Masz pytania o kursy lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@akademiaflirtu.pl

Opanuj Sztukę Podrywania: Jak Zagadać do Kobiety?

Opanuj Sztukę Podrywania: Jak Zagadać do Kobiety?

W dzisiejszym świecie, gdzie większość naszych interakcji odbywa się za pośrednictwem ekranów, umiejętność bezpośredniego nawiązywania kontaktu z innymi ludźmi wydaje się być na wagę złota. Dla samotnych mężczyzn w wieku 25-45 lat, którzy pragną wzbogacić swoje życie osobiste i zawodowe, opanowanie sztuki zagadywania może być kluczowe. Ale dlaczego warto nauczyć się tej umiejętności i jak to zrobić skutecznie?

 

Dlaczego warto nauczyć się zagadywać?

Umiejętność inicjowania rozmowy i budowania relacji jest nieoceniona w wielu aspektach życia. Od łatwiejszego poznawania nowych ludzi, przez budowanie towarzyskich relacji, po nawiązywanie kontaktów biznesowych i znalezienie partnera życiowego – korzyści są niezliczone. Jesteśmy w końcu zwierzęciem stadnym, które żyje w społeczeństwie. Im więcej osób poznamy, tym większa szansa na znalezienie właściwej osoby do związku. Dzięki temu nie wpakujesz się w relację, która będzie z braku laku. Co więcej, zagadywanie pomaga pokonać lęki społeczne, rozwijać asertywność, pewność siebie i umiejętności komunikacyjne, co przekłada się na sukces w różnych dziedzinach życia. Wielu moich kursantów po praktycznym kursie uwodzenia osiąga sukcesy także zawodowe.

 

Jak skutecznie zagadywać?

Najlepszym sposobem zagadania do dziewczyny jest stosowanie kontekstowych sposobów, które opierają się na bieżącej sytuacji, co sprawia, że są bardzo naturalne i spontaniczne. Można również zastosować pytania pogłębione, które pomagają dotrzeć do głębszych pokładów osobowości i emocji, co daje jej pole do popisu, dzięki czemu czuje się ważna i słuchana. Istotna jest również zbudowanie atrakcyjności na bazie charakteru oraz okazanie zainteresowania poprzez płynną rozmowę, aby pokazać się jako fajny koleś i zacząć się nią interesować w miarę poznawania jej. Ale dzisiaj skoncentrujemy się bardziej na samym zagadaniu.

Najlepszym sposobem zagadania do dziewczyny jest stosowanie kontekstowych sposobów, które opierają się na bieżącej sytuacji. Takie podejście sprawia, że inicjowanie rozmowy staje się bardzo naturalne i spontaniczne, ponieważ wykorzystuje się elementy otoczenia lub sytuacji, w której się znajdujecie. Pozwala to na płynne przejście od obserwacji do rozmowy, co może prowadzić do ciekawej i angażującej wymiany myśli. Poniżej znajdziesz pięć przykładów sytuacji, w których możesz zastosować kontekstowe teksty na zagadanie do kobiety:

  1. Praca – Zauważasz, że koleżanka z pracy ma nowy gadżet biurowy, np. oryginalny kubek lub organizer. Możesz zagadać, mówiąc: “Wow, ten kubek wygląda niesamowicie! Skąd masz takiego?”. To nie tylko pokaże twoje zainteresowanie, ale też da okazję do rozmowy o wspólnych zainteresowaniach lub pracy.
  2. Siłownia – Jeśli zauważysz, że dziewczyna pracuje nad podobnym zestawem ćwiczeń co Ty lub korzysta z tego samego sprzętu, możesz zagadać, mówiąc: “Cześć, widzę, że też się rozciągasz i chyba jesteś bardziej doświadczona niż. Masz jakieś wskazówki dla kogoś, kto dopiero zaczyna?”. To pokazuje, że cenisz jej wiedzę i doświadczenie, co może być świetnym początkiem rozmowy. Temat jest niezobowiązujący, a jednocześnie coś, na temat czego możecie swobodnie porozmawiać.
  3. Bar – Gdy zauważysz, że dziewczyna zamówiła interesujący drink, którego sam nigdy nie próbowałeś, możesz użyć tego jako punktu wyjścia: “Ten drink wygląda intrygująco. Czy mógłbyś mi powiedzieć, co to jest? Myślisz, że powinienem spróbować?”. To naturalny sposób na rozpoczęcie rozmowy, który jednocześnie pokazuje twoją otwartość na nowe doświadczenia.
  4. Klub – Jeśli DJ gra świetny utwór i widzisz, że dziewczyna również się dobrze bawi, możesz zagadać, mówiąc: “Ta muzyka jest niesamowita, prawda? Wiesz może czyj to utwór?”. Dzielenie się wspólnym entuzjazmem dla muzyki może prowadzić do długiej i interesującej rozmowy.
  5. Park – Gdy spacerujesz po parku i zauważysz, że dziewczyna czyta książkę, którą znasz lub która wydaje się interesująca, możesz podjąć próbę zagadania: “Przepraszam, że przeszkadzam, ale nie mogłem nie zauważyć, że czytasz [tytuł książki]. Słyszałem o niej, że jest dobra! Jak wrażenia?”. To pokazuje wspólne zainteresowania i jest świetnym sposobem na rozpoczęcie rozmowy.

Każdy z tych przykładów pokazuje, jak można wykorzystać elementy bieżącej sytuacji do naturalnego i spontanicznego zagadania, co jest kluczem do nawiązania pozytywnego pierwszego wrażenia i potencjalnego rozwoju relacji. Oczywiście to tylko początek i musisz pamiętać, że to co dalej się wydarzy jest równie istotne.

 

Najlepsze teksty na zagadanie

Moimi ulubionymi tekstami na zagadanie są gotowe teksty, które składają się z kilku wymian zdań. Nazywa się je tekstami pośrednimi i działają bardzo dobrze. Te teksty na zagadanie są angażujące i ciekawe. Dodatkowo, zanim przejdziecie do poznawania się, będą miały okazję się poczuć się nieco bardziej komfortowo przy Tobie. Oto przykład ciekawego tekstu:

  • “Hej, słuchajcie, potrzebuję szybkiej kobiecej opinii: kto częściej kłamie: mężczyźni, czy kobiety?” Często zaczną się kłócić, albo mówić, że mężczyźni wchodząc w gierkę “wojny płci”. Zapytaj dlaczego tak sądzą,  podgrzej, zapytaj dlaczego tak sądzą.
  • “A kto waszym zdaniem częściej zdradza: faceci, czy kobiety?” Przy tym pytaniu spróbuj wywołać lekką dyskusję i podnieś temperaturę dyskusji nieco się nie zgadzając, cokolwiek powiedzą. Możesz zażartować, że mężczyźni nie kłamią, ale po prostu uprawiają politykę, a kobiety też nie kłamią, za to dają mężczyźnie szansę domyślić się. Coś zabawnego i stereotypowego, ale nie obraźliwego, jest dobrym pomysłem. Chodzi o zabawną rozmowę i interakcję.
  • “To teraz słuchajcie! Byłem ostatnio u fryzjera, i jak to u fryzjera, były jakieś kobiece gazety. I wyczytałem tam, że kobiety nie tylko częściej kłamią, ale i częściej zdradzają!” I tutaj na luzie możesz się zacząć z nimi kłócić i przekomarzać. Puść wodze fantazji, bo tylko tak nauczysz się improwizacji!

Inne pytanie, jakie możesz zadać to: “Cześć, mam krótkie pytanie – czy uważacie, że warto wierzyć w horoskopy? Co myślicie o znakach zodiaku? Jest w tym coś?”

Tutaj możesz zastosować też historię, że ostatnio coraz to więcej kobiet się tym tematem interesuje. I się zastanawiasz, czy to moda, czy to coś prawdziwego i że czytałeś, że dla wielu osób jest to zastąpienie religii, w która już nie wierzą.

Możesz wymyślić też zabawna historię, że poznałeś kiedyś dziewczynę na Tinderze i zapytała się Ciebie o znak zodiaku i napisała, że niestety, ale między Wami nie wyjdzie, bo dzisiaj przeczytała w gazecie, że spotka kogoś spod Twojego znaku i będzie to oznaczało gorący i płomienny romans, który się skończy i tak rozstaniem.

 

Błędy, których należy unikać

Podczas nauki sztuki zagadywania istotne jest, aby unikać pewnych błędów, takich jak brak chęci do ryzyka, niezrozumienie kobiet, działanie bezmyślnie, czy przejmowanie się opinią innych. Te pułapki mogą znacznie utrudnić budowanie pozytywnych relacji.

  1. Słuchanie wymówek i brak skłonności do ryzyka: Pozwolenie sobie na zbytnie skupienie na wymówkach, takich jak “nie jestem wystarczająco dobry” lub “to nie jest odpowiedni moment”, często prowadzi do unikania nowych wyzwań. Przykład: Gdy zastanawiasz się nad zagadaniem do kogoś, kto ci się podoba, ale decydujesz się tego nie robić, myśląc, że i tak nie masz szans. W ten sposób Twoje szanse na pewno są zerowe. Gdybyś zagadał, to jest szansa, że nawet jeśli nie byłbyś w jej typie, to poznałbyś nową przyjaciółkę i jej koleżanki. A już na pewno pozyskałbyś nowe doświadczenie i nauczył się bez stresu zagadywać do kobiet.
  2. Brak chęci zrozumienia kobiet: Ignorowanie potrzeb, oczekiwań i perspektyw kobiet może prowadzić do powierzchownych lub nieskutecznych prób nawiązania kontaktu. Przykład: Zakładanie, że wszystkie kobiety interesują się tymi samymi tematami i podejmowanie prób rozmowy bez próby zrozumienia ich indywidualnych zainteresowań. Wielu mężczyzn też wierzy w klisze, że kobietom trzeba zaimponować albo je zbajerować, czyli w jakiś sposób podejść. Przez to kobiety nie traktują ich poważnie albo wychodzą na narcystycznych dupków.
  3. Brak myślenia i działanie bezmyślnie: Działanie impulsywnie, bez refleksji nad swoimi słowami lub czynami, może skutkować słabymi efektami. Przykład: Zagadywanie do kogoś z użyciem frazesów, które mogą być odebrane jako nieszczerze lub nieodpowiednie. Zastanów się więc, czy to co chcesz powiedzieć nie jest kolejnym wieśniackim tekstem na podryw, a także obserwuj co się dzieje i co ją interesuje w Waszej rozmowie.
  4. Niechęć, uprzedzenie i zniechęcenie: Pozwalanie na dominację negatywnych przekonań i stereotypów o płci przeciwnej może utrudniać budowanie autentycznych relacji. Przykład: Przekonanie, że “wszystkie kobiety lecą na hajs”, co prowadzi do sceptycznego podejścia do każdej próby nawiązania rozmowy. Tymczasem, oczywiście, są kobiety, które są materialistkami, ale znaczna większość nie szuka sponsora. Zacznij więc uczyć się więcej o podrywaniu oraz potrzebach kobiet, a także trenuj w praktyce, aby zdobyć więcej doświadczenia, dzięki czemu Twoje uprzedzenia znikną.
  5. Brak odwagi do sięgania po to, czego się pragnie: Niepodejmowanie działań w kierunku realizacji własnych pragnień z obawy przed porażką lub odrzuceniem. Przykład: Marzenie o zaproszeniu kogoś na randkę, ale nigdy nie podejmowanie kroków, by to zrobić. Nawet, jeśli szansa na randkę to tylko 1%, to zawsze więcej niż pewność, że do tej randki nie dojdzie, bo nawet nie zaproponowałeś. Spróbuj! Przynajmniej uodpornisz się na odrzucenie. Rób swoje!
  6. Brak asertywności: Nieumiejętność wyrażania swoich myśli, uczuć i granic w zdrowy sposób może prowadzić do niezrozumienia i frustracji. Przykład: Nie wyrażanie zainteresowania czy potakiwanie się w obawie przed konfliktem, co sprawia, że relacje stają się jednostronne. Ona ma wrażenie, że Ty nie masz odwagi nawet do posiadania własnego zdania, a to niszczy atrakcyjność.
  7. Strach przed podjęciem ryzyka: Unikanie sytuacji, które wymagają wyjścia ze strefy komfortu, może ograniczać możliwości poznania nowych osób. Przykład: Nie lubisz chodzić do klubów, więc nie chodzisz i nie poznajesz ludzi, przez co nie masz zbyt wielu znajomych, a dziewczyny, które Ci się podobają, zdarzają się bardzo rzadko i przypadkowo. A przecież gdy po raz pierwszy usiadłeś za kółkiem, poszedłeś do pracy albo na siłownię, to też pewnie czułeś się niepewnie. Próbuj! I tak nic nie stracisz, a możesz tylko zyskać!
  8. Przejmowanie się opinią innych ludzi: Zbytnie skupianie się na tym, jak zostaniemy odebrani przez innych, może hamować naszą autentyczność i spontaniczność. Przykład: Nie zagadywanie do kogoś, ponieważ obawiasz się, co pomyślą o Tobie Twoi znajomi, albo co gorsza absolutnie obce rzeczy. Warto zastanowić się, czy te scenariusze, w które wierzysz są niezwykle realistyczne, czy też może to tak naprawdę nie ma znaczenia? Możesz myśleć, że jak nie wyjdzie, to Cię wyśmieją, bo tak było w Twojej szkole albo w Twojej pracy panuje toksyczna atmosfera. Ale przecież nie wszyscy tacy są i nie zawsze jest tak samo!

Unikanie tych błędów wymaga samorefleksji i gotowości do pracy nad sobą, ale jest kluczowe dla budowania zdrowych i satysfakcjonujących relacji. Działaj!

 

Mowa Ciała Gdy Zagadujesz do Dziewczyny

Podczas zagadywania do dziewczyny, pewna i zdecydowana mowa ciała odgrywa kluczową rolę w komunikacji niewerbalnej, sygnalizując pewność siebie i otwartość. Oto, na co warto zwrócić szczególną uwagę:

  1. Pewna postawa:
   • Przykład: Stojąc prosto z lekko uniesionym podbródkiem podczas rozmowy, o dosłownie 1-2 centymetry, pokazujesz swoją pewność siebie i otwartość na rozmowę, szczególnie, jeśli dodasz do tego szczery uśmiech.
  2. Zdecydowany krok:
   • Przykład: Podchodząc do dziewczyny na ulicy pewnym i zdecydowanym krokiem, zamiast wahać się i kręcić w kółko, pokazujesz, że jesteś zdecydowany i skoncentrowany na celu. Inaczej możesz wyjść na przestraszonego chłopca.
  3. Gestykulacja dłońmi:
   • Przykład: Używając otwartych gestów dłońmi, ale także zdecydowanych i silnych, wzmacniasz swoje słowa, koncentrujesz na siebie mocniej uwagę i tworzysz bardziej angażującą konwersację.
  4. Kontrola kontaktu wzrokowego:
   • Przykład: Utrzymując kontakt wzrokowy przez 1/3 do 2/3 czasu rozmowy podczas rozmowy, wyrażasz zainteresowanie i szacunek do rozmówcy, nie wywołując przy tym dyskomfortu. Unikanie kontaktu wzrokowego wywołuje poczucie nieszczerości i niepewności, a zbyt silny kontakt wzrokowy może sprawiać wrażenie agresywności.
  5. Męski głos:
   • Przykład: Używanie donośnego, powolnego i wyraźnego głosu z niskim tonem pokazuje Twoją męskość i spokój. To zdradza pewność siebie, zrelaksowanie, ale i odwagę.
  6. Unikanie nadpobudliwego zachowania:
   • Przykład: Zachowując spokój i umiar w energii podczas rozmowy, nawet jeśli jesteś podekscytowany, tworzysz komfortową atmosferę dla obu stron. Niestety, wielu mężczyzn próbuje maskować swoją niepewność i stres nadpobudliwością, żeby tylko schwycić choć trochę uwagi ze strony kobiety.
  7. Unikanie dziubkowania (peck-in):
   • Przykład: Zamiast pochylać się do przodu za każdym razem, gdy chcesz coś powiedzieć na imprezie, zachowaj wyprostowaną postawę, pokazując swoją stabilność i pewność siebie. Niech to ona się do Ciebie nachyli, ewentualnie Ty się nachyl, a ona nachyli się do Ciebie, żeby Ci odpowiedzieć. Chodzi o to, żebyś na początku rozmowy nie pokazywał jak bardzo Ci zależy, żeby Cię polubiła.

Pamiętaj, że mowa ciała, ton głosu i kontrola kontaktu wzrokowego to narzędzia, które mogą znacząco wpłynąć na pierwsze wrażenie oraz rozwój dalszej relacji. Wykorzystując je świadomie i umiejętnie, zwiększasz swoje szanse na pozytywną i owocną interakcję.

 

Ostatnie wskazówki

Opanowanie sztuki zagadywania otwiera przed tobą nowe możliwości zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Poprzez rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, unikanie typowych błędów, i stosowanie skutecznych metod nawiązywania kontaktu, możesz znacznie zwiększyć swoje szanse na budowanie znaczących relacji. Pamiętaj, że sukces w tej dziedzinie wymaga praktyki, cierpliwości, i gotowości do nauki z doświadczeń.

Jeśli jesteś gotów podjąć kolejny krok w kierunku budowania głębszych i bardziej satysfakcjonujących relacji, zapraszam Cie na mój kurs uwodzenia kobiet. Ten kurs podrywana został zaprojektowany specjalnie dla mężczyzn, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności towarzyskie i pewność siebie, aby z sukcesem dobrze się zaprezentować i skutecznie nawiązywać kontakty z kobietami. Zgłoś się już dziś i odkryj, jak możesz przekształcić swoje życie towarzyskie i zawodowe, budując silniejsze, bardziej satysfakcjonujące relacje. Kliknij poniżej, aby więcej przeczytać więcej:

Więcej informacji o kursie podrywania

Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.