Masz pytania o kursy lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@akademiaflirtu.pl
MoveOut Magazine

Logo Move Out.

Uczniowie Casanovy – str. 41-42. (Plik PDF spakowany zip)

Kiedyś pisali sonety, tworzyli nowe pieśni, obiecywali status społeczny. Prowadzili wojny, pojedynkowali się i rozszerzali imperia. Gromadzili bogactwa, pięli po szczeblach kariery, walczyli o uznanie społeczne. Dzisiejsi kochankowie nie muszą być bogaci, wpływowi, ani silni. Wystarczy, że zrozumieją umysł kobiety.
Dawniej najwięksi uwodziciele, tacy jak don Juan de Marco, Casanova, czy też august ii Mocny byli zdani sami na siebie. podświado- mie uczyli się, co działa na kobiety, a co nie. dużo zależało od ich zdolności obserwacji. o ile august ii Mocny miał niesamowitą władzę i pieniądze, i jeśli na to zrzucić fakt posiadania 350 (sic!) nieślubnych dzieci, to co dawał ko- bietom Casanova? ten wiecznie zadłużony awanturnik?
Uwodzenie Kobiet MoveOut 1
Uwodzenie Kobiet MoveOut 2
Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.