Masz pytania o kursy lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@akademiaflirtu.pl
Polskie Radio CZWÓRKA

“Okazja czyni uwodziciela”

 

Dostęp do internetu i technologiczny rozwój mają bezpośredni wpływ na kształtowanie się damsko-męskich relacji. Z jednej strony w sieci możemy wszystko, z drugiej interaktywność zabija zdolność prowadzenia konwersacji w świecie rzeczywistym: – Tak jak istnieją mediatorzy zajmujący się konfliktami w małżeństwie, potrzebni są także eksperci od uwodzenia – tłumaczy właściciel szkoły uwodzenia Maciej Moroz. – Bo ważne jest, żeby mężczyzna dowiedział się czego pragną kobiety, a kobieta, żeby poznała oczekiwania swojego faceta.
Flirtowanie dodaje życiu pikanterii. Nic więc dziwnego, że rośnie zapotrzebowanie na usługi świadczone na kursach i w szkołach uwodzenia. Zdobyta w ten sposób wiedza nie zawsze gwarantuje znalezienie drugiej połówki, ale na pewno pomaga otworzyć się na innych ludzi.
Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.