Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@akademiaflirtu.pl

Kurs Uwodzenia Indywidualny

 

Szkolenie Indywidualne
to trzydniowe spersonalizowane warsztaty,
dzięki którym poznasz
największe tajemnice uwodzenia!

Odmień swoje życie TERAZ!

 

Szkolenie Indywidualne to rewelacyjny sposób, aby nauczyć się uwodzenia, pozbyć blokad, czy podnieść swoje umiejętności. Dzięki temu szkoleniu, w ciągu trzech dni i dwóch nocy nauczysz się jak poznawać piękne kobiety. Nauczysz się podrywać w centrach handlowych, na ulicy, w klubach czy innym dowolnym miejscu. Będziesz wiedział co zrobić, aby poznać kobietę, zainteresować sobą i przenieść waszą relację na bardziej seksualny poziom. Oczywiście całe szkolenie poprzedzamy rozpoznaniem Twoich potrzeb przy użyciu ankiety psychologicznej. Dzięki temu wiem, co Ci dać, abyś mógł zacząć realizować swoje wszelkie fantazje!

 

Być może jesteś początkujący, może nie brałeś nigdy udziału w takich szkoleniach. Nie wiesz od czego zacząć. Naczytałeś się za dużo teorii i nie wiesz od czego zacząć. Zastanawiasz się, czy to w ogóle jest dla Ciebie. Chcesz się przekonać, że to działa. Pragniesz w końcu się przełamać. Pokonać strach. Poszerzyć horyzonty. Zrozumieć kobiety. Stać się lepszym w relacjach. Szaleć i czerpać z życia pełnymi garściami. Kochać się z pięknymi, wspaniałymi dziewczynami. Znaleźć tę jedyną jedyną, na resztę życia. Dostać kopa energetycznego. Poznać najlepszych trenerów w kraju. Podkraść najlepszym uwodzicielom w Polsce ich sztuczki. A może po prostu masz już dość samotności i chcesz coś z tym zrobić.

.

.

Czym jest Szkolenie Indywidualne?

ZlotSzkolenie to to nie tylko warsztaty, czy wykłady. To doświadczenie, które zmienia życie. Dlaczego? Ponieważ podczas tego jednego weekendu spędzisz aż 3 dni i 2 nocy pod okiem jednych z najlepszych trenerów w kraju. Ja i moi trenerzy, razem robimy wszystko, aby zmienić Twoją rzeczywistość relacji z kobietami. Dostaniesz od nas mnóstwo wiedzy i doświadczenia, których znajomość odmieni Twoje relacje z kobietami, ale także innymi ludźmi. Przygotuj się na co najmniej potężną rewolucję!

Za dnia spotykamy się na sali wykładowej i zdobywamy wiedzę teoretyczną. Ja i moi trenerzy dzielimy się z Tobą swoją praktyczną wiedzą i osobistymi wskazówkami. Dwa razy, wieczorami w piątek i sobotę wychodzimy na 4 godziny. W niedzielę będziemy mogli nauczyć Cię także uwodzenia w dzień. Przyjedź do nas z otwartym umysłem, bo to, czego doświadczysz wywróci Twój światopogląd do góry nogami! 😉

Po szkoleniu otrzymasz Skrypt do samodzielnego przerobienia, a także mnóstwo materiałów do samodzielnej analizy po szkoleniu. Dostaniesz wprost do rączki zestaw ćwiczeń na 30 dni po szkoleniu, abyś utrwalił nowe umiejętności. A co najważniejsze, dostajesz także opiekę ze strony trenerów – na cały rok!

.

.

Jak wygląda Szkolenie Indywidualne™?

Mógłbym Ci opowiadać o tym, jak niesamowite jest to szkolenie. Mogę Ci pisać, jak bardzo mądry jestem i jak bardzo dziewczyny na mnie lecą. Mogę połechtać sobie samemu ego opowiadając o swoich podbojach, czy też wieloletnim doświadczeniu. Ale w gruncie rzeczy nie chodzi o to, jakie jest szkolenie, ale jak zmieni to Twoje życie.

Z tego też powodu pozwolę sobie nic nie pisać, a zamiast tego pozwól, że przedstawię kilka wypowiedzi moich kursantów, którzy już zmienili swoje życie.


Oto video z wrażeniami Absolwentów:

Oto kilka fotek ze szkoleń:

Szkoła UwodzicieliSzkoła Uwodzicieli
Szkoła UwodzicieliSzkoła Uwodzicieli

.

.

Jak przebiega zapis?

Bardzo prosto:

 1. Wypełniasz poniższy formularz i wyślij go.
 2. Przesyłam Ci ankietę przedszkoleniową – Ty ją wypełniasz, ja analizuję i oceniam.
 3. Dzwonię do Ciebie i ustalamy zarówno program szkolenia, jak i miejsce, termin oraz jego wartość.
 4. Dokonujesz wpłaty przynajmniej zaliczki, a ja Ci zaklepuję Ci wtedy ostatecznie termin.
 5. Wysyłam Ci szereg informacji przygotowujących do szkolenia, takich jak m.in. Skrypt Przedszkoleniowy.
 6. Przybywasz na szkolenie i dokonujesz życiowej rewolucji! 🙂

Czy masz jakieś pytania? Dzwoń do mnie: 502 56 86 26!  Tak!

  Chcę odmienić swoje relacje z kobietami!

  Wiem, że moja decyzja jest absolutnie bezpieczna
  dzięki 100% Gwarancji Satysfakcji!

  Imię i nazwisko:*   
  Adres email:*   
  Numer telefonu:*   
  Wybieram szkolenie:*   
  Uwagi:   
  Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych celem realizacji usługi oraz kontaktu handlowego. Akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Informację o Przetwarzaniu Danych.*
  * - pole wymagane

  .

  .

  Ucz się od wiodących trenerów!

  Dokładnie tak. Przez 3 dni będziesz mógł zadawać dowolne pytania i praktykować pod naszym okiem.

  A oto kilka szczegółów na mój temat:

  MerlinMaciej Moroz – Twórca SeduceYourLife.com, hipnotyzer, trener rozwoju osobistego, uwodzenia i NLP. Zajmuje się relacjami od 2006 roku. Osobiście wierzy, że uwodzenie zaczyna się od Inner Game i każdy z nas może być idealnym podrywaczem. Jako jeden z pierwszych zaczął rozwijać Grę poza sam techniczny sposób zaciągnięcia kobiety do łóżka również w kierunku umiejętności budowania długoterminowych relacji i ogólnej towarzyskości, co zasadniczo różni się od klasycznego podrywu.

  SeduceYourLife.com, Forum.SeduceYourLife.com.

  .

  .

  Co dokładnie będzie na szkoleniu?

  Na szkoleniu przerobimy potężny materiał, który pomógł już ponad 200 moim kursantom zmienić swoje życie. Dzięki tym informacjom, setki mężczyzn znalazły swoje wymarzone kobiety.

  Pozbędziesz się nieśmiałości, podniesiesz swoje poczucie własnej wartości i pewność siebie. Zaczniesz emanować swoimi pozytywnymi cechami i zwracać na siebie uwagę nawet obcych kobiet.
  Pomogę Ci zrozumieć proces uwodzenia i to, co dzieje się w umyśle kobiety. Dowiesz się co robić i czego nie robić, aby kobieta podświadomie Cię nie skreśliła. Nauczysz się odpowiedniej mowy ciała. Będziesz wiedział jak zagadać do kobiety, jak przejść do rozmowy i uczynić ja ciekawą. Dowiesz się także, co możesz zrobić, aby stać się dla kobiety seksualnie atrakcyjnym mężczyzną. Dowiesz się jak wziąć jej numer telefonu, umówić się na randkę, pocałować i wylądować z nią w łóżku.

  Dowiesz się także, jak sprawić, aby za Tobą goniła. Poznasz zasady stylizacji, a także budowania związków. Będziesz wiedział jak wyciągnąć dziewczynę z grona znajomych, nawet jeśli jest z mężczyznami!

  Oto przykładowe tematy, które poznasz na szkoleniu:

  1. Proces uwodzenia:

  Umysł Kobiety. Jak kobiety myślą i działają? Jaka jest rzeczywistość społeczna kobiet? Czym jest uwodzenie i jak przebiega ten proces?
  Excusy i blokady. Co to są jawne/ukryte wymówki i jak je usunąć? Jak pozbyć się stresu przed podejściem i zlikwidować lęk?

  Zachowanie uwodziciela:
  Mowa ciała. Spojrzenie, gesty, mimika, sposób mówienia i poruszania się atrakcyjnego mężczyzny.
  Social Proof. Wejście do klubu i zachowanie wobec innych, aby budować swój pozytywny wizerunek.

  Otwarcie kobiet:
  Otwarcie. Jak podejść i skutecznie zagadać do kobiety? Jak zrobić to technicznie? Co dokładnie powiedzieć i w jaki sposób? Jak radzić sobie z shit testami kobiety?
  Tranzycje. Jak przejść do rozmowy z otwieracza?

  Rozmowa z kobietą:
  Rozmowa i komfort. Jak prowadzić rozmowę, aby sama się toczyła i była ekscytująca? O czym rozmawiać? Jak uniknąć krępującej ciszy?

  Zainteresowanie kobiety sobą:
  Atrakcyjność. Jak zainteresować sobą kobietę? W jaki sposób zaintrygować ją? Jak przekazać jej swoje atrakcyjne cechy? Jak zwrócić jej uwagę na siebie i wyróżnić się z tłumu?

  Domknięcie i pierwsza randka:
  Domknięcie z numerem. Jak efektywnie wziąć numer telefonu od kobiety? Jak zminimalizować ryzyko odrzucenia? Kiedy dzwonić? Jak rozmawiać przez telefon?
  Phone Game. Jak umówić się na randkę, żeby nie być wystawionym? Co zrobić, aby kobieta sama chciała się umówić? W jaki sposób poprowadzić randkę, żeby była ekscytująca i pełna emocji?

  Dotyk i seksualność:
  Dotyk. Jak dotykać kobietę, aby chciała być dotykana? Jak dotykać siedząc, stojąc, rozmawiając, w tańcu? Jak oswoić ją z dotykiem? Jak eskalować dotyk?
  Pocałunek. Jak rozpoznać gotowość do pocałunku? Jak pocałować kobietę? W jaki sposób to zrobić, żeby odnieść sukces?
  Seksualność. W jaki sposób budować napięcie seksualne? Jak sprawić, by postrzegała nas jako partnera lub kochanka? Co zrobić, aby nie wpaść w szufladkę “przyjaciel”? Jak uczynić z koleżanki kochankę? Jak tworzyć luźne związki i zachęcać do eksperymentów erotycznych?
  Seks. Jak poradzić sobie z udawanym oporem kobiety? Jak zorganizować okoliczności, aby kobieta czuła się komfortowo?

   

  2. Zaawansowane Techniki Uwodzenia:

  Techniki Wingowania. Jak uwodzić kobiety w grupach z innym kobietami lub mężczyznami? W jaki sposób wspólnie opanować klub? Jak radzić sobie z konkurentami
  Stylizacja. Jak zadbać o wizerunek, aby był atrakcyjny? Jakie ciuchy wybrać, aby pasowały do sylwetki, charakteru i typu kolorystycznego?
  Wabienie kobiety. Jak sprawić, by kobieta za Tobą goniła? Co możesz zrobić, aby to ona się starała o Ciebie? Techniki wycofania przynęty itp.
  Związek. W jaki sposób przejść do związku? Jak rozwiązywać konflikty i dbać o relację? Jakie są naturalne etapy związków?

  Gra Wewnętrzna.
  Programowanie społeczne. Jakie masz podświadome przekonania wtłoczone przez społeczeństwo? Jakie są reguły, które kobiety mają w głowach? Jak wykorzystać programowanie społeczne na swoją korzyść?
  Czym są emocje i skąd się biorą? Dlaczego czasami blokujesz się? Skąd się bierze samosabotaż? Jak zapanować nad swoimi emocjami i mieć luz?
  Nieśmiałość i jej przyczyny. Jakie są przyczyny nieśmiałości? W jaki sposób pozbyć się jej?
  Pewność siebie. Czym jest zdrowa pewność siebie? Jak rozwijać asertywność i poczucie własnej wartości? W jaki sposób nabyć prawdziwej pewności siebie?
  Towarzyskość. W jaki sposób stać się towarzyską osobą? Co zrobić, aby być popularnym i rozchwytywanym?
  Przekonania. Czym są przekonania świadome i podświadome? Skąd się biorą przekonania? Jaki wpływ na Ciebie mają przekonania? Jak się pozbyć tych negatywnych przekonań, a nabrać pozytywnych?
  Tożsamość. Czym jest tożsamość? Jak stworzyć atrakcyjny wizerunek? W jaki sposób emanować swoją osobowością?
  Modelowanie. Jak można szybko i skutecznie nabrać nowych cech i umiejętności? Jak stać się przykładem atrakcyjnego faceta?
  Stawianie celów. Nad czym powinieneś popracować? Co chcesz zmienić? Co chcesz udoskonalić i zmodyfikować?
  Omówienie ćwiczeń i rozdzielenie indywidualnych zadań. Nad czym powinieneś jeszcze popracować? Jakie są Twoje mocne i słabe strony? Jaki jest dalszy plan działań dla Ciebie?
  Ostateczny feedback i podsumowanie. Ostatnie wskazówki. Pytania i odpowiedzi. Zakończenie szkolenia.

  .

  .

  Kiedy zobaczę pierwsze efekty?

  Praktycznie od razu! W większości przypadków pierwsze efekty są prawie natychmiastowe. Wystarczy, że zapamiętasz kilka kluczowych wskazówek, a dostrzeżesz spory krok do przodu. Oczywiście ja jestem tylko trenerem, a nie cudotwórcą i dużo zależy od Twojego zaangażowania. Wystarczy, że podejmiesz decyzję i będziesz trzymał się tego, czego Cię nauczę, a w ciągu miesiąca dostrzeżesz, że Twoje relacje znacząco się poprawiły, a za 3-4 miesiące nie będziesz mógł się opędzić od kobiet!

   

  .

  .

  ROZDAJĘ BONUSY!

  Otrzymasz ode mnie aż 6 fantastycznych gratisów absolutnie za darmo!

  W tym konsultacje!

  1. Skrypt Szkoła Uwodzicieli™ o objętości 96 str.
  (o wartości 97 zł.)
  Dzięki temu materiałowi będziesz mógł swobodnie przypominać sobie ćwiczenia i techniki, których nauczysz się na szkoleniu. Będziesz mógł wrócić do kluczowych wskazówek, idei i narzędzi, łatwo i przyjemnie. Kiedy tylko zapragniesz!

  2. “Pokonaj nieśmiałość i stań się pewny siebie” o objętości 86 str. (o wartości 47 zł.)
  Z tego e-booka dowiesz się w jaki sposób możesz zostać osobą pewną siebie. Jak być spójnym samym ze sobą. Jak być szczęśliwym, konkretnym i niesamowitym facetem, który będzie potrafił przyciągać do siebie kobiety.

  3. Nagranie MP3 Hipnotyczny Subliminal! (o wartości 49 zł.)
  Potężna wiedza przekazywana podprogowo do naszego umysłu. W Stanach Zjednoczonych ta technika jest to bardzo popularna. Na co dzień nie jesteśmy świadomi tego, co dociera do nas w tle. Wielkie koncerny przeznaczają tony pieniędzy dla twórców, którzy na granicy percepcji przemycają ich produkty np. w filmach. To nagranie pozwoli Ci otrzymać potężnego kopa w Grze Wewnętrznej.

  4. Raport: “Toksyczne związki, czyli czym są i jak je rozpoznać”! (o wartości 47 zł.)
  Każdemu z nas na drodze zawsze trafi się ktoś, kto wysysa energię i podcina skrzydła. Może to być znajoma, kolega, ale najgorzej jest, gdy jest to kobieta, z którą sypiamy. Jeśli zakochamy się w takiej kobiecie, trudno będzie nam dostrzec niszczący Twój potencjał związek. Z tym raportem nigdy już nie wejdziesz w toksyczną relację i rozpoznasz ją w trymiga! Dowiesz się także, jak zgrabnie sobie poradzić z taką sytuacją i jej unikać!

  5. Nuklearna Pewność Siebie™! (o wartości 497 zł.)
  Wiem, jak czasami jest trudno wystartować ze zmianą własnych nawyków. Dostaniesz ode mnie, tylko w opcji VIP, zestaw 14 godzin nagrań z najlepszymi i najmocniejszymi technikami zmieniającymi Grę Wewnętrzną. Jest to potężna ilość wiedzy i technik, dzięki którym staniesz się zabójczo pewny siebie!

  Czyli aż 5 bonusów o łącznej wartości 737 zł.!

   

  Czy masz jakieś pytania? Dzwoń do mnie: 502 56 86 26!   Tak!

   Chcę odmienić swoje relacje z kobietami!

   Wiem, że moja decyzja jest absolutnie bezpieczna
   dzięki 100% Gwarancji Satysfakcji!

   Imię i nazwisko:*   
   Adres email:*   
   Numer telefonu:*   
   Wybieram szkolenie:*   
   Uwagi:   
   Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych celem realizacji usługi oraz kontaktu handlowego. Akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Informację o Przetwarzaniu Danych.*
   * - pole wymagane

   .

   .

   Gwarancja?

   Obrazek gwarancji

   Tak! Gwarancja jak najbardziej obowiązuje i przy tym szkoleniu. Ale uwaga! Ostatnio zaczęliśmy udzielać nie tylko 90-dniowej gwarancji, ale AŻ ROCZNEJ! Czegoś takiego w Polsce nigdy nie było, jesteśmy absolutnymi pionierami!

   Po pierwsze: Jeżeli przez rok czyli 365 dni po szkoleniu Twoje życie nie zmieni się możesz zażądać sesji uzupełniającej. Telefonicznie, przez Skype lub osobiście pomogę Ci doszlifować jeszcze bardziej teorię oraz Twoje umiejętności praktyczne. Wszystkie detale uzgadniam z zainteresowanym indywidualnie.

   Po drugie: Dostajesz ode mnie aż rok bezpłatnych konsultacji! Przez 365 dni od zakończenia Szkolenia Indywidualnego będziesz miał dostęp do opieki poszkoleniowej. Jeśli będziesz miał jakieś konkretne pytania – bierzesz telefon w dłoń i dzwonisz! 🙂

   Po trzecie: Otrzymujesz ode mnie prawo do powtarzania szkoleń przez rok. Wiem, jak to bywa, czasami się rozleniwiamy, potrzebujemy orzeźwienia albo kopa energetycznego – wtedy możesz przybyć do mnie na moje Szkolenie Uwodziciel™ tyle razy, ile tylko chcesz – za symboliczną połowę wartości!

   Trochę to szalone z mojej strony dawać tak potężną Gwarancję, ale wiem, że to co robię, to naprawdę świetna robota, dlatego mogę sobie na to pozwolić (w ciągu 5 lat bycia trenerem zwróciłem pieniądze tylko JEDNEMU kursantowi – i to z mojej własnej woli).

   Pomyśl: czy słyszałeś, żeby ktokolwiek dawał swoim kursantom taką praktycznie nielimitowaną opiekę po szkoleniu?

   .

   .

   SZKOLENIE NA RATY!!!

   Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Jako jedyni oferujemy możliwość wzięcia udziału w naszych szkoleniach płacąc w ratach!

   Wiem, że czasami chcemy ruszyć z kopyta i coś zmienić w swoim życiu, ale zdarzają się nagłe wydatki lub chwilowo nie dysponujemy na to środkami. Dzisiaj masz wyjątkową możliwość skorzystania ze szkolenia płacąc za nie później, w ratach. Nie musisz stawać na głowie i odkładać przemiany swojego życia na lepsze na kiedyś tam. Podejmujesz decyzję, wiesz czego chcesz i nie musisz martwić się o pieniądze. Po prostu zrób to!

   Jak to działa?

   1. Zgłoś swoje uczestnictwo w szkoleniu wypełniając poniższy formularz (znajdziesz go poniżej).
   2. Podaj wszystkie dane, a ja do Ciebie zadzwonię i ustalimy wszystkie szczegóły. Wtedy prześlę Ci Twój indywidualny link do uzyskania rat.
   3. Podasz swoje dane i zostaniesz przekierowany na stronę wyboru sposobu płatności wybierz ikonkę “Raty PayU”, w lewym, górnym rogu.
   4. Upewnij się, że wprowadzone dane są prawidłowe i zatwierdź wniosek on-line.
   5. Poczekaj na kontakt ze strony banku współpracującego z PayU (Alior Bank). Podaj im wszystkie niezbędne informacje, ustal warunki, a gdy tylko wniosek zostanie zaakceptowany, zostaniesz natychmiast zapisany na szkolenie! (Cała procedura jest banalna i trwa zazwyczaj kilkanaście minut.)
   6. Przyjdź na szkolenie i ciesz się zmianami w swoim życiu! 🙂

   .

   .

   Zapisy?

   Procedura zapisów jest bardzo prosta.

   1. Wypełnij poniższy formularz i podaj wszystkie niezbędne dane.
   2. Zadzwonię do Ciebie i ustalimy wszelkie szczegóły szkolenia indywidualnego takie jak miejsce, czas i wartość, a przede wszystkim to, nad czym chcesz popracować.
   3. Gdy wpłacisz zaliczkę – zarezerwuję Ci ostatecznie termin szkolenia i wyślę materiały przedszkoleniowe.
   4. Przyjedź na szkolenie i zacznij dokonywać zmian!

    

   Czy masz jakieś pytania? Dzwoń do mnie: 502 56 86 26!    Tak!

    Chcę odmienić swoje relacje z kobietami!

    Wiem, że moja decyzja jest absolutnie bezpieczna
    dzięki 100% Gwarancji Satysfakcji!

    Imię i nazwisko:*   
    Adres email:*   
    Numer telefonu:*   
    Wybieram szkolenie:*   
    Uwagi:   
    Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych celem realizacji usługi oraz kontaktu handlowego. Akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Informację o Przetwarzaniu Danych.*
    * - pole wymagane

    Odrzuć wszelkie wymówki!

    NIE POZWÓL, ABY ŻYCIE UCIEKAŁO CI MIĘDZY PALCAMI!!!

    Do zobaczenia na Szkoleniu!
    Maciej „Merlin” Moroz

    P.S.: W razie jakichkolwiek pytań możesz do mnie śmiało dzwonić (502 56 86 26) lub pisać maila (maciej@akademiaflirtu.pl). Odpowiem na wszystkie Twoje pytania! 🙂

     

    0 komentarzy

    Zostaw odpowiedź

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    *

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.