Masz pytania o kursy lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@akademiaflirtu.pl
Wirtualna Polska – Artykuł

Logo WP.pl.

Artykuł opublikowany 28.10.2018 r.

Trenerzy uwodzenia mają swoje pięć minut. Polacy jak gąbki chłoną ich rady

– Jeśli interesujesz się lotnictwem, to zamiast mówić o procedurach lotniczych, zacznij przytaczać ciekawe historie – uczy Maciej Moroz, zawodowy trener podrywania. Jak się okazuje, przeciętny Polak potrzebuje pomocy, aby skutecznie zainteresować sobą kobietę. I jest w stanie zapłacić nawet pięć tysięcy za kurs uwodzenia.

W ostatnich dniach internautów rozgrzało nagranie Australijczyka o pseudonimie “Bradicus”, który przyleciał pół świata, aby dotrzeć do Polski i tutaj, kolokwialnie mówiąc, “przelecieć” kilkanaście kobiet. Mężczyzna uwiecznił telefonem drogę do łóżka z każdą z nich, a następnie zmontował materiały w jeden filmik, aby móc pokazać, jak skutecznie poderwać Słowianki.

Przespanie się z piętnastoma Polkami wymagało poświęcenia czasu i pieniędzy. W końcu wyjście do klubu czy drinki w barach trochę kosztują. Jednak Bradicus “poświęcił się” dla wyższego celu. Mężczyzna jest tzw. pickup artist, czyli coachem zajmującym się nauką podrywu. Australijczyk wyszedł z założenia, że najlepszym sposobem nauczania spragnionych kobiecego ciała samców będzie prezentacja metod podrywu na własnym przykładzie.

Kliknij tutaj, aby przejść do artykułu

Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

1 komentarz

  1. Dante 5 lat temu

    Jak na taki ogólny portal i artykuł pisany przez kobietę- tekst pozostawia czytelnikowi możliwość wyrobienia opinii nt. Polskich trenerów uwodzenia. Tak ze smakiem tym razem napisane 😉 miła odmiana.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.