Masz pytania o kursy lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@akademiaflirtu.pl

NaTemat.pl – Seks na pierwszej randce?

NaTemat.pl – Seks na pierwszej randce?

Seks na pierwszej randce?
Otwartość przychodzi z wiekiem – twierdzi ekspert ds. uwodzenia

 

Seks na pierwszej randce? “Chętnie” – taka byłaby odpowiedź dużej części mężczyzn. Kobiety zaś bałyby się, że mężczyzna straci przez to szacunek do ich osoby. Ile jest prawdy w tych stereotypach? Czy wypada iść do łóżka już na starcie? – Takie zachowanie nie świadczy o hedonizmie, ale o tym, że ktoś nie kieruje się mieszczańskimi konwenansami – przekonuje Ula z Warszawy.
Każdy ma nieco inne podejście do seksu na pierwszej randce. Jedni powiedzą, że absolutnie nie wypada, inni zaś, że czasy się zmieniły, a wraz z nimi nasze obyczaje, również te łóżkowe. Po rozmowie z kilkoma osobami okazało się, że jesteśmy coraz bardziej otwartym społeczeństwem pod tym względem.
Ula z Warszawy nie jest dziewczyną, która reprezentowała by “starą szkołę” w podejściu do seksu. Na pierwszym miejscu stawa zawsze uczucia, a nie konwenanse czy stereotypy. Nie widzi nic dziwnego w seksie na pierwszej randce. Swoją drugą połowę poznała na imprezie. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Kilkanaście dni później doczekała się upragnionego spotkania. Seks był nie tyle po pierwszej randce, co w jej trakcie.
Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.