Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@akademiaflirtu.pl
Ale o co Ci, ku*wa, chodzi???

Takie pytanie właśnie zadałem uczestnikowi mojego kursu uwodzenia. Poczuł się, jakby dostał pałą przez łeb. Zamrugał oczami nerwowo i krzywo się uśmiechnął.

Po chwili powtórzyłem pytanie raz jeszcze, tym razem już spokojny tonem głosu: “Stary, poważnie, o co Ci chodzi? Czego Ty w ogóle chcesz?”

Odpowiedział:

On: “Nooo… Nauczyć się uwodzenia.”
Ja: “No dobra, ale jakiego uwodzenia. Chce sypiać z gejami?”
On: “No nie, uwodzenia kobiet.”
Ja: “Ok, a jak chcesz je uwodzić?”
On: “No nie wiem… Skutecznie, chyba…”
Uniosłem lewą brew i spojrzałem na niego świdrującym wzrokiem. Uśmiechnął się.
On: “No dobra, rozumiem, o co Ci chodzi.”

co chcesz osiągnąć przez podryw?W dalszym ciągu rozmowy doszliśmy do sedna sprawy – nie wychodziło mu, ponieważ nie wiedział, czego dokładnie chce. I to jest słowo klucz – “dokładnie”. Widzisz, uwodzenie kobiet to bardzo prosta, ale niekoniecznie łatwa rzecz. Żeby uwieść kobietę, nie trzeba wkładać dużo wysiłku, wystarczy trochę pracy. Ale… Czego dokładnie chcesz? Wielu facetów chce mieć po prostu lepsze relacje z dziewczynami. Chcą odnosić sukcesy. Ale nie zastanawiają się, co to dla nich znaczy i kiedy będą czuli spełnienie. Wychodzą do klubu, gadają, ale nie myślą o tym, że chcą poderwać dziewczynę. Wziąć od niej numer, rozkochać ją w sobie, czy wylądować w łóżku. To tak, jakby chcieli znaleźć jakąś pracę, ale bez konkretów. To skończą na przerzucaniu obornika, nie? 😉

Musisz mieć plan podrywania dziewczyny!

Wyobraź sobie sytuację, w której wsiadasz na żaglowiec i płyniesz w rejs. Masz tylko mapę. Nie wiesz dokładnie skąd wyruszasz i nie wiesz dokładnie dokąd chcesz dotrzeć. Jak myślisz, jaka jest szansa, że dotrzesz nie tam, gdzie chciałeś? 😉

Musisz wiedzieć konkretnie, czego chcesz. Często faceci koncentrują się nie na tym, co trzeba:

  • Chcę znaleźć dziewczynę. (OK, a nie chcesz się nauczyć jak ją utrzymać? Czy chcesz, aby to była byle jaka dziewczyna, czy masz konkretne oczekiwania?)
  • Chcę uwodzić kobiety i sypiać z najpiękniejszymi z nich. (OK, a czy poza fajnym tyłkiem czegoś jeszcze od nich oczekujesz? Może ma być dobra w łóżku?)
  • Chcę się nauczyć podrywać dziewczyny. (OK, ale jakieś konkretne dziewczyny? Ładne, brzydkie, grube, chude, mądre, głupie…? 😉 Czy chcesz uwodzić dla samego uwodzenia, czy mieć stado kochanek?)
  • itd…

czego pragniesz od uwodzonej kobiety?Ostatnio na Forum ktoś napisał temat, że poderwał koleżankę z pracy (która ma chłopaka), przespał się z nią i zaczęły wychodzić kwasy. Dlaczego? Ponieważ nie ustalił sobie w głowie, jak sytuacja ma się zakończyć. Obrał sobie za cel fajny seks, ale nie pomyślał o tym, co będzie po seksie. Dlatego nie brał tego pod uwagę podejmując decyzje. Czy ma to sens? Wylądowali w łóżku, udało mu się poderwać dziewczynę, ale nie wziął pod uwagę jej emocji i tego, jak dziewczyna zareaguje. Niestety, przeszarżował chłopak i ona się w nim zakochała.

To tak jak ktoś, kto szuka “jakiejś pracy”. Nie dość, że nie będzie w stanie wybrać konkretnych pracodawców/branży, to jeszcze zaakceptuje każdą robotę, jaka wpadnie w jego ręce. I zazwyczaj będzie niezadowolony i narzekał, bo nawet nie określił swoich oczekiwań. Znasz kogoś takiego?

Co ma Ci dać uwodzenie kobiet?

Wykonajmy teraz ćwiczenie, które zrobiłem z Krzyśkiem.

  1. Czego chcesz od relacji z kobietami? Jakie kobiety chcesz uwodzić? Z jakimi chcesz się spotykać? Na jakiej stopie? Jak one powinny wyglądać, jaki mieć charakter? Co jest dla Ciebie ważnego w relacjach z kobietami?
  2. Czego nie chcesz nigdy doświadczyć? Jakich kobiet chcesz uniknąć, jakich sytuacji? Jak ma wyglądać podrywanie dziewczyn dla Ciebie? Czego absolutnie nie zaakceptujesz w Waszej relacji?

Odpowiedz sobie na te pytania. Jeśli chcesz, możesz napisać o tym w komentarzach. Z chęcią przeczytam o tym, co jest dla Ciebie ważne. Chcę wiedzieć, co się dla Ciebie liczy i co chcesz osiągnąć w uwodzeniu. Wykonaj to ćwiczenie przede wszystkim dla siebie – bez odkładania na później, teraz, solidnie i konkretnie!

Wkrótce dostaniesz ode mnie mega morderczą technikę, która jest stosowana w największych i najlepszych korporacjach. Ta metoda to coś naprawdę solidnego i być może słyszałeś o niej już kiedyś, ale nigdy nie myślałeś, że możesz ją zastosować w uwodzeniu kobiet. Specjalnie dla Ciebie dostosuję ją do podrywu i razem wykorzystamy ją maksymalnie.

Czekam na komentarze: zarówno odpowiedzi na te pytania, jak i wrażenia z ćwiczenia. 🙂

P.S.: Wkrótce będą kolejne szkolenia z uwodzenia, jeśli więc chcesz się zapisać na nie, to wejdź tutaj i przeczytaj o kursie uwodzenia kobiet. 🙂

Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.