Masz pytania o kursy lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@akademiaflirtu.pl

Potrzebna pomoc dla rodzin z Ukrainy

Potrzebna pomoc dla rodzin z Ukrainy

Cześć!

Dzisiaj trochę nietypowa prośba o pomoc od mojego znajomego.

Jak zapewne wiesz, za wschodnią granicą toczy się prawdziwy dramat. I bez względu na to, czy się bardzo tym przejmujesz, czy starasz się nie wpadać w panikę – do wczoraj do Polski wpuszczono ok. 170.000 osób, w większości kobiet z dziećmi, ale też jest dużo osób starszych i niepełnosprawnych. Kolejne osoby napływają.

Mój znajomy ma pałacyk, w którym normalnie prowadzi kwatery dla turystów i postanowił stanąć na wysokości zadania i zrobić dokładnie to, co każdy współczujący człowiek o właściwym kompasie moralnym powinien zrobić – zapewnił schronienie matkom z dziećmi.

Wczoraj rozmawiałem z Krzysztofem i już pierwsze osoby się zjawiają u niego, w związku z tym potrzebna jest pilna pomoc m.in. na zakup opału i innych niezbędnych środków, aby tym osobom pomóc. Wklejam Ci więc poniżej link do zrzutki założonej przez jego córkę:

https://zrzutka.pl/m94ebz

Jeśli jesteś z okolic Opola, Nysy, Dolnego Śląska i jesteś w stanie zapewnić jakąś pomoc materialną, szczególnie w zakresie potrzeb opisanych na Zrzutce, to odezwij się do niego na Facebooku.

Krzysztof Erm:
https://www.facebook.com/krzysztof.erm

Być może szukasz też pracowników, czy to z tego rejonu, czy też z dowolnego miejsca w Polsce. Wiemy, że uchodźcy mają dostać błyskawicznie zgodę na pracę, żeby nie byli zależni i zachowali są godność człowieka nawet w tak trudnej sytuacji. Żeby nie czuli się ofiarami i nie robić z nich sierot, ale mogli poczuć, że mimo tej tragedii nadal są potrzebni, nadal potrafią zapewnić własnymi wysiłkami byt swoim rodzinom. Jeśli poszukujesz pracowników, to też możesz się do Krzysztofa odezwać.

Ja sam wpłaciłem na zrzutkę, choć na karcie miałem akurat niewiele i będę pomagał dalej. Każdy pieniądz się przyda, po prostu wpłać co tam możesz. W końcu zawsze pomagaliśmy ludziom w potrzebie, często ryzykując własnym życiem. Nie zbiedniejemy.

Link do zrzutki:
https://zrzutka.pl/m94ebz

 

Dziękuję,
Maciek Moroz

P.S.: Tego maila wysłałem też do Czytelników mojego Newslettera.

P.P.S.: Krzysztofa znam osobiście i wiem, że to dobry człowiek. Jeśli przekroczymy cel zrzutki, te środki na pewno zostaną dobrze wykorzystane i przekazane na pomoc. Możesz też zobaczyć to miejsce wyszukując „Pałac Hermanna Ścibórz”.

Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.