Masz pytania o kursy lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@akademiaflirtu.pl

Tygodnik Wrocławski / OtoWrocław.pl

Tygodnik Wrocławski / OtoWrocław.pl

OtoWrocław.com

Artykuł opublikowany 29 stycznia 2011.

Spec od uwodzenia.

Uwodzenie to łatwizna, czy trudna sztuka?
Powiem tak: uwodzenie samo w sobie jest proste, ale nie jest łatwe.
To znaczy?
Nie jest łatwe, bo trzeba stanąć przed swoimi stresami, obawami przed tym, jak kobieta może zareagować. Cały problem, przed którym staje mało pewny siebie mężczyzna polega na tym, że zanim podejdzie do dziewczyny, myśli sobie: „ale co będzie, jeżeli mi nie wyjdzie…”- pokonanie takiego myślenia jest właśnie najtrudniejsze. Natomiast łatwizną uwodzenie jest dla tych, którzy jednak w jakiś sposób są pewni siebie.
Prawdziwy mężczyzna to…?
Myślę, że najważniejsze jest to, żeby mężczyzna wiedział, czego chce. Bo większość zdaje się tego nie wiedzieć. Dobrze jest, jeżeli wie, czego chce od życia i konsekwentnie zmierza w tym kierunku.
Jeżeli wie, z jaką kobietą chce przebywać, czego pragnie na polu relacji damsko-męskich, czy dąży do sukcesu zawodowego, czy finansowego, to wszystko jest jasne. Wtedy właśnie mężczyzna jest silny. Niestety w większości przypadków jest inaczej. A powinien być asertywny, wiedzieć czego chce i walczyć o to, bez względu na to, czy jest prawym katolikiem, który dotrwa do ślubu bez seksu, czy będzie jak Hugh Hefner. Ważne, żeby wiedział czego chce i do tego dążył.
Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.