Masz już konto?

Chcesz dołączyć do Akademii Flirtu®?

Wypróbuj pierwsze 3 dni programu „Akademia Flirtu®” zupełnie ZA DARMO.

DOŁĄCZ TERAZ!

Comments 16

 1. Łukasz

  W mojej pracy .Dość często mam sytuację. Właśnie muszę stosować takie rzeczy. będę życzenie w życiu ludzie, nie weszli mi na głowę.
  Jak zawsze jestem zadowolony bardzo kolejny wiedzy. Rozłożonej bardziej technicznie. Co pozwala mi bardziej utrwalić i zapamiętać to wszystko.

 2. W sumie to całkiem spoko te informacje i sądzę że powinny się przydać bo już od długiego czasu oglądam akademię flirtu na yt

 3. Bardzo spodobało mi się stwierdzenie z tymi pięcioma sekundami oraz 7 putnń bo to dość przydatne

 4. Póki co mam pozytywne nastawienie mam nadzieję że w końcu uda mi się kogoś znaleźć

 5. Te cwiczenia sa trochę jak rozkładanie swojego umysłu na części. Uświadamiają pewne rzeczy o samym sobie.

 6. Zaczynam swoją przygodę z AF:) Pierwszy film, ćwiczenia i wychodzi na to, że chyba sam nie do końca wiem czego chcę w życiu. Myślę, że dla mnie jest bardzo wiele możliwości aby osiągnąć szczęście. Niektóre z pytań wydają się jednak bardzo trudne i muszę się dłużej zastanowić. Wiem jakiej kobiety bym nie chciał, ale z jakimi chciałbym się związać – czasem przeciętnej urody kobieta potrafi być niezwykle wspaniałą osobą i dla mnie to jest znacznie ważniejsze jeśli szukałbym żony. Zobaczymy jakie postępy będę robił dzięki AF.

 7. Dzień 4 już za mną. Trzeba było poświęcić trochę czasu aby wykonać ćwiczenia, ale było warto. Jestem pełen motywacji. Musiałem dużo przemyśleć, teraz już wiem jak osiągnąć swoje cele 😉

 8. Dzień 5. Dwie bardzo cenne rady. Przy poznawaniu 2 kobiet w klubie skupiałem się zawsze na tej ładniejszej, druga automatycznie się nudziła i odciągała podrywaną przeze mnie, nie zawsze,ale miałem takie sytuacje. Zdarzało się też, że ta którą poznawałem olewała koleżankę i była zapatrzona we mnie. Druga rada odnośnie nachylania do kobiety przy rozmowie w klubie. Wszystko przetestuje na najbliższej imprezie.

 9. Bardzo fajny wykład, teoretycznie zawsze trzymałem się podobnych wskazówek ale tylko wtedy gdy na dziewczynie mi nie zależało, natomiast gdy ostatnio poznałem kobietkę na której zaczęło mi zależeć to popełniałem mnóstwo błędów wymienionych w filmie.
  Super, dziękuje Maćku za świetny wykład 🙂

 10. Dzień 8. Po wykonaniu wszystkich zadań moja pewność siebie się bardzo poprawiła. Zmieniłem trochę podejście. Idealizowałem niektóre osoby nie widząc ich wad. Zachęcam do pisania komentarzy i wymieniania się doświadczeniami 😉

 11. Dzień 9. Przestrzegałem przez cały dzień zaleceń Maćka odnośnie mowy ciała, efekt był taki, że mam teraz lepsze samopoczucie i czuję się pewniejszy siebie.

 12. Uf…. Ten Dzień 1 zajmie mi chyba z tydzień. 100 mocnych stron do wypisania i utkwiłem na 13, o… już 14. Mam nadzieję, że kolejne dni będą mi szły coraz szybciej.
  A tak odnośnie węgla… żeby uzyskać diament trzeba w ten węgiel solidnie przygrzmocić 🙂 Chyba mnie czeka niejedno takie grzmotnięcie. Ciekawe czy to przetrwam. Pozdrawiam

 13. Hej. Czy komuś udało się przerobić dzień pierwszy w jeden dzień? Mi zajęło 4 dni po 2 godz. dziennie, a ostatni dzień 4 godz. i uważam, że poszło mi całkiem szybko przy takiej ilości materiału 🙂 Pozdrawiam

  1. No materiału jest sporo. Trzeba włożyć w to wysiłek. Jestem na 11 dniu, ale widzę już duże postępy 🙂

 14. Dzień 11. Zdałem sobie sprawę, że wymówki, które siedzą w mojej głowie najbardziej mnie ograniczają przed działaniem np. myślenie co powiedzą o mnie znajomi, jak podejdę na ulicy do dziewczyny gdy oni są ze mną – będą mnie uważać za podrywacza.
  Przemyślałem sobie tą wymówkę na spokojnie i stwierdzam, że jeżeli kobieta mi się podoba to czemu miał bym nie podejść, znajomi będą mnie uważać za faceta z jajami. Zamieniłem tą wymówkę w coś pozytywnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *