Masz pytania o kursy lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@akademiaflirtu.pl
Onet Biznes

OnetBiznes
Artykuł opublikowany 20 lipca 2011. Sprzedają receptę na uwodzenie.

– Masz dwie ręce, dwie nogi, penisa i testosteron we krwi. To wszystko, czego potrzebujesz, żeby poznawać piękne kobiety. Aha, i jeszcze umiesz mówić – przekonuje trener podczas wykładu „Panowanie nad emocjami w uwodzeniu, czyli miej wyj***ne, a będzie ci dane”. On i inni szkoleniowcy twierdzą, że uwodzenie jest jak sprzedaż. Prowadzą kursy o nazwie PENIS.
– Zastanówcie się, które cechy przeszkadzają wam w uwodzeniu kobiet: niska pewność siebie, poczucie winy za swoje pragnienia, brak motywacji, strach przed odrzuceniem, skłonność do nadmiernego analizowania? – wylicza prowadzący, a uczestnicy podnoszą ręce przy tych hasłach, które ich dotyczą. – Uwodzenie jest jak sprzedaż. Jeśli pierwsza, druga, trzecia i czwarta dziewczyna nie zgodziła się na seks, zawsze będzie ta piąta, która się zgodzi – przekonuje.
 
  
Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.