Masz pytania o kursy lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@akademiaflirtu.pl

NaTemat.pl – Za mundurem panny sznurem.

NaTemat.pl – Za mundurem panny sznurem.

Za mundurem panny sznurem, a urzędnik to największy nudziarz. 

 

Poznajesz fajną dziewczynę, przedstawiasz się, rozmawiacie, w końcu pada standardowe pytanie: czym się zajmujesz? Wbrew pozorom, wykonywany zawód, przy pierwszym kontakcie, może zaważyć na dalszym podrywie. Jeśli jesteś urzędnikiem, księgowym lub pracownikiem fizycznym – nie licz na wiele. Chociaż kobietom, z wiekiem, zmieniają się upodobania i nudny dla 20-letniej podlotki prawnik może być atrakcyjnym kandydatem na męża dla dojrzałej kobiety. Sprawdź, jakie zawody robią dobre wrażenie na kobietach, a o których lepiej mówić naokoło.
– Zdecydowanie muzyk. Jeśli na czymś gra, a do tego ładnie śpiewa, to od razu mięknę – mówi nam 23-letnia Aneta. Kolejne kobiety przytaczają nazwy zawodów: architekt, dziennikarz, ale też pilot, wojskowy czy strażak. Powiedzenie “za mundurem panny sznurem” ma swoje uzasadnienie, chociaż panowie z innych branż nie powinni się martwić. Chyba, że ich zawód kojarzy się z nudą. Ale na to też mamy radę. 
Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.