Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@akademiaflirtu.pl

Oto najbardziej skrywane sekrety uwodzenia kobiet!

OSTRZEŻENIE: Strona wyłącznie
dla osób pełnoletnich!
Zawiera kontrowersyjne treści,
które mogą nie wszystkim się spodobać!
Oglądasz na własne ryzyko!

 szkolenie z uwodzenia, kurs uwodzenia,kurs podrywania,podrywanie kobiet,uwodzenie kobiet,podrywanie dziewczyn,jak odzyskać dziewczynę, jak uwodzić,odzyskać dziewczynę,zagadać do dziewczyny,jak zagadać,poznać kobietę,szkoła uwodzenia

Za chwilę poznasz najbardziej skrywane tajemnice
kobiecej psychiki, które nieświadomie wykorzystywali
tacy mężczyźni jak Don Juan i Casanova.

Poznasz tajemnice seksualnej atrakcyjności
i udanych związków oparte na naukowych podstawach.

Stosując się do tej wiedzy i tych technik
będziesz w stanie stać się atrakcyjnym
i seksualnie pociągającym dla (prawie) każdej kobiety.

O ile będziesz czytał dalej i zastosujesz się
do moich prostych wskazówek…

Dlaczego powstała ta strona?

Witaj! 🙂

Nazywam się Maciej Moroz, ale moi przyjaciele mówią na mnie „Merlin”. Stworzyłem tę stronę, ponieważ kiedyś byłem nieśmiały i nie szło mi z kobietami. Nie wiedziałem jak zagadać, pociągnąć dalej i zbudować coś. Strasznie się przy nich stresowałem, one bezczelnie mnie olewały. Miałem wrażenie, że kobiety są faktycznie z innej planety. 🙂 Przez całe życie byłem na jednej tylko randce i z jedną tylko kobietą w trzymiesięcznym związku. Nie potrafiłem jednak utrzymać jej zainteresowania. Byłem samotny i nieszczęśliwy do momentu, w którym wszystko się zmieniło. Znalazłem odpowiedź na prawie wszystkie moje pytania. Ale zacznijmy od początku.

Myślę, że mamy coś wspólnego. Widzisz, nie miałem łatwego dzieciństwa. Moi rodzice wychowywali mnie na inteligentnego, grzecznego chłopca. Moja mam starała się, abym miał dobre serce i był miły dla dziewczynek. Dużo czytałem, interesowałem się komputerami i UFO. Pisałem nawet wiersze i byłem zamknięty w sobie. Niestety, takie dzieciaki mają przechlapane. Zawsze bylem outsiderem i nierozumianym przez rówieśników. Miałem oczywiście paru kolegów, ale podkochiwałem się nieśmiało w koleżankach. Nie wiedziałem jak zainteresować je sobą i stworzyć cokolwiek między nami.

Taki stan rzeczy trwał przez całą podstawówkę i liceum. W szkole średniej spotkałem się na randce z jedną tylko dziewczyną – ona miała chłopaka, a ja do niej wzdychałem. Założę się, że sama nawet nie wiedziała, że to randka. 😉 Byłem samotny i niedowartościowany.

Gdy trafiłem na studia, znalazłem pracę. Zacząłem pracować w różnych firmach, jako sprzedawca, kierownik zespołu, czy agent nieruchomości. Wierzyłem, że jak będę dobrze zarabiał i nieźle rokował na przyszłość, to kobiety same się znajdą. Tymczasem miałem mnóstwo koleżanek, ale żadnej kochanki. Gdy już zbierałem się w sobie, to słyszałem „zostańmy przyjaciółmi”. Znasz to skądś?

Poznałem wtedy pewną dziewczynę, w której szaleńczo się zakochałem. Spotykaliśmy się dość często, zaprzyjaźniliśmy się, ale będąc wiecznie samotnym nie chciałem tego spieprzyć. Nie chciałem poczuć się znowu odrzuconym, przez co bałem się podjąć jakiekolwiek działanie. Zresztą, nie wiedziałem nawet jak to technicznie zrobić. Przez wyznanie? Romantyczną kolację? Czy brutalne zaciągnięcie do łóżka?

Jak to zmieniłem?

Parę miesięcy wcześniej trafiłem na materiały w Internecie o uwodzeniu kobiet, na jakimś forum. W pierwszym momencie odrzuciłem to jako „niemoralne” i zakopałem gdzieś w czeluściach mojego komputera. Poza tym to przecież nie może działać, no i to przecież nie jestem ja! Któregoś razu, gdy znowu bylem sfrustrowany tym, że nie potrafię pociągnąć sytuacji dalej, postanowiłem sięgnąć po te „zakazane” materiały. W końcu cel uświęca środki.

Wpadłem po same uszy.

Przecierałem oczy ze zdumienia! Nie mogłem uwierzyć, że ktoś odpowiedział na wszystkie moje pytania! Zacząłem zgłębiać ten temat i okazało się, że są ludzie, którzy bazując na psychologii i własnym doświadczeniu dziesiątek tysięcy godzin potrafią rozłożyć zachowanie kobiety na czynniki pierwsze. Opracowali skuteczne sposoby na podejści i zagadanie. Odkryli metody rozmowy i flirtu. Pokazali mi, w jaki sposób zainteresować sobą kobietę, a także jak ją podniecić i doprowadzić do czegoś więcej.

Postanowiłem przełamać swoją nieśmiałość. Wyszedłem ze swojego komputerowego świata i zacząłem się zmieniać. Przez rok wychodziłem do klubów prawie codziennie. Chciałem poznawać kobiety i wiedziałem, że z odpowiednią wiedzą i praktyką osiągnę sukces. Poznałem w tym czasie tysiące kobiet, więcej niż przez całe moje dotychczasowe życie! Okazało się to łatwiejsze niż myślałem. Mając zestaw umiejętności i szlifując je do perfekcji stałem się facetem, o którego to kobiety zabiegają. Nauczyłem się pokazywać kobietom jako atrakcyjny mężczyzna. Wiedziałem dokładnie kiedy co powiedzieć i jak wzbudzić w niej zainteresowanie. Nauczyłem się odczytywać je, dzięki czemu dokładnie wiem, czy jej się podobam i co dalej robić.

Powiem Ci, że to dla mnie czasami wciąż brzmi nieprawdopodobnie, ale obecnie mam średnio 4 randki tygodniowo, ciągle poznaję nowe kobiety i się z nimi zaprzyjaźniam. Nie stanowi dla mnie problemu mieć np. 3 kochanki jednocześnie. Spotykałem się m.in. z modelkami i tancerkami go-go. Wreszcie realizuję fantazje i pragnienia, jakie miałem zawsze!

Dlaczego dzielę się tym z Tobą?

Kiedy już zmieniłem swoje życie dostrzegłem, że wielu innych facetów ma też ten sam problem. Na Forum, które założyłem w 2006 roku, zaczęły rejestrować się setki facetów, których łączył jeden cel – być lepszym w relacjach z kobietami. Nie mogłem patrzeć, jak ktoś cierpi tak jak ja cierpiałem. Postanowiłem im pomóc, bo skoro mi się udało zmienić moje życie, to wiem, że każdy może. Zacząłem pisać artykuły, podpowiadać ile mogłem, a także organizować konferencje. Wkrótce poprowadziłem pierwsze szkolenie, napisałem pierwszą książkę i nagrałem pierwsze materiały szkoleniowe. Poświęciłem temu swoje serce i życie.

Obecnie jestem jednym z najbardziej szanowanych trenerów uwodzenia w kraju. Wywiady ze mną przeprowadzały takie media jak TVN, TVP, RMF FM, radio ESKA, czy Dziennik. Prowadziłem wykłady na Uniwersytecie Wrocławskim, a także w Szkole Głównej Handlowej. Do tej pory pomogłem tysiącom facetów wynieść ich relacje na wyższy poziom. Z roku na rok ilość facetów decydujących się na szkolenie uwodzenia podwaja się, a ich życie ulega niezwykłej przemianie. Często, gdy rozmawiam z kobietami słyszę: „Merlin, fajnie że robisz to, co robisz, bo dzięki temu zmieniasz nie tylko życie tych facetów, ale także ich kobiet”.

Na tej stronie podzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem, które gromadzę od 2005 roku. Pokażę Ci, czego się nauczyłem i co działa w praktyce. Poznasz zasady funkcjonowania kobiecej psychiki i co jest dla nich ważne. Poznasz pragnienia i oczekiwania – nie te, o których się mówi, ale te właśnie skrywane, o których żadna kobieta otwarcie nie może mówić, bo nie wypada. Staniesz się atrakcyjnym facetem, zarówno wizualne, jak i jeśli chodzi o sposób bycia i osobowość. Pomogę Ci pozbyć się nieśmiałości i nabrać pewności siebie. Dowiesz się jak skutecznie podejść, zagadać, wziąć numer i umówić się na randkę. Pokażę Ci, w jaki sposób możesz oczarować i podniecić kobietę. Poznasz też masę moich trików i sztuczek, które ułatwią Ci pocałowanie kobiety, czy też „zwabienie” 😉 jej do swojego łóżka. Dam Ci także skuteczne metody i zasady budowania związków, które dla mnie i moich uczniów działają fenomenalnie i są, mówiąc wprost, skuteczne.

Oczywiście nie ma nic za darmo. Będziesz musiał w to coś zainwestować, ot choćby w wyjście do klubu lub zmianę garderoby. Będziesz musiał poświęcić czas i wysiłek. Na pewno czeka Cię parę nieprzespanych nocy, czy też walki z samym sobą, aby się przełamać. Masz jednak niezwykły plus. Masz mnie. 😉 Może to trochę nieskromnie brzmi, ale ja nie miałem kogoś takiego. Gdy ja zaczynałem, nie było w Internecie filmów, czy też e-booków po polsku. Nikt wtedy w Polsce nie słyszał o czymś takim jak kurs uwodzenia. W swoich wysiłkach byłem sam jak palec. Było tylko kilka strona po angielsku, a dorwać jakiekolwiek materiały to było jak zdobyć Świętego Graala. Musiałem sam do tego dotrzeć i dostosować amerykańskie uwodzenie do Polskich realiów. Dzisiaj chcę się podzielić z Tobą tą wiedzą. Pod jednym warunkiem: że wykorzystasz ją w pełni i w uczciwy w stosunku do kobiet sposób.

Czytaj więc dalej, aby poznać moje sekrety…

Jak możesz na tym skorzystać?

Wszystko, czego nauczam, przetestowałem w praktyce. Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu w tematyce uwodzenia możesz oszczędzić sobie mnóstwo rozczarowań i frustracji, ktore dotykają mnóstwo facetów.
Cała teoria i praktyka, która zapoczątkowała uwodzenie kobiet zaczęła powstawać w latach 80-tych i od tegoc czasu jest dalej rozwijana. W swojej pracy korzystam głównie z psychologii społecznej, socjologii i socjobiologii. Oprócz tego dodaję jeszcze techniki Neuro-Lingwistycznego Programowania, triki wywierania wpływu, czy zasady stylizacji. Dużo czerpię także od zachodnich trenerów. Dzięki temu wiedza, którą ode mnie otrzymujesz jest pewna i sprawdzona.
W ciągu wielu lat prowadzenia szkoleń wypracowałem też swoją metodologię nauczania i samodzielnego rozwoju kursantów w sposób szybki, trwały i skuteczny.

Wpisz poniżej swój adres e-mail, aby dostawać ode mnie praktyczne porady na skrzynkę!

 

 

 

GRATIS!

Wpisz poniżej swój adres e-mail,
aby dostawać ode mnie praktyczne
porady na skrzynkę!

 

 

 

Wspisz Tutaj Swój Główny E-mail:
Wiem, że moje dane są absolutnie bezpieczne
i będę mógł wypisać się w dowolnej chwili!
Akceptuję Regulamin i Politykę Prywatności.

 

 

 

 

Co uwodzenie kobiet da Ci konkretnie?

Podstawą każdej umiejętności jest teoria. Musisz wiedzieć co i jak robić, zanim zaczniesz to robić. Dowiesz się ode mnie:

 • jak działa umysł kobiety;
 • dlaczego kobiety zachowują się tak, jak się zachowują;
 • co kieruje działaniami kobiet;
 • czym jest programowanie społeczne i jak wpływa na podrywanie kobiet;
 • co jest atrakcyjne dla kobiety;
 • jak się ubierać, aby być atrakcyjnym dla kobiet;
 • jakich błędów unikać, które od razu Ciebie skreślą i z miejsca kończą podrywanie;
 • jak rozpracować jej zdradę, gierki i manipulacje dziewczyn;
 • o technikach wywoływania wpływu;
 • skąd się bierze stres przed podejściem do dziewczyn i w trakcie uwodzenia oraz jak sobie z tym radzić;
 • czym jest tzw. Gra Wewnętrzna i jak wpływa na Twoje relacje z kobietami;
 • jak panować nad własnymi emocjami;
 • jak wygląda cały proces uwodzenia i co robić krok po kroku, od podejścia, przez seks, po związek;
 • jak podejść i zagadać do dziewczyny;
 • jak zagadywać, gdy jest w towarzystwie faceta, przyjaciół, rodziny, a nawet rodziców;
 • co zrobić tuż po zagadaniu;
 • co i jak mówić, aby zainteresować sobą kobietę;
 • o czym rozmawiać z kobietą, aby rozmowa byla emocjonalna i ciekawa;
 • jakie skutecznie komunikować się z kobietą;
 • jak uczynić randki ekscytującymi i niezapomnianymi;
 • co robić i czego nie robić, żeby nie usłyszeć “zostańmy przyjaciółmi”;
 • jak postrzegają podrywanie i seks kobiety;
 • jak wybierać kobiety do uwodzenia;
 • po czym poznać, że kobieta pragnie seksu;
 • po czym poznać, że kobieta pragnie seksu na jedną noc;
 • co zrobić, aby mieć z nią luźny układ z seksem bez zobowiązań;
 • jak zbudować szczęśliwy związek.

Otrzymasz ode mnie także wiedzę praktyczną. Nauczę Cię:

 • prowadzić w relacji od a do z;
 • przechodzić na dalsze etapy w odpowiedni sposób i we właściwym momencie;
 • podchodzić i skutecznie zagadywać do kobiety, nawet kompletnie obcej kobiety;
 • co robić po zagadaniu;
 • sposobów na przejście od zagadania do rozmowy;
 • przykuwać jej uwagę i zainteresować ją sobą;
 • rozmawiać z kobietami tak, aby do nich trafić;
 • przechodzić z normalnej rozmowy do rozmowy seksualnej;
 • prowadzić rozmowę w sposób ciekawy i interesujący dla dziewczyn;
 • jak powinna wyglądać Twoja mowa ciała, abyś był w jej oczach atrakcyjny seksualnie;
 • jak przekazać kobiecie swoje atrakcyjne cechy i jak ją sobą zaintrygować;
 • flirtować, stosować sugestie i podteksty;
 • w jaki sposób wziąć od niej numer telefonu;
 • co zrobić, aby randka była niepowtarzalna i ekscytująca;
 • jak zbudować napięcie seksualne;
 • wprowadzać do waszej interakcji seksualność i zmysłowość;
 • rozpoznać gotowość do pocałunku i jak do niego doprowadzić;
 • kiedy i jak dotykać kobietę;
 • jak sprowadzić ją do siebie do domu;
 • w jaki sposób prowadzić interakcję na poziomie intymnym, aby doszło do seksu;
 • jak przekonywać do swoich racji.

Jeśli będziesz słuchał moich uwag i zastosujesz się do moich wskazówek, to staniesz się:

 • atrakcyjnym seksualnie facetem, który będzie podobał się wielu kobietom;
 • wyluzowanym i będziesz umiał kontrolować emocje nie tylko w trakcie uwodzenia;
 • gościem, który doskonale rozumie kobiety ich świat i prawa rządzące relacjami damsko-męskimi;
 • kolesiem z naprawdę dobrą „bajerą”;
 • towarzyskim i interesującym gościem;
 • facetem, o którego same kobiety będą zabiegać;
 • człowiekiem budzącym pozytywne emocje i z poczuciem humoru;
 • facetem emanującym swoją pewnością siebie;
 • godnym zaufania, przy którym kobiety czują się bezpiecznie;
 • bardziej zrelaksowanym w relacjach z kobietami;
 • odpornym emocjonalnie na reakcje i opinie innych ludzi, w tym zlewki kobiet;
 • opanowanym i kontrolującym własne emocje;
 • asertywnym facetem, który ustala własne zasady;
 • posiadaczem tzw. “silnej ramy”;
 • dobrym przywódcą.

Czy to dla mnie zadziała?

Często zdarza się, że kursanci zadają mi pytania i mają wątpliwości. Postanowiłem odpowiedzieć na kilka z nich, tych najczęstszych i najbardziej popularnych.

 • Czy to w ogóle działa?
  Tak, działa. Tak, będziesz miał więcej kobiet w swoim życiu. Tak, będziesz miał większą „skuteczność”. Oczywiście nie ma leku na wszystko. To dla Ciebie zadziała, o ile weźmiesz sobie moje wskazówki do serca, zaczniesz je praktykować i pracować nad sobą. To proste!
 • Chciałbym przyjść na szkolenie uwodzenia, ale nie mam tyle pieniędzy…
  Jeśli nie masz aktualnie finansów, zainwestuj w jeden z programów szkoleniowych. Rób cokolwiek, na co możesz sobie pozwolić. Pamiętaj, że dla chcącego nic trudnego i wielu ludzi podejmuje pracę, aby dorobić sobie na realizację własnych marzeń. Ostatnio miałem kursanta w wieku 21 lat, który pojechał za granicę w wakacje po to tylko, aby zarobić na szkolenie. Po trzech tygodniach randkował już z dwoma dziewczynami…
 • Czy da się poderwać każdą?
  Nie, nie da się. Czasami żartuję, że wielu może to zaskoczyć, ale kobiety też myślą. To, na czym polega stawanie się uwodzicielem to przede wszystkim praca nad samym sobą, aby stać się atrakcyjniejszym dla dziewczyn i opanować umiejętność interakcji z kobietą. Będziesz mógł wybierać spośród kobiet. Co byś jednak nie zrobił, nigdy nie poderwiesz ortodoksyjnej muzułmanki, kobiety bezgranicznie szczęśliwej w swoim związku, czy też zatwardziałej lesbijki.
 • A co z szacunkiem w stosunku do kobiet?
  Uwodzenie NIE polega na oszukiwaniu i zmuszaniu. W uwodzeniu chodzi o to, aby wyeksponować swoje atrakcyjne cechy, tak jak nieco bardziej puszysta dziewczyna zakłada większy dekolt. 😉 Następnym krokiem do udanego „podrywu” jest po prostu zrozumieć kobietę i dać jej to, czego ona pragnie. Spełnić jej potrzeby i pragnienia, oczywiście w odpowiedni sposób (co większości facetów niestety sprawia trudność 😉 ). To tak jak w sprzedaży – kiepski sprzedawca oszuka klienta, dobry sprzedawca znajdzie sposób, aby dać klientowi to, czego ten pragnie.
 • Nie da się zostać uwodzicielem w 3 dni!
  Oczywiście, że nie. Szkolenie jest przede wszystkim kopem energetycznym i olbrzymim zastrzykiem wiedzy. Nie tylko w trakcie szkolenia zrozumiesz, jak myślą kobiety i jak powinieneś postępować, ale będziesz mógł to przećwiczyć. Na moich szkoleniach poznanie kilkunastu dziewczyn, czy wzięcie 2-3 numerów telefonu w ciągu jednego wieczoru nie jest niczym niezwykły. Oczywiście od Ciebie zależy, czy będziesz kontynuował działania. Pierwsze solidne efekty pojawią się po ok. miesiącu praktykowania nowych umiejętności, dlatego też po szkoleniu przez 30 dni będziesz otrzymywał ode mnie wskazówki i ćwiczenia do wykonania.
 • Jakoś mi tam idzie, co możesz mi jeszcze dać?
  Nie przekonasz się, dopóki nie sprawdzisz profesjonalnego uwodzenia. 😉 Zastanów się, co chcesz poprawić, co chcesz zmienić, z czego nie jesteś zadowolony i napisz do mnie, a postaram się Ci podpowiedzieć (kontakt do mnie znajdziesz tutaj).
 • Czy to dla mnie zadziała?
  Mój najniższy kursant miał niecałe 160 cm. wzrostu. Najwyższy miał grubo ponad 2 metry. Miewałem na szkoleniach tokarzy, rolników, studentów, właścicieli firm, inżynierów, żołnierzy, marynarzy i mężczyzn z doktoratem. Najmłodszy miał 18 lat, a najstarszy 54. Pośród uwodzicieli jest mnóstwo przystojnych i niezbyt atrakcyjnych fizycznie mężczyzn. Ale nie to jest istotne – dla kobiet najważniejsze jest to, aby facet był męski i miał jaja. Nawet najprzystojniejszy „pizduś” nie będzie dla kobiety tak atrakcyjny jak prawdziwy facet.
 • Wstydzę się, że mam problem, co powiedzą na podrywanie moi znajomi?
  Spokojnie, wszystko pozostaje między nami. Nikt się o tym nie dowie. Zdjęcia i filmy z udziałem naszych kursantów są opublikowane za ich zgodą. Z drugiej strony, nie ma się czegp wstydzić. Ilu znasz ludzi, którzy od dłuższego czasu są samotni albo są w związkach, które ich nie satysfakcjonują? Ilu z nich ma odwagę, aby szukać jakiegoś rozwiązania? Ilu z nich ma na tyle jaja, aby przyznać się przed samym sobą, że nie są zadowoleni ze swoich relacji damsko-męskich? Ilu z nich byłoby na tyle szczerych ze sobą, że zapisaliby się na kurs uwodzenia? To, że nie idzie Ci w czymś nie jest złe, każdy ma jakieś wady i słabości. Większość mężczyzn jednak z tym nic nie zrobi, nie przyznają się do tego, że mają jakieś słabe strony, bo ucierpi ich ego. Ty chcesz coś zmienić i już z tego samego powodu, że potrafisz spojrzeć sobie w oczy i przyznać się przed sobą samym do swoich minusów – zasługujesz na wielkie brawa. Powinieneś być dumny z tego, że potrafisz być szczery sam ze sobą i podjąć się działań, żeby to zmienić!
 • A co, jeśli jestem brzydki, gruby, łysy, stary, biedny etc…?
  Jednym z najbardziej zaskakujących odkryć, jakie poczyniłem był fakt, że kobiety nie patrzą na nasz wygląd tak, jak my. Owszem, ten sam facet jako przystojniak będzie miał większe szanse na udany podryw niż ten sam, ale zaniedbany. Dla kobiety w wyglądzie najważniejsza nie jest uroda, ale męskość i cechy charakteru, którymi mężczyzna emanuje. To dlatego widujesz często starych, łysych i grubych facetów z niezwykle pięknymi kobietami.
 • Próbowałem, to dla mnie nie zadziałało!
  Nie poddawaj się. 🙂 Każdy ma inne słabe punkty. Dla niektórych trudne jest samo zagadanie do dziewczyn, dla innych wprowadzenie flirtu, czy też radzenie sobie w związkach. Poczytaj moje materiały i próbuj, testuj. Czasami trzeba trochę wytrwałości, aby załapać o co chodzi i by zaczęło to dla Ciebie działać.
 • Zrobię to wszystko sam.
  Możesz, oczywiście. Nie jestem Ci niezbędny, abyś osiągnął sukces. Możesz dojść do wszystkiego sam, czy też czytając po prostu nasz Forum. Pytanie tylko, czy masz tyle wytrwałości, czasu i pieniędzy, aby sam wszystko rozgryzać? Zobacz: w internecie jest bardzo dużo wiedzy na temat żywienia i kulturystyki. Ludzie jednak wolą zatrudnić dietetyka lub trenera osobistego zamiast poznawać wszystkie tajniki, różne punkty widzenia i próbować wszystkiego na własnej skórze. Moim zadaniem jest przede wszystkim dać Ci olbrzymią pigułkę wiedzy i solidną porcję doświadczenia, abyś jak najszybciej załapał o co w tym wszystkim chodzi i samodzielnie mógł „ćwiczyć”, by stać się lepszym. Dzięki mojemu szkoleniu i moim materiałom zaoszczędzisz sobie mnóstwo czasu, frustracji, złości i porażek. Przyspieszysz rezultaty i szybciej zaczniesz osiągać konkretne efekty.
 • To za dużo pracy!
  Zadaj sobie pytanie: ile jest warte Twoje szczęśliwe życie? Jasne, że będziesz musiał zainwestować trochę wysiłku i czasu, ale efekty będziesz miał do końca życia. Ile jest jeszcze przed Tobą życia? 40-50 lat? Czy nie warto zadbać o to, aby nabyć umiejętności towarzysko-osobistych, które będą procentowały całymi latami? Co byś dał, aby opanować do perfekcji uwodzenie kobiet? Ile byś oddał, aby zbudować szczęśliwy związek ze wspaniałą kobietą?
 • Czy to nie jest sztuczne?
  Każda umiejętność, tak jak podrywanie, może na początku wydawać się sztuczna. Tak to już jest, że jeśli po zimie założysz tenisówki – czujesz się dziwnie i inaczej, jak byś miał same skarpetki. Podobnie, jeśli nosisz na co dzień dżinsy i bluzę, to będziesz się czuł dziwnie w garniturze i na odwrót. Chwila czasu musi minąć, abyś przyzwyczaił się do nowego sposobu bycia. Na początku możesz czuć się dziwnie, bo jest to coś nowego, tak jak za pierwszym razem, gdy siadłeś za kółko albo wypowiedziałeś pierwsze słowa w obcym języku. Szybko jednak możesz się z tym komfortowo poczuć.
 • Kiedyś to zrobię, ale jeszcze nie teraz…
  Ilu znasz ludzi, którzy schudną „kiedyś”? Rzucą palenie „kiedyś”? Zaczną ćwiczyć „kiedyś”? Zadaj sobie pytanie: jak długo zamierzasz ciągnąć obecny, niekomfortowy stan rzeczy? Zacznij coś zmieniać, już teraz coś robić. Twoje życie samo się nie zmieni!

Co teraz?

 

Przede wszystkim – koniecznie wypełnij poniższy formularz i zapisz się na moją listę! Ta strona, którą teraz przeglądasz jest ogólnodostępna, ale olbrzymia część zawartych na niej informacji omawiających podrywanie jest dostępna wyłącznie dla moich subskrybentów. Wiele artykułów i filmów będę wysyłał Ci wprost na skrzynkę.
Oto trzy kluczowe korzyści, które uzyskasz:
1. Dostęp do Strefy VIP tylko dla zalogowanych użytkowników, gdzie znajdziesz: 38 artykułów, 32 filmy, 3 książki i nagranie audio. Doskonały zastrzyk wiedzy, aby zacząć podrywanie kobiet.
2. Regularny dostęp do bezpłatnych materiałów wyłącznie dla moich subskrybentów, które będę wysyłał tylko na maila.
3. Dostęp do wyjątkowych promocji i specjalnych ofert na szkolenia, kursy i inne moje produkty.

Wpisz poniżej swój adres e-mail, aby uzyskać dostęp do tych korzyści:

 

 

 

GRATIS!

Wpisz poniżej swój adres e-mail,
aby dostawać ode mnie praktyczne
porady na skrzynkę!

 

 

 

Wspisz Tutaj Swój Główny E-mail:
Wiem, że moje dane są absolutnie bezpieczne
i będę mógł wypisać się w dowolnej chwili!
Akceptuję Regulamin i Politykę Prywatności.

 

 

 

 

Z czego powinieneś skorzystać?

Skoro już zapisałeś się na moją listę, przejrzyj to, co mam na stronie. Jeśli chcesz poznać mnie bliżej, dowiedzieć się czegoś więcej, to w zakładce „O mnie” znajdziesz moją historię, informacje o moich trenerach, czy też dowiesz się o gwarancji i moim podejściu do kursanta.

W sekcji „Opinie” znajdziesz przykładowe rekomendacje moich kursantów i uczniów, czy to w formie wideo, czy maila lub wiadomości na Facebooku. Znajdziesz tam także wywiady ze mną i materiały, jakie pojawiły się na mój temat w telewizji, czy innych mediach.

Zajrzyj koniecznie do zakładki „Darmowe”, gdzie znajdziesz mnóstwo wartościowych artykułów, filmów, nagrań audio, książek, czy też inne rzeczy do pobrania. Jest to świetny sposób na rozpoczęcie swojej przygody z uwodzeniem kobiet.

W submenu „Produkty” znajdziesz kursy, które możesz sam przerobić w domu. Poczytaj dokładnie na temat każdego z nich, ponieważ zawarte są w nich odpowiedzi na większość zadawanych pytań. Aha, pamiętaj, że wszystkie materiały z tego działu są objęte 30-dniową Gwarancją Zwrotu Gotówki. Oznacza to, że jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań – możesz je zwrócić, a ja bez żadnych pytań po prostu zwrócę Ci pieniądze. Nieźle, co? 🙂

W zakładce „Szkolenia” znajdziesz z kolei różne eventy, w których możesz wziąć udział. Ich wachlarz jest bardzo szeroki i warto, byś im się przyjrzał najmocniej. Dzięki temu będę mógł poprowadzić Cię za rączkę przez podrywanie wprost w kierunku sukcesu.

Możesz także zarejestrować się na naszym Forum.

Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania na temat prowadzonych przeze mnie szkoleń, dostępnych produktów albo będziesz chciał uzyskać odpowiedź na pytanie „od czego zacząć”, wejdź w w zakładkę „Kontakt” i napisz albo najlepiej – po prostu zadzwoń do mnie (502 56 86 26). 🙂

Pamiętaj o Gwarancji Satysfakcji!

Ja już wiesz, moje szkolenia i produkty są objęte Gwarancją Satysfakcji. Dzięki temu możesz być pewien, że będziesz absolutnie zadowolony z tego, co ode mnie otrzymasz. 🙂 Wiem, jak bardzo potężny jest to materiał i jak wielu osobom pomógł, więc nie boję się wprowadzić takich zasad. Więcej o gwarancji przeczytasz na specjalnie jej poświęconej stronie.

Podejmij działanie już teraz!

Nie myśl! Nie zastanawiaj się! Podejmij działanie już teraz i zacznij zmierzać do sukcesu z kobietami. Gorąco Cię zachęcam, żebyś wykonał pierwsze kroki już teraz. Zapisz się na moją listę, pobierz e-booki, obejrzyj filmy, przetestuj moje produkty lub zapisz się na moje szkolenie. Cokolwiek, ale zrób to już teraz!

Jest takie powiedzenie: „Podroż tysiąca mil zaczyna się od pierwszego kroku.” Zamiast czekać na idealny moment, zacznij już teraz robić kroczek za kroczkiem do przodu w kierunku zmiany swojego życia. Świat płaci za akcję. Myślenie o nauczeniu się uwodzenia kobiet nic Ci nie da. Chodzi o faktyczne uwodzenie. Tak samo jak samo w sobie siedzenie na tej stronie, czy czytanie tego tekstu. To dopiero początek drogi – musisz podjąć działanie! Zacznij działać i skorzystaj z mojej wiedzy!

Sięgnij więc po to, czego praniesz. Masz do tego prawo i zasługujesz na to!

Wpisz poniżej swój adres e-mail, aby uzyskać dostęp do mojej wiedzy i gratisów!

 

 

 

GRATIS!

Wpisz poniżej swój adres e-mail,
aby dostawać ode mnie praktyczne
porady na skrzynkę!

 

 

 

Wspisz Tutaj Swój Główny E-mail:
Wiem, że moje dane są absolutnie bezpieczne
i będę mógł wypisać się w dowolnej chwili!
Akceptuję Regulamin i Politykę Prywatności.

 

 

 

 

Ostrzeżenie!

Muszę jednak Cię ostrzec! Chcę być w stosunku do Ciebie szczery. Wiedza, którą Ci przekazuję wiąże się też z pewnymi minusami.

Po pierwsze, Twoje życie się zmieni. Staniesz się towarzyski i lubiany. Będziesz miał sukcesy z kobietami i coś zacznie się w Twoim życiu zmieniać. To może jednak nie spodobać się niektórym… Mam na myśli, że fałszywi przyjaciele mogą stać się zazdrośni o Twoje sukcesy i osiągnięcia. Mogą się od Ciebie odwrócić, bo nie będą mogli już się Twoim kosztem dowartościowywać i czuć lepszymi od Ciebie. Niewielka strata, ale zawsze warto być tego świadomym.

Po drugie, nic się samo nie zmieni. Będziesz musiał pracować nad sobą i swoimi umiejętnościami. Dzięki szkoleniom i moim materiałom osiągniesz poważne sukcesy nawet w ciągu kilku tygodni, ale utrwalenie tych nowych nawyków będzie kosztowało cię trochę wysiłku, przełamywania nieśmiałości i czasu. To trochę tak jak z uprawianiem sportu – na samym początku łapiesz zadyszkę i zakwasy, ale z nim się nie spostrzeżesz – to mija.

Po trzecie, wiedza, którą Ci przekazuję, jest bardzo potężna. Zawsze dbam o to, aby moi kursanci byli po prostu uczciwymi facetami, ale proszę Cię, żebyś używał tej wiedzy w sposób odpowiedzialny. Nie manipuluj, nie oszukuj, nie wykorzystuj. Nie na tym polega podrywanie kobiet i na pewno sam nie chciałbyś być tak traktowany. Dbaj więc o kobiety, które uwodzisz. Na pewno będą nieporozumienia, czy zdarzą się jakieś kłótnie, ale daj im jak najwięcej dobrego, jak tylko potrafisz. Uwodzenie kobiet to sytuacja win-win.

Podsumowując…

Dziękuję, że poświęciłeś czas na przeczytanie zawartych tu informacji. 🙂 Dzięki, że miałeś ochotę poznać moją historię, jak od zera, od absolutnie nieśmiałego i zakompleksionego chłopaka stałem się facetem, który odnosi sukcesy z kobietami.

Cieszę się, że chcesz coś zmienić w swoim życiu, że chcesz stać się atrakcyjniejszym i bardziej interesującym facetem. To właśnie odróżnia Cię od reszty kolesi, którzy są niezadowoleni ze swoich relacji z kobietami – Ty chcesz coś zmienić. Autor kultowej już książki o uwodzeniu „Gra”, Neil Strauss, napisał: „Zapisać się na kurs uwodzenia to być mężczyzną na tyle, żeby przyznać, że jest się nim tylko w połowie.” Jakkolwiek to mocne określenie, to jest bardzo prawdziwe. Tylko prawdziwy facet potrafi skonfrontować się ze swoimi niedoskonałościami, spojrzeć obawom i frustracjom prosto w oczy i powiedzieć „ja tu rządzę i zamierzam to wszystko zmienić”. Prawdziwy facet nie musi udawać idealnego. Prawdziwy facet potrafi być ze sobą szczery i odważnie spojrzeć wszelkim przeciwnościom prosto w oczy.

Daj z siebie wszystko w temacie uwodzenia, zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby osiągnąć sukces w relacjach z kobietami. Pamiętaj, że to Twoje życie, tylko Ty możesz coś w nim zmienić. To Twoja odpowiedzialność.

Skorzystaj z któregoś z moich kursów, słuchaj moich wskazówek, czytaj maile ode mnie, zapisz się na moje szkolenie. Zrób wszystko, aby osiągnąć sukces i opanować podrywanie do doskonałości.

I bądź dobry facetem, który jest szczęśliwy i uszczęśliwia innych.

 

 

Pozdrawiam Cię ciepło,
Maciej „Merlin” Moroz

 

P.S.: Podziel się ze mną swoimi sukcesami! Udało Ci się coś osiągnąć? Udało Ci się zrealizować jakieś swoje pragnienia i marzenia? Czego się nauczyłeś? Znalazłeś dziewczynę albo stałeś się popularny? Z chęcią usłyszę Twoją historię. 🙂 Napisz do mnie maila i podziel się inspiracją ze mną oraz innymi czytelnikami!

 szkolenie z uwodzenia, kurs uwodzenia,kurs podrywania,podrywanie kobiet,uwodzenie kobiet,podrywanie dziewczyn,jak odzyskać dziewczynę, jak uwodzić,odzyskać dziewczynę,zagadać do dziewczyny,jak zagadać,poznać kobietę,szkoła uwodzenia