań wykorzystuje różne technologie. Znajdziesz nagrania pod postacią słyszalnych afirmacji, ale też pod postacią tzw. subliminala, czyli z sugestiami poniżej progu świadomej słyszalności, dzięki czemu możesz używać ich gdziekolwiek zapragniesz, w każdej sytuacji. Trzeci rodzaj to nagrania hipnotyczne, które możesz stosować np. w nocy lub w trakcie drzemki.
Dzięki tym narzędziom pozbędziesz się nieśmiałości, blokad i wymówek, ale także rozwiniesz męską seksualność, pewność siebie i inicjatywę. Staniesz się również bardziej zmotywowany i gotów do realizacji własnych celów. A wszystko w między czasie, podczas codziennych czynności!

Kurs Archiwalny - Niedostępny

Pamiętaj, że wszystkie kursy są objęte Gwarancją 100% Satysfakcji!

gwarancja satysfakcji Jesteś bezpieczny, ponieważ wszystkie moje kursy, ebooki i materiały audio są objęte 30-dniową Gwarancją 100% Satysfakcji. Oznacza to, że jeśli w ciągu 30 dni od dnia zakupu dojdziesz do wniosku, że jednak ten kurs nie jest dla Ciebie, będziesz mógł wymienić go na inny albo poprosić o zwrot gotówki!

Jednym słowem możesz być absolutnie pewny swojej decyzji. Po prostu, albo jesteś zadowolony i jest to inwestycja w Twoje relacje, albo otrzymujesz zwrot gotówki. (A możesz być pewien mojego słowa, ponieważ działam w branży od 2006 roku i mój wizerunek jest dla mnie bezcenny. 🙂 )

Poniżej znajdziesz opisy kursów wraz z krótką informacja, w czym każdy z nich Ci pomoże. Kliknij w przycisk lub miniaturkę, a otworzy się nowa zakładka z pełnym opisem.

Nie jesteś pewien co wybrać?
Masz jakieś pytania odnośnie kursów?

Napisz lub zadzwoń: 502 56 86 26
(telefonicznie lub przez WhatsApp)

Możesz też wysłać mi wiadomość klikając poniżej
korzystając z formularza kontaktowego.

Jeśli chcesz skorzystać ze szkolenia praktycznego w realu,
to informacje znajdziesz tutaj:

Szkolenia indywidualne
Szkolenia grupowe
Konsultacje przez telefon/Skype

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.