Masz pytania o kursy lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@akademiaflirtu.pl

O Merlinie

O Merlinie

W branży od 2005 roku.
Tysiące zadowolonych kursantów.

Pozwól, że opowiem Ci historię pewnego młodego chłopaka. Miał on 21 lat i nie miał nigdy dziewczyny. Był zakompleksiony, nieśmiały i zahukany. Wierzył, że “laski lecą na pieniądze”, “trzeba być wysokim i dobrze zbudowanym”, a przynajmniej miłym i dobrym dla dziewczyny, to wtedy ona na pewno się zakocha i będzie mu wierna. Jego poziom nieśmiałości był tak wielki, że gdy miał wypowiedzieć się przed całą grupą na studiach, to pocił się i był przerażony. W całym swoim życiu był tylko na jednej randce, i to wydębionej podstępem. Żeby się na nią umówić czaił się przez 2 miesiące. I całował się z kobietą tylko raz.

Kiedy trafił na pewną dziewczynę, która kompletnie zawróciła mu w głowie, postanowił, zę coś musi zmienić. Zaczął szukać w Internecie czego pragną kobiety. Znalazł nawet profesjonalne materiały o uwodzeniu, ale nie wierząc w nie – odłożył na półkę. Sięgnął po nie dopiero rok później, gdy poniósł kolejną spektakulraną porażkę. W jego głowie pojawiła się myśl – a może jednak da się zrozumieć, czego pragną kobiety?

Nie wiedziałem jak poderwać kobietę...

Zaczął ciężko pracować nad sobą, wtedy nie było materiałów o uwodzeniu w języku polskim, więc pozostawały mu książki po angielsku. Szkoleń w formie DVD też wielu nie było, a jeśli już to bardzo ciężko dostępne. Szybko zaczął zmieniać swoje życie. Zaczął pracować nad mentalnością i swoją pewnością siebie. Wiedział, że ze wskazówkami najlepszych trenerów na świecie uda mu się w końcu utrafić w to, co bedzie dla niego działało. Przez blisko rok wychodził co noc do klubów. Siedział nie raz przez 2 godziny pijąc colę za colą i  próbując się zebrać w sobie, by podejść w końcu do kobiety.

W końcu krok za krokiem, eliminując wadę za wadą, każdą blokadę, obawę, czy strach stał się pewny siebie i silnym gościem. Zmienił styl ubierania i mowę ciała, dzięki czemu kobiety zaczęły postrzegać go jako atrakcyjnego i seksownego faceta. Poznał tysiące kobiet, był na setkach randek i udało mu się znaleźć klucz do szczęśliwego życia w otoczeniu pięknych kobiet.

Tak, dobrze się domyśliłeś. 😉 Tym chłopakiem byłem ja.

Jak widzisz, zaczynałem od poziomu absolutnie poniżej zera. Być może Twoja sytuacja nie jest tak trudna, ale ja z perspektywy czasy za swoją jestem bardzo wdzięczny. Dzięki temu przeszedłem chyba wszystkie rodzaje złości frustracji i trudności, jakie tylko można napotkać. A to wszystko przez lata ciągłego samodoskonalenia.

Obecnie średnio mam tygodniowo przynajmniej 4 randki, że aż ciężko jest mi znaleźć dla każdej czas. 😉 Moje życie jest pełne kobiet, pewnie nie tak bardzo jak Brada Pitta, ale na brak zaproszeń na imprezy, czy wspólne kolacje nie narzekam. Mogę śmiało powiedzieć, że osiągnąłem sukces towarzyski i w relacjach z kobietami.

Ale jeszcze zanim stałem się aż tak dobry, zacząłem pomagać innym ludziom. Moi przyjaciel najzwyczajniej w świecie pytali się, w jaki sposób poznaję dziewczyny i biorę od nich numery telefonu. Zacząłem więc dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem tak szybko, jak go nabywałem. Starałem się sam siebie szkolić i uczyć nowych technik, a przede wszystkim pracy z sobą i innymi ludźmi . Moim najważniejszym w życiu hasłem jest “samorozwój”. Pokochałem je głównie właśnie dzięki uwodzeniu.

Oto jak możesz uwodzić dziewczyny!

Teraz, jako trener, wypuszczam nowe materiały w formie e-booków, czy też materiałów video. Pierwsze szkolenie poprowadziłem w 2006 roku. Od 2007 organizuję Zloty i Konferencje PUA o dźwięcznej nazwie P.E.N.I.S.™. W różnych seminariach z moim udziałem wzięło już ponad 2.000 facetów, a w szkoleniach indywidualnych aż 200 osób. Codziennie moją stronę odwiedzają setki mężczyzn chcących coś w swoim życiu zmienić. O tym, jak im pomagam, mówili w TVP, TVN, SuperStacji, Dzienniku, Radio Zet, RMF FM, Esce, na Onecie… i wielu innych miejscach.

Czy jestem dobry w tym, co robię? Czy moja przemiana jest imponująca? Liczby i skuteczność nie kłamią. Najlepiej sam zacznij poznawać moje sekrety uwodzenia. Z chęcią podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem i wiedzą. Wystarczy, że zapiszesz się do mojego Teamu VIP i skorzystasz z mojej pomocy! 🙂

10

od tylu lat zajmuję się podrywaniem

2.264

tylu przeszkoliłem kursantów

2.859

tyle osób zakupiło
moje produkty

14.528

tylu mężczyzn
korzysta z moich porad

Dołącz do grona zadowolonych kursantów!

Podejmij poniższe działania i zmień swoje życie!

3 Kroki Do Sukcesu!

Jeśli chcesz zacząć poznawać i spotykać się z najpiękniejszymi kobietami, jakich pragniesz, to wykonaj te trzy poniższe kroki. Pomogę Ci podnieść Twoją pewność siebie, stać się atrakcyjnym w oczach kobiet. Będziesz wiedział jak zagadać, flirtować, wziąć numer i umówić się na randkę. Dowiesz się jak pobudzić seksualnie kobietę i sprawić, aby sama zaciągnęła Cię do łóżka. Poznasz cały proces uwodzenia, od A do Z. W oparciu o nasze doświadczenie płynące z dziesiątek tysięcy godzin praktyki oraz badania naukoweTo Ty wybierzesz, czy chcesz szybkiej przygody, gorącego romansu, czy szczęśliwego związku!

Dostaniesz unikalne porady, darmowe e-booki, a także szkolenia w formie video. Z chęcią Ci pomożemy i podzielimy się swoją wiedzą, ale to Ty musisz wykonać te trzy pierwsze kroki! Do dzieła! 🙂

1. Zapisz się na mój bezpłatny kurs e-mail!

Dostaniesz ode mnie porady na e-mail, e-booki oraz filmy szkoleniowe. ZA DARMO!

Kliknij w przycisk po prawej stronie, aby otrzymać go, póki jest jeszcze dostępny!

Zarejestruj się!

2. Jeśli potrzebujesz rozwiązania konkretnego problemu,
zapytaj mnie o konsultacje telefoniczne lub Skype.

Zadaj pytanie!

3. Jeśli chcesz szybko nauczyć się podrywać kobiety,
skorzystaj ze zindywidualizowanego szkolenia.

Zapisz się!