Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@akademiaflirtu.pl

VIDEO – Patologie PUA i Samorozwoju

VIDEO – Patologie PUA i Samorozwoju

W moim 14-letnim już doświadczeniu jako trener miałem przyjemność pracować z wieloma uczestnikami moich kursów podrywania kobiet. Miałem też okazję poznać wielu trenerów uwodzenia oraz samorozwoju. Dzięki temu poznałem to środowisko PUA od podszewki. Dzisiaj chciałbym się z Tobą podzielić moi doświadczeniem i ostrzec Cię przed pewnymi patologiami.

Widzisz, wielu mężczyzn zastanawia się jak zagadać do kobiety, o czym rozmawiać z dziewczyną i jak ją poderwać. To jest zrozumiałe, bo każdy z nas chce być lepszym w relacjach damsko-męskich. Nawet jak zbudujesz udany związek, to ważne jest, aby go utrzymać. Dlatego uważam, że ten temat ważny jest dla każdego i każdy może skorzystać na rozwoju swoich kompetencji z kobietami.

Problem pojawia się jednak wtedy, gdy trafimy na niewłaściwe szkolenie uwodzenia kobiet. Są tacy trenerzy podrywania i szkoły, które uczą bardzo niezdrowych i patologicznych rzeczy. Jak zapewne wiesz, dość mocno siedzę w psychologii relacji i staram się zgłębiać ten temat maksymalnie mocno. W dzisiejszym filmie na moim kanal pojawiło się 18 punktów, które mogę zarzucić osobom z branży PUA i samorozwoju. Z tego powodu sam też się nie utożsamiam z tą branżą.

Obejrzyj ten film, aby wiedzieć na co uważać. Zachęcam Cię też do subskrypcji mojego kanału, abyś był zawsze na bieżąco!! Jeśli wolisz obejrzeć ten film bezpośrednio na YouTube, to znajdziesz go klikając tutaj:  Patologie PUA i Samorozwoju.

 

Jeśli chciałbyś rozpocząć swoją drogę przemiany i nauczyć się jak podrywać kobiety, to mam dla Ciebie coś fantastycznego! Zarejestruj się na mojej stronie,  aby uzyskać dostęp do mojego programu Akademia Flirtu! Dam Ci 3 pierwsze bezpłatne dni mojego największego i komplementarnego kursu podrywania, dzięki któremu nauczysz się jak poznać kobiety i z nimi flirtować. Popracujesz także nad pewnością siebie i nauczysz się budować relacje niezobowiązujące, a także takie, które prowadzą do udanych relacji. Kliknij w ten link, aby uzyskać dostęp do 3 Bezpłatnych Dni Akademii Flirtu!

 

 

Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.