Masz pytania o kursy lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@akademiaflirtu.pl
MojeMiasto Wrocław

Maciej “Merlin” Moroz: Nie wszystkie kobiety są jak z “Seksu w wielkim mieście”

 

O podrywaniu kobiet, relacjach damsko-męskich i przełamywaniu lodów rozmawiamy z Maćkiem “Merlinem” Morozem, założycielem szkoły uwodzenia.
Maciej Moroz mieszka we Wrocławiu. Zanim został “Merlinem” (na cześć czarnoksiężnika z amerykańskiej powieści), był niepozornym i wstydliwym chłopakiem. W 2005 roku postanowił się zmienić. Krok po kroku, czytając różnego rodzaju podręczniki, nauczył się kilku tricków, które pomogły w kontaktach z kobietami jemu i jego kolegom. Tak został trenerem uwodzenia kobiet i założył szkołę uwodzenia. “Nuklearna pewność siebie” czy “Gładka gadka” – to niektóre z jego szkoleń. Nam zdradził kilka tajników trudnej sztuki uwodzenia. Pamiętasz swoją pierwszą dziewczynę? Pewnie, że pamiętam. To było jeszcze w przedszkolu… Jak ją poderwałeś? Czekałem na nią przed przedszkolem, poprosiłem, żeby chwilę zaczekała, zdziwiona zapytała, o co chodzi, powiedziałem, że mi się podoba i dałem jej buzi w policzek. Tak to było. A poderwałem ją “na Zorro”, plastikową szpadą broniłem ją przed innymi chłopcami. Przedszkolne podrywy były o tyle dobre, że człowiek nie musiał przejmować się konwenansami, bo ich po prostu nie znał. 
Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.