Masz pytania o kursy lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@akademiaflirtu.pl

Polska The Times Gazeta Wrocławska

Polska The Times Gazeta Wrocławska

Logo TVN24.

Reportaż opublikowany 28 czerwca 2011.

Wrocławianie uczą się, jak skutecznie podrywać kobiety.

Maciej Moroz (Merlin) ma 28 lat i jest wrocławskim trenerem uwodzenia. Skończył europeistykę, ale od kilku lat szkoli się indywidualnie w swoim zawodzie i, jak mówi, ma sporą praktykę.
– Dziesięć lat temu byłem nieśmiałym chłopakiem, który nie podobał się dziewczynom – opowiada Maciek i pokazuje swoje zdjęcie w dowodzie osobistym. Od dwóch lat jest w stałym związku. 
Moroz prowadzi warsztaty w grupach trzyosobowych. Szkolenie trwa tydzień: 7 godz. dziennie teorii plus dwa wieczory w klubach. Cena kursu waha się od 1270 do 1770 zł. Za indywidualne zajęcia trzeba zapłacić 3-4 tys. zł.
Merlin przyznaje, że nie ma stuprocentowo skutecznej metody podrywu. – Każdy ma przecież inne preferencje – tłumaczy. Ale klientom gwarantuje, że w ciągu trzech miesięcy znacznie poprawią się ich relacje z kobietami.

Czytaj dalej…

Kurs Uwodzenia Gazeta Wrocławska

Office 4Kurs Uwodzenia Gazeta Wrocławska 2

Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.